1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Persmont

Persmont

Ekibinize Motivasyon, İşinize Verim Katar.

Giyim & Aksesuar

3000000 ₺

Günümüzde personel kıyafetleri ve outdoor kıyafetler, herkesin malumu olduğu üzere önemli bir ivme kazanmıştır. Outdoor giyim tarzı hem genç neslin tercihi olarak hem de dayanımı ve hareket kabiliyeti ile ön plana çıkarken, personel kıyafetleri de mahallenizde ki marketten bölgenizde yer alan en büyük sanayi kuruluşuna kadar herkesin ihtiyacı konumundadır.

İşte tam bu noktadan hareketle ve "ekibinize motivasyon, işinize verim katar" diyerek yola çıkan firmamız, Persmont İş Ortaklığı sistemi ile kazanç kapılarını aralamaktadır. Üretici firma olarak kalitemizden eminiz. Ürün kalitemizin personel psikolojisinde, kendisine değer verildiğine dair pozitif katkı sağlayacağını dolayısıyla bu psikolojinin personel verimini arttıracağını düşünüyoruz.

Sektörün yükselen ivmeli alanlarında, özgün tasarımlarımız ile fark yaratıyoruz. Persmont İş Ortaklığı sistemi ile büyüyen pazarda yerinizi alın. 

Persmont iş ortaklığı programı, işinizi geliştirmek ve büyütmek için hazırlanmış, kazan-kazan sistemidir.

Süreç iş ortağı adayımızın internet sitemiz, telefon veya mail ile başvurusuyla başlar. Başvuru yapan firma ön değerlendirmenin olumlu sonuçlanması halinde merkezimize davet edilir. Burada yapılacak görüşmenin ardından, aday firmanın göstereceği alan, Persmont ziyareti ile uygun olup olmayacağı hususunda değerlendirilir. Uygunluk verilmesi halinde aday firma ile birlikte standa konulacak ürünlerin listesi belirlenir.

Persmont tarafından ürünler hazırlanana kadar aday firma, stand satış sorumlusu olacak personelini belirlemelidir. İlgili personel kurulum yapılmadan önce Persmont eğitim sistemine dahil olarak, satış ve ürün konusunda gerekli bilgilendirmeleri almış olmalıdır.

Kurulum tamamlanıp satış başladıktan sonra Persmont standlarında her renk ve beden ürün bulunuyor olmalıdır. Yapılacak sayımlarda ürünlerin eksik olması halinde Persmont merkez stoklarından ya da diğer iş ortaklarının stoklarından eksikler tamamlanacaktır. 

        1.BAŞVURU: Taleplerinizi internet sitesi üzerinden, telefonla  veya e-posta yoluyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz

        2.DEĞERLENDİRME: Tarafımıza ulaşan başvuru, aynı gün değerlendirilip, bir iş günü içinde yanıtlanacaktır.

        3.ZİYARET:  Başvurunun olumlu bulunması halinde merkezimize davet edilerek görüşme sağlanacak ve akabinde aday firma iş yeri ziyaret edilerek mekan uygunluğu değerlendirilecektir.

        4.ADAY FİRMANIN DEĞERLENDİRİLMESİ:  Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde aday firmanın değerlendirilmesi yapılır.

         5.SÖZLEŞME İMZALANMASI: Aday firma uygun bulunması halinde sözleşme gönderilir ve iki nüsha halinde imza altına alınır.

         6.KURULUM YAPILMASI: Ortalama bir proje uygulaması on dört gün içerisinde tamamlanır.

         7.PERSONEL ALIMI VE EĞİTİMİ:  Persmont stand/satış sorumlusu personel için gerekli nitelikler aday bayi ile birlikte Persmont İK birimi tarafından da değerlendirilecektir. İlgili personel üzerinde aday firma ve Persmont fikir birliğine varmış olmalıdır. İlgili personelin eğitimleri, Persmont merkez binasında veya uygun görülmesi halinde pilot Persmont mağazalarında üç gün içinde tamamlanır.

          8.REKLAM VE TANITIM MATERYALLERİ: Flama, bayrak, cam giydirme ve ışıklı tabela gibi materyaller, Persmont tarafından uygun görülecek şekilde aday firmaya teslim edilecektir. Ayrıca google ads reklam yatırımlarımızdan, iş ortağımızın faydalanması sağlanmaktadır.

           9.ÜRÜNLERİN HAZIRLANMASI: Stand kurulumu yapıldığında ilgili alan boş kalamayacağından, tüm ürünlerin teslimi kurulum ile birlikte yapılacaktır. Aynı gün satışa başlayabilirsiniz.

          Not:  Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 21 gün içinde standımızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip, kurulum tamamlandığında hemen satışa başlayabilirsiniz.


  1. Takı
  2. Kuyumcu
  3. İç Çamaşırı

Persmont Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Persmont Şartlar & Koşullar

  • otomotiv sektöründe biraz bilgi yeterli
  • hızlı dinamik çözüm odakllı
  • alacağı eğitim ile tüm sorunları aşma

Persmont Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör