Panço

1978 Yılından Bu Yana Kalite Çizgisini Sürekli Yükselterek Faaliyetlerine Devam Eden Panço; Ürün Çeşitliliği Ile Türkiye’nin En Gözde Bebek Ve Çocuk Giyim Markaları Arasında Yer Alıyor.

Panço Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Panço bayilik ücretleri bulunan lokasyonun alanına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 100 bin ila 250 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Panço Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Panço Bayilik Şartları

Panço Bayilik Sözleşmesi şartlarına Uyum Sağlamak
Minimum 100 M2 Alana Sahip, ön Cephesi Geniş Bir İşletme Bulmak
Gerekli Yatırım Bedeline Sahip Olmak
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek

Panço Bayilik Açıklaması

PANÇO Bayilik 

Panço bayilik şartları ve Panço bayilik almanın avantajları hakkında hazırladığımız bu yazımızda Panço bayilikleri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

1978 yılında ilk mağazasını açan ve Panço markasıyla faaliyetlerine başlayan firma; günümüzde yenidoğan, erkek bebek, kız bebek, erkek çocuk ve kız çocuk tekstil ürünleri ile marka bilinirliğini arttırmaya devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında bayilik veren firmalar arasında yer alan Panço; 250 adet satış noktası ve 102 mağazasıyla cirosunu arttırmayı sürdürüyor. 

Kaliteli kumaşları tasarımın gücü ile birleştiren; çocuklar kadar ebeveynlerinin de beğenisini kazanan koleksiyonlar hazırlayan marka müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Panço; satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası destekleriyle müşterilerinin sadakatini kazanıyor. Ürün gruplarının geniş bir kitleye hitap etmesi, koleksiyonlarındaki canlı renkler ve ürünlerinin işlevselliği yeni doğan bebekleri de ergenlik çağına girmeye hazırlanan çocukları da kapsıyor. 

Panço kendi markasıyla ürettiği ürünlere ek olarak farklı markaların da ürünlerini satabiliyor. Lisanslı ürünleri ile zenginleştirdiği ürün grubu dış alımlar yoluyla tedarik ediliyor. Panço bayilik alan girişimcilere de satma imkanı sunulan bu ürünler yalnızca Panço markasının onayı ile indirimli bir şekilde alınabiliyor. Panço bayileri kendi inisiyatifleri doğrultusunda farklı markaların ürünlerini satın alıp müşterilere sunamıyor. 

Panço Bayilik Şartları

Panço; kurumsal, marka bilinirliği yüksek ve kaliteli ürünleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen bebek ve çocuk giyim markaları arasında yer alır. Yenidoğanlara özel hastane çıkışı ve setler, tulum, emzik, biberon, patik, battaniye ve havlu gibi ürünler satan marka aynı zamanda kız ve erkek çocuklarına özel ayakkabı, pantolon, etek, elbise, şort, kazak, sweatshirt, eldiven, deniz ayakkabısı, şapka, kostüm, parfüm ve okul çantası gibi ürünlerin de satışını yapıyor.

Panço bayilik almak isteyen girişimcilerin işlek ve marka değeri yüksek olan caddelerde minimum 100 metrekare; AVM’lerde ise 150 metrekarelik dükkanlar bulması gerekir. Panço bayilikleri için gereken toplam yatırım bütçesi işletmenin m2 cinsine göre değişiyor. İşletme bulunduğunda ve Panço bayilik sözleşmesi imzalandığında iç dekorasyonun Panço markasının diğer mağazalarıyla aynı olması şartı aranıyor. Bu nedenle yatırım bedeli kesin olarak bilinmiyor. En net bilginin Panço markası yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde alınması gerekiyor. 

Panço bayilik almak isteyen girişimcilerden kendi hizmet politikalarını benimsemelerini de istiyor. Panço müşteri sadakatine önem veren bir firma olduğu için güler yüzlü hizmet politikasına, müşteri sadakatine yönelik hizmetlere ve kaliteye büyük önem veriyor. Bu nedenle girişimcinin personel seçimine de personel yönetimini de dikkat etmesi gerekiyor. 

Panço Bayilik Almanın Avantajları

Panço bayilikleri alan girişimciler geniş bir hedef kitleye hitap edebilirler. Kaliteli giyim ürünleri sunan marka ebeveynler açısından da öncelikli olarak tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği Panço firmasının cirosunu yüksek ölçüde arttırmaktadır. Marka bilinirliği de oldukça yüksek olduğu için Panço bayilik alan girişimciler kısa sürede yatırımlarını amorti edebilirler. 

Panço bayilerini kendi bilgisayar programını kullanmakla zorunlu tutmamaktadır. Program satın alındığı takdirde merkez tarafından yapılan tüm yüklemelere bayilerin erişme şansı olsa da bayiler diledikleri takdirde kendi satın aldıkları yazılımları da kullanabilirler. 

Panço girişimcilerine dekorasyon desteğinin yanı sıra; bölge koruması, eğitim, personel ve pazarlama desteği de sunmaktadır. Böylece girişimcinin yeterli sektörel tecrübesi olmasa dahi markanın desteği ile başarısız olma riski azaltılmaktadır. 

Panço bayilerinin bir diğer avantajı da ürün sipariş ve ürün sipariş bedelinin ödenmesi ile yakından ilişkilidir. Firma vadeli alımlar söz konusu olduğunda banka teminat mektubu sunulursa ya da nakit ödeme yapılırsa özel indirimler uygulamaktadır. 

Siz de bebek ve çocuk giyim sektöründe bayilik almak istiyorsanız Panço ile iletişime geçerek Panço bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Panço Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR