Bayilik Veren 100 Firma ve Başlangıç Bedelleri

Son Güncellenme: Sun May 2024 01:27

Türkiye’nin en büyük 100 bayilik veren firması toplam 3 bin 709 yeni şube açmayı planlıyor. Bununla birlikte bu sene en çok gıda ve eğitim sektörleri

Bayilik Veren 100 Firma ve Başlangıç Bedelleri
İlyas Özkurt user

Bayilik Veren 100 Firma

Türkiye’nin en büyük 100 bayilik veren firması toplam 3 bin 709 yeni şube açmayı planlıyor. Bununla birlikte bu sene en çok gıda ve eğitim sektörlerinin ön plana çıkması bekleniyor. Ekonomist dergisine göre

Türkiye’nin en büyük 100 bayilik veren firması ve başlangıç bedelleri.

Bayilik Veren 100 Firma ve Başlangıç Bedelleri

1.Firma: Bafra Pide

İstanbul’da kurulduğu 1981 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden hizmet veren ve İstanbul’daki şube sayısını 3’e çıkartan Bafra Pide, yeni bayilikler vermek için sizleri bekliyor. Defalarca ünlü gurmeler tarafından test edilen tadıyla tam not alan, kalitesini her geçen gün arttıran, ünlülerin de uğrak mekanı haline gelen Bafra Pide, seçkin kişilere ve özenle seçeceği kişilere sınırlı sayıda bayilikler verecektir.

2.Firma: Zeyland

Franchise Sayısı: 6 - Hedeflenen Franchise: Sayı belirtilmiyor Başlangıç Bedeli: 70.000 TL’lik ilk mal bedelini ve 25.000 TL’lik dekorasyon bedelini Royalty: 12.500 euro

3.Firma: Kumru Fırın

Düşük maliyetli kurulum ve işletme giderleri hedefiyle bayilik vermek isteyen Kumru Fırın bayilik vererek bayi ağını genişletmek istiyor. Sıcak ve taze lezzet sloganıyla yola çıkan Kumru Fırın, diğer ünlü firmaların aksine ürünlerini taze taze sunma hedefinde.

4.Firma: Güveççi Süleyman

Odun ateşinde pişen meşhur güveçlerini tüm Türkiye geneline yaymak isteyen firma, son 3 yıldır konseptine uygun olarak donuk güveç üretimi yapmaktadır. Ürünler, tamamen doğal olarak çam közü ateşinde pişirilerek servis edilmektedir.

5.Firma: Paspasmatik

Franchise Sayısı: belirtilmiyor  Hedeflenen Franchise: Sayı belirtilmiyor Başlangıç Bedeli:  25.000 -  50.000 Bin TL Royalty: Alınmıyor

6.Firma: Schafer

Özgün tasarım anlayışıyla dünya markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Schafer, 2004 yılında Aslan Ticaret’in sektördeki 25 yıllık tecrübeleriyle kurulmuştur. Markalaşma yolculuğuna 10 ürün çeşidiyle başlayan firma, günümüzde 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünüyle hizmte vermektedir. Firma, türk züccaciye sektöründe önemli bir yere sahip firmalardan birisidir. Firma, kurulduğundan itibaren kararlı ve istikrarlı üyüme sürenin bir sonucu olarak 2015 yılında, 20 bin m2 kapalı alana sahip olan sektördeki en gelişmiş entegre binasına taşınarak genel merkez olarak buradan hizmet vermeye başlamıştır.

7.Firma: Breadli

Franchise Sayısı: belirtilmiyor Hedeflenen Franchise: Sayı belirtilmiyor Başlangıç Bedeli: 100.000 -  250.000 Bin TL

Royalty: brüt kar marjınız %65 olmaktadır.

8.Firma: Paşabahçe

Şişecaç Topluluğu, Atatürk’ün girişimleriyle Türkiye’de cam sanayini kurmak ve geliştirmek talimatları doğrultusunda 1935 yılında Paşabahçe’de kurulmuş olan ilk cam tesisi ile faaliyete başlamıştır. 1935 yılından günümüze kadar cam sektöründeki en ileti teknolojiyi kullanan ve araştırma geliştirme faaliyetleriyle ülkenin tüm temel cam ürünlier gereksimini karşılayan yatırım ve üretimleri gerçekleştirmiştir. 1960 yılından itibaren ise dünya pazarına da yönelen Paşabahçe, Avrupa’nın ve dünyanın seçkin üreticileri arasındaki yreini almayı başarmıştır. Şişecam; Cam Ev Eşyası, Cam Ambalaj, Düzcam ve Kimyasallar gruplarıyla camın tüm temel alanlarında uzmanlaşmış bir firmadır.

9.Firma: Türknet Alarm

Ev ve işyerlerinin güvenliği sizler için önemli mi? Sizler için önemli olduğu kadar bu işin bayisi olarak sizin gibi güvenliğine önem veren kişilere güvenlik hizmeti vermek istemez misiniz? Türknet Alarm sistemleri, 7/24 merkezden izlenen sistemleri için bayilik veriyor.

10.Firma: Esse

Esse, 1998 yılında kurulmuş, perakendede uzman mağazacılığın lider markalarından birisi haline gelmiştir. 26 Aralık 2002 tarihinde ilk mağazasını Akmerkez’de açarak faaliyetlerine başlayan firma, sektöre ilk adımını mutfak ve sofra ürünleri, bunların yanı sıra da elektrikli mutfak aletşeri satışıyla atmıştır. 2002 yılından bu yana Türkiye’de sektörde birçok ilke imza atan firma, dünyaca ünlü markaları tüketicilerle buluşturarak sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Türkiye’de trend belirleyen marka konumunda bulunan Esse firmasındna bayilik almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

11.Firma: The Play Barn

Franchise Sayısı: 3 Hedeflenen Franchise: 3 Başlangıç Bedeli: 10 ile 150 bin dolar arasında Royalty: Yüzde 5

12.Firma: Emily Kozmetik

1983 yılında kurulan Erkul Kozmetik, kaliteli ürünleriyle ve uygun fiyat ilkesiyle dünyanın sayılı kozmetik kuruluşları arasındaki yerini almıştır. 30 yıldan fazla deneyime sahip firma, Golden Rose, Classics, Miss Selene ve Emily markaları altında oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten ve lipgloss gibi çeşitli kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda hizmet veren %100 yerli, Türk sermeyesiyle kurulmuş bir firmadır. Siz de oje üretimi konusunda dünyanın en büyük 5 şirketinden birisi olan Erkul Kozmetik’ten bayilik alarak kozmetik alanında hizmet verebilirsiniz.

13.Firma: Araç Destek

Türkiye’deotomotiv sektöründe yazılım konusunda kolaylık sağlayıcı ve yardımcı çözümler sunan Araç Destek, hem mobil uygulamalar geliştiren hem de masaüstü servis, yedek parça ve bireysel kullanım amaçlı uyguylanmış olan yazılımlar geliştiren bir teknoloji firmasıdır.

14.Firma: Fratelli La Bufala

Franchise Sayısı: 3 Hedeflenen Franchise: 3 Başlangıç Bedeli: 40 bin Euro Royalty: Yüzde 5

15.Firma: Meşhur Safranbolu Lokumcusu

Franchise Sayısı: 3 Hedeflenen Franchise: 3 Başlangıç Bedeli: M2 başına bin ile 2 bin dolar arasında Royalty: Alınmıyor

16.Firma: Popeyes

Franchise Sayısı: 3 Hedeflenen Franchise: Sayı belirtilmiyor Başlangıç Bedeli: 500 bin dolar+ KDV’den başlıyor Royalty: Net ciro üzerinden yüzde 13

17.Firma: Sport 200

Franchise Sayısı: 4 Hedeflenen Franchise: 5 Başlangıç Bedeli: 25 bin ile 35 bin Euro arasında Royalty: Ciro üzerinden yüzde 3

18.Firma: Playland

1992 yılında İstanbul’da kurulan Samanyolu Oyuncak, oyuncak ve oyun araçları üreten bir firmadır. Kendisine özgü renkleri ve oyuncaklarıyla eğlence dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmayı başarmıştır. Firma, ithalat, oyuncak imalat, ihracat, satışi kiralamai işletme ve teknik servis konularında Tüm Türkiye’de ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Siz de firmadan bayilikalmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

19.Firma: Super Slow Zone

Franchise Sayısı: 4 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 70 bin dolar anahtar teslim yatırım Royalty: Aylık 750 dolar

20.Firma: The Hunger

Franchise Sayısı: 4 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 45 bin ile 65 bin TL arasında Royalty:Yüzde 6

21.Firma: Bimeks

Teknolojinin lider kuruluşlarından Bimeks, Türkiye genelinde 58 ilde, 140’a yakın mağazasıyla bilgisayardan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan kişisel bakım ve aksesuara kadar teknolojinin bütün alanlarındaki ürünleri teknoloji meraklılarına ulaştırmakta. Büyümesini hızla devam ettiren firma, ilk olarak Electro World’u şirket olarak, Fransız şirketi Darty’nın Türkiye mağazalarını da satın alarak bünyesine katmıştır. Firma tarafından franchising verilmektedir.

22.Firma: Usta Dönerci

Döner denilince akla ilk gelen lezzetlerden birisi olan Usta Dönerci, yıllardır sektöründe lider durumda. Usta Dönerci’nin Türkiye’deki tüm franchising lisans haklarına TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahiptir. Siz de Usta Dönerci franchising almak istiyorsanız TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile irtibata geçerek gerekli koşulları öğrenebilirsiniz. Lisans süresi 10 yıldır. Lisans almaya hak kazanan kişi veya firmalar, sahip olduğu işyerinde ilgili marka adı altında faaliyet gösterme hakkına sahip olmaktadır.

23.Firma: İstanbul Köftecisi

İstanbul’un en eski lezzetlerinden olan İstanbul Köftesi ve 1923 yılında Sirkeci’de açılan İstanbul Köftecisi adıyla bugünlere kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak muhitinin en sevilen lezzeti haline gelmiştir. Bu lezzet sevilerek günümüze kadar gelmiş, üstüne yeni çeşitler eklenerek gelişmesini sürdürebilmiş, kuşaktan kuşağa geçerek varlığını hiçbir değer kaybetmeden sürdürmüştür.

24.Firma: Sbarro

Franchise Sayısı: 4 Hedeflenen Franchise: Sayı belirtilmiyor Başlangıç Bedeli: 400 bin dolar+ KDV’den başlıyor Royalty: Net ciro üzerinden yüzde 13

25.Firma: Güney Mutfak

Endüstriyel mutfak dizaynı ve kurulumu, buzdolapları ve ekipmanları konusunda hizmet veren Güney Mutfak, bayilik veriyor.

26.Firma: Aksa Elektrik

Aksa Elektrik, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan aldığı lisans ile elektrik enerjisi ticareti yapmaya hak kazanmış ve o günden bu yana kalitesini daha da arttırarak hizmetlerine devam eden bir firmadır. Aksa Elektrik tarafından tedatik edilen elektriğin toptan satışının yanı sıra elektrik enerjisini serbest tüketiciye de satabilmektedir.

27.Firma: Boyner

Boyner, Türkiye’de gıda dışında perakende satış sektörünün en önde gelen markalarından birisidir ve Boyner Holding’ib bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk Boyner mağazası 1981 yılında o zamanlardaki adı Çarşı olarak Bakırköy’de açılmıştır. Global mağazacılık anlayışı sayesinde firma, 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olmuş, 2004 yılında da Değişim ve Yenilenme programı başlatmıştır. Günümüzde hızla gelişen tüketici beklentilerini karşılayabilmek adına başlatılan bu değişim programı çerçevesinde mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdi.

28.Firma: Alfalin Yazılım

2002 yılında 3 bilgisayar mühendisi, 1 elektronik mühendisi ve 1 grafikerden oluşan kadrosuyla Mersin Teknokent’te kurulan Alfalin Yazılım bayilikler vererek büyüme hedefinde. Mersin Üniversitesinde Ar-Ge çalışmaları yapan firmanın merkezi Antakya’da bulunuyor.

29.Firma: Kılıf & Kılıf

Gelişen teknolojinin ürünlerinden birisi olan cep telefonları hemen hemen bütün herkesin cebine girmeyi başardı ve birçok kişi akıllı telefon ve akıllı cihazları kullanmaya başladı. Akıllı telefonların en büyük özelliklerinden birisi de tuşlarının olmaması yani dokunmatik olmaları. Bu da ekranlarının çabuk çizilmelerine ve kırılmalarına neden olabiliyor. Bu nedenle de kılıf ve çeşitli aksesur ihtiyacı doğmakta.

30.Firma: HİKMET USTA

HİKMET USTA şube kurulum maliyeti isim hakkı bedeli dahil ortalama 30.000 - 350.000 TL’dir. Toplam yatırım maliyeti; kiralanan pastane dükkanının metrekare alanı, kiralandığı andaki fiziksel durumu değerlendirilerek artan ve azalan oranda farklılık gösterebilir.

31.Firma: Arthur & Miller Real Estate

Franchise Sayısı: 10 Hedeflenen Franchise: 5 Başlangıç Bedeli: 6 bin dolar Royalty: Aylık bin dolar +KDV

32.Firma: Paşa Türk Kahvesi

Kahve sektöründe 16 yıllık tecrübe ve lezzet birikimi sahibi olan Paşa Türk Kahvesi, faaliyetlerine Antalya’da başlayarak tüm Türkiye’ye müthiş kahve lezzetini buluşturmak için yola çıkmıştır. Türk kahvesinin sunumunu ve lezzetini sektörde hizmet veren diğer firmalardan çok farklı ve hızlı bir şekilde sunan firma kalitesine çok güvenmektedir. Antalya’da oldukça tanınan firma Türkiye geneli bayilikler veriyor.

33.Firma: Cızbız Köfte

Franchise Sayısı: 11 Hedeflenen Franchise: 15 Başlangıç Bedeli: 30 bin TL Royalty: Yüzde 4

34.Firma: Euromoda

Euromoda, 2010 yılı itibariyle 40. yılını geride bırakarak sektöründe ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı. Firma, halen daha sektöründe kalite ve değerlerinden ödün vermeden liderliğini sürdürmekte. Takı aksesuarları konusunda sektörün lider konumunda olan firma, imalatçı kimliğinin yanı sıra, ithalat, ihracat ve ülke çağında 100’den fazla seçkin satış noktasıyla takı sektörünün nabzını tutmaktadır. Siz de takı sektöründe yer almak ve firmadan bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayla irtibat kurarak bayilik için gerekli bilgileri hesaplayabilirsiniz.

35.Firma: Bakbi Laptop Servis

Franchise Sayısı: 11 Hedeflenen Franchise: 50 Başlangıç Bedeli: 60 bin TL Royalty: Yüzde 5

36.Firma: Essi Güzellik

Franchise Sayısı: 12 Hedeflenen Franchise: 25 Başlangıç Bedeli: 65 bin ile 120 bin Euro arasında Royalty: Yüzde 3

37.Firma: Deulcom

Franchise Sayısı: 12 Hedeflenen Franchise: 50 Başlangıç Bedeli: 20 bin TL + KDV Royalty: Bin TL + KDV

38.Firma: Mumcu Kuruyemiş

Franchise Sayısı: 12 Hedeflenen Franchise: 32 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

39.Firma: Samsonite

Franchise Sayısı: 14 Hedeflenen Franchise: 8 Başlangıç Bedeli: Dekorasyon maliyeti m2 başına bin dolar Royalty: Alınmıyor

40.Firma: Dilek Pastaneleri

Franchise Sayısı: 14 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 20- 30 bin dolar arasında Royalty: Ciro üzerinden aylık yüzde 2 alınıyor

41.Firma: Derimod

Derimod, 1974 yılında kurularak deri ile modayı birleştirip deriye yeni bir akım getirmeyi başarmış bir firmadır. Derinin asaletini günü modasına uygun bir şekilde günüz çizgilerine taşıyan firma, yeni bir yaşam anlayışı ve stilinin ilk temsilcisi olarak göze çarpıyor. 41 yıldır deri sektörünün lideri konumunda bulunan Derimod, 1982 yılında da Amerika’da mağaza açarak yurtdışında da mağaza açımını gerçekleştiren ve kendi adıyla mağaza açan ilk deri firması olma özelliğini de taşıyor. Eğer siz de Derimod markasıyla sektörde yer almak ve bu prestijli firmanın bayisi olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayla iletişime geçerek bayilik için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

42.Firma: Akgül Kozmetik

1954 yılında kurularak o günden bugüne kadar kolonya, parfüm, çeşitli kozmetik ürünleriyle endüstriyel temizlik ürünleri üretimini yapan Akgül Kimya, çeşitli kozmetik ürünlerin üretimini yapmakta ve Türkiye geneli bayilikler vermektedir. Siz de firmadan bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayla iletişime geçerek bayilik için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

43.Firma: Abbate

1991 yılında üretime başlayan Abbate, erkek gömleği modasında saygın bir yere sahip bir firmadır. Erkek gömleği üzerine ülkemizde kaliteli üretim yapan, özellikle de gömlek mağazacılığı gibi sektörün gelişimine katkıda bulunan firma kısa zamanda gömlek arayanların tercihi haline gelmiştir. Firmadan bayilik almak için aşağıdaki irtibat numalarından firmayla iletişime geçerek bayilik için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

44.Firma: Mantı Keyfi

Franchise Sayısı: 15 Hedeflenen Franchise: 13 Başlangıç Bedeli: 30 bin dolar + KDV Royalty: Yüzde 2

45.Firma: Biggshop

Franchise Sayısı: 15 Hedeflenen Franchise: 19 Başlangıç Bedeli: 80 m2 mağaza da anahtar teslimi 100 bin TL Royalty: Mağaza büyüklüğüne bağlı olarak m2/ 250 USD

46.Firma: Kırkpınar Lokantası

Franchise Sayısı: 16 Hedeflenen Franchise: 12 Başlangıç Bedeli: 40 bin Euro Royalty: Yüzde 4

47.Firma: Papa John’s

Franchise Sayısı: 17 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 200 bin dolar + KDV (Anahtar teslim) Royalty: Açıklanmıyor

48.Firma: TS Club Forum

Franchise Sayısı: 17 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: Yatırım maliyeti m2 başına bin 500 ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor. Royalty: Alınmıyor

49.Firma: Meru Döner

Franchise Sayısı: 17 Hedeflenen Franchise: 30 Başlangıç Bedeli: 30 bin TL + KDV Royalty: Alınmıyor

50.Firma: Armağan Oyuncak

Armağan Oyuncal, 1989 yılından itibaren kalitesi ve güvenirliği ile özenen ve kanıtlanmış bir marka olarak sektöründe perakendeci olarak görev yapmaktadır. Yılların getirdiği bilgi, birikim ve deneyim ile bir çok oyuncak sektör markasını birleştirerek lisanslarını almış, ithalat ve ürün çeşitliliği olarak kalitesini isptlamıştır. İthalat ve imalat bölümü ayrıca Mega isimli ikinci bir şirket ile faaliyet ayrımı gerçekleştirilmiştir.

51.Firma: Ziebart

Franchise Sayısı: 18 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 7 bin 500 dolar ile 25 bin dolar arasında değişiyor. Royalty: Cirodan aylık yüzde 8

52.Firma: Avva

Franchise Sayısı: 18 Hedeflenen Franchise: 12 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

53.Firma: Plus Level Gelişim Akademileri

Franchise Sayısı: 19 Hedeflenen Franchise: 100 Başlangıç Bedeli: 150 bin ile 250 bin TL arasında Royalty: Alınmıyor

54.Firma: Tavuk Dünyası

Franchise Sayısı: 20 Hedeflenen Franchise: 40 Başlangıç Bedeli: Yatırım maliyeti anahtar teslim 250- 300 bin TL Royalty: Yüzde 3.5

55.Firma: Subway

Franchise Sayısı: 20 Hedeflenen Franchise: 80 Başlangıç Bedeli: 7 bin 500 Euro Royalty: Yüzde 8

56.Firma: D’S Damat

Erkek giyim sektöründe pazar lideri konumunda bulunan D’S Damat, 2002 yılında kurularak kalite ve konforu geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yola çıktı. Kumaş seçimlerinden tutunda, dikiş, kalıp ve tasarımlar konusunda tamamen yerli ürünleri yüksek kalitede kullanarak Türkiye’de üretim yapılmakta. Bünyesinde alt koleksiyonlarla klasik modellerden modern modellere kadar, kendi stilini yaratmak isteyen tüm erkekler için birinci tercih konumunda bulunan firma bayilikler veriyor.

57.Firma: Bursa Kebap Evi

Franchise Sayısı: 21 Hedeflenen Franchise: 40 Başlangıç Bedeli: 30 bin dolar Royalty: Yüzde 3 ile 4 arasında

58.Firma: Helen Doran Anaokulu ve Öğrenim Merkezi

Franchise Sayısı: 22 Hedeflenen Franchise: 50 Başlangıç Bedeli: 25 bin Euro + KDV’den başlıyor. Ayrıca tahsis edilen bölgede birden fazla şube açma hakkı. Royalty: Yüzde 7 ile 14 arasında

59.Firma: Şeker Enerji

Şeker Enerji olarak enerji sektöründe özellikle serbest tüketicilere yönelik indirimli elektrik satışı faaliyetleriyle farkındalık yaratan şirketimiz, güçlü satış kadrosuna ek olarak bayilikler vermeyi planlamaktadır. Başarıya bağlı prim ve hakediş sistemleriyle bayilerini finansal açıdan sağladığı desteklerle güçlü tutmayı planlayan şirketimiz; buna yönelik özellik taşıyan adaylara bayilik vermeyi planlamaktadır.

60.Firma: Tadım Pizza

Franchise Sayısı: 26 Hedeflenen Franchise: 15 Başlangıç Bedeli: 120 bin ile 250 bin TL anahtar teslim

yatırım bedeli Royalty: Yüzde 7

61.Firma: Hacıoğlu

Franchise Sayısı: 28 Hedeflenen Franchise: 6 Başlangıç Bedeli: 40 bin dolar Royalty: Yüzde 5

62.Firma: Saray Döner

Biz Saray Dönerde sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz. Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Saray Dönere davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Saray Dönerle sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Saray Döner Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor

63.Firma: Mecidiye Su

DOĞAL KAYNAK SUYU TC. Erzurum Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün 10.02.2017 tarih ve KS.25.06 Ruhsat numarası ile FOZ İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından Mecidiye Su Tesislerinde, tam olarak makinalarla el değmeden doldurulur ve size ulaşır. Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. tekniğe uygun olarak ozonla zenginleştirilmiş hava ile oksijenleme işlemine tabi tutulmuştur.

64.Firma: Ceyo

Franchise Sayısı: 33 Hedeflenen Franchise: 20 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

65.Firma: Juice Planet

Franchise Sayısı: 35 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 100 ile 120 bin TL arasında (anahtar teslim) Royalty: Yüzde 3

66.Firma: Panço

Franchise Sayısı: 35 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

67.Firma: Empa Gayrimenkul Pazarlama

Franchise Sayısı: 35 Hedeflenen Franchise: 100 Başlangıç Bedeli: 15 bin TL Royalty: Aylık 120 TL

68.Firma: Fix Silver

Franchise Sayısı: 40 Hedeflenen Franchise: 10 Başlangıç Bedeli: 100-150 bin TL Royalty: Ürün alımından yüzde 6 oranında katılım payı alınıyor

69.Firma: Aker Grup

BÖLGE KORUMASI KONUSUNDA ŞUANA AKADAR AKTER FİRMASI OLARAK DİĞER BAYİLERİMİZ İLE EN UFAK BİR SIKINTIMIZ OLMAMIŞTIR BU KONU ŞİRKETİMİZ İÇİN ÇOK HASSAS VE SÜREKLİ TAKİPDE TUTULAN BİR KONUDUR.

70.Firma: Sampi Pide

Franchise Sayısı: 43 Hedeflenen Franchise: 100 Başlangıç Bedeli: Franchise bedeli alınmıyor Royalty: Ciro üzerinden yüzde 6

71.Firma: Pizza Tomato

Pizza Tomato diğer gıda bayiliği veren firmalardan farklı olarak, günlük taze hamur ve taze malzemelerden yapılmış lezzetli ürünleri ile daima kendisini yenileyen, günün her saati size kazanç sağlayan ürün çeşitliliği ile restoran/kafe ve paket servis ağıyla pizza ve fast food sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

72.Firma: Gönül Kahvesi

Franchise Sayısı: 45 Hedeflenen Franchise: 20 Başlangıç Bedeli: 400 bin TL + KDV Royalty: Yüzde 5

73.Firma: So Chic

Franchise Sayısı: 75 Hedeflenen Franchise: 20 Başlangıç Bedeli: 100- 150 bin TL Royalty: Ürün alımından yüzde 6 oranında katılım payı alınıyor

74.Firma: Altınbaş

Franchise Sayısı: 76 Hedeflenen Franchise: 15 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

75.Firma: Little Caesars

Franchise Sayısı: 80 Hedeflenen Franchise: 20 Başlangıç Bedeli: 200 bin dolar + KDV (anahtar teslim) Royalty: Yüzde 6

76.Firma: Piri Reis Balık Evi

FİRMAMIZ 2017 YILINDA MUĞLANIN MİLAS İLÇESİNDE' EVDE BALIK KOKUSA SON' SLOGANI İLE SEKTÖRE ADIM ATMIŞTIR.KISA SÜREDE HALKIN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ OLMAKLA BİRLİKTE PİRİ REİS BALIK EVİ EGE BÖLGESİNDE VE DİĞER TÜM İLLERDEN BAYİLİK TALEBİ ALMAKTADIR.

77.Firma: Kahve Diyarı

Franchise Sayısı: 99 Hedeflenen Franchise: 39 Başlangıç Bedeli: 30 bin dolar Royalty: Ciro üzerinden yüzde 3

78.Firma: Doğtaş

Franchise Sayısı: 109 Hedeflenen Franchise: 26 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

79.Firma: Evluck Gayrimenkul

EVLUCK Gayrimenkul "Ev Sahibi Yapar" sloganıyla yola çıkarak gayrimenkul sektöründe hizmet vermek amacıyla 2014 yılında Vural Ekincioğlu tarafından kuruldu. Müşteri Memnuniyetinin temel unsur oluşturduğu hizmet anlayışıyla çalışan EVLUCK Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi, beş kişilik danışman ekibiyle Aydın Efeler İlçesinde hizmet vermektedir.

80.Firma: Köfteci Ramiz

Franchise Sayısı: 120 Hedeflenen Franchise: 25 Başlangıç Bedeli: 300 ile 350 bin TL (anahtar teslim) Royalty: Yüzde 2

81.Firma: Sultanahmet Köftecisi

Franchise Sayısı: 135 Hedeflenen Franchise: 250 Başlangıç Bedeli: 100 bin dolar Royalty: Alınmıyor

82.Firma: Burger King

Franchise Sayısı: 148 Hedeflenen Franchise: Sayı belirtmiyor. Başlangıç Bedeli: 700 bin dolar + KDV’den başlıyor Royalty: Net ciro üzerinden yüzde 13

83.Firma: Özsüt

Franchise Sayısı: 157 Hedeflenen Franchise: 25 Başlangıç Bedeli: Ortalama m2 maliyeti bin 250 dolar Royalty: 30-40 bin dolar arası + KDV

84.Firma: Çilek Mobilya

Franchise Sayısı: 165 Hedeflenen Franchise: 25 Başlangıç Bedeli: 100 bin TL Royalty: Alınmıyor

85.Firma: Tatlıses Çiğköfte

Franchise Sayısı: 170 Hedeflenen Franchise: 50 Başlangıç Bedeli: 5 bin 900 TL isim hakkı bedeli Royalty: Alınmıyor

86.Firma: Milli Piyango

Sayısal Oyunlar Yönetmeliği 24. maddesi c-3 alt bendi hükmü kapsamında Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu tarafından alınan Kararlar gereğince;

87.Firma: Realty World

Franchise Sayısı: 175 Hedeflenen Franchise: 48 Başlangıç Bedeli: 10 bin - 23 bin dolar Royalty: 1 yıllık 600 dolar, iki yıllık 900 dolar, 3.5 yıllık 100 dolar + KDV

88.Firma: Dominos Pizza

Franchise Sayısı: 195 Hedeflenen Franchise: 85 Başlangıç Bedeli: İşletmenin başında duracak kişinin en az yüzde 51 hisseye sahip ve finansal gücünün ortalama 250 bin USD + KDV yatırımı karşılayabilecek seviyede olması gerekiyor. Royalty: Yüzde 12

89.Firma: Garanti Online Hizmetler

Franchise Sayısı: 200 Hedeflenen Franchise: 60 Başlangıç Bedeli: 80 bin TL Royalty: Yüzde 5

90.Firma: McDonald’s

Franchise Sayısı: 207 Hedeflenen Franchise: 25 Başlangıç Bedeli: 30 bin dolar + KDV Royalty: Yüzde 7

91.Firma:Sunutek

Dan Dan Cep Telefonu Oyun Konsolu Bayiliği Verilecektir.

92.Firma: Kabakuş

KABAKUŞ olarak, yapılacak olan yatırım için minimum 100 m2 kullanım alanı olmasını gerekli görüyoruz. Maksimum büyüklük konusunda sınırlamamız bulunmamaktadır, m2 alanı büyüdükçe, KABAKUŞ KONSEPT ÜRÜNLERİ  de geniş yelpazede kendine yer bulacaktır. Ölçümler ve konsept dizaynı tasarım sonunda toplam maliyet size net bir şekilde bildirilecektir.

93.Firma: Simit Sarayı

Franchise Sayısı: 224 Hedeflenen Franchise: 50 Başlangıç Bedeli: 50 bin lira Royalty: Cirodan yüzde 3

94.Firma: Kütük Store

2006 yılında kurulan Kütük Store, kendi bünyesinde biçmiş olduğu çeşitli ahşap ve tomruk ürünlerinden ceviz, kestane, meşe ağaçlarından doğal ahşap masaları, ajşap sehpalar, ahşap banklar, Ahşap kitaplık ve raf ürünleri, tv üniteleri, mutfak tezgahları gibi birçok kullanışlı ürünlerin imalatını yapmakta ve bu anlamda da bayilikler vermektedir. Şuanda 3 bayisi olan firma bayilik vererek bu sayıyı arttırmanın hedefinde. Ayrıca karlı bir sektör olan bu sektörde yer almak için büyük miktar sermaye ayırmanıza da gerek kalmıyor.

95.Firma: Komagene

Franchise Sayısı: 395 Hedeflenen Franchise: 105 Başlangıç Bedeli: İsim hakkı bedeli alınmıyor Royalty: Alınmıyor

96.Firma: Oses

Franchise Sayısı: 400 Hedeflenen Franchise: 200 Başlangıç Bedeli: 15 bin TL Royalty: Alınmıyor

97.Firma: Mavi

Franchise Sayısı: 479 Hedeflenen Franchise: 41 Başlangıç Bedeli: Alınmıyor Royalty: Alınmıyor

98.Firma: Barbekü Evi

2013 yılında ilk şubesini açan Barbekü Evi, restoran konseptiyle bayilikler veriyor. Firma, ürünlerini kaliteden ödün vermeyen, Türkiye’nin en güvenilir, yüksek gıda güvenliği kriterlerine uyum gösteren firmalardan tedarik eden, kalite-maliyet-teslimat konularında rekabetçi, Türkiye’nin önde gelen markalarından birisidir.

99.Firma: Bellona

Franchise Sayısı: 722 Hedeflenen Franchise: 26 Başlangıç Bedeli: Mağazanın büyüklüğüne göre değişiyor Royalty: Alınmıyor

100.Firma: İstikbal

Franchise Sayısı: 826 Hedeflenen Franchise: 20 Başlangıç Bedeli: Mağazanın büyüklüğüne göre değişiyor Royalty: Alınmıyor

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler