Bayilik Veren Giyim & Aksesuar Firmaları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar

Giyim ve Aksesuar ürünleri bayilikleri veren firmalar tarafından girilmiş ilanlar arasından tercih yapın ve bayilik veren giyim aksesuar firmalarına ulaşın

Filtrele
“Bayilik Veren Giyim & Aksesuar Firmaları” sektöründe 27 adet bayilik ilanı bulunuyor.

Scarf Company

Eşarp, şal ve bone imalatçısı

Wessi

Erkek giyim sektöründe hizmet sunan, takım elbise ana üretim merceğimiz olup ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon, ayakkabı ve aksesuar dahil erkek giyim alanında tüm detayları birleştiren markamız 2008 yılında kurulmuştur.

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Moda Seni Takip Etsin!

Son Eklenen Firmalar

Scarf Company

Eşarp, şal ve bone imalatçısı

Wessi

Erkek giyim sektöründe hizmet sunan, takım elbise ana üretim merceğimiz olup ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon, ayakkabı ve aksesuar dahil erkek giyim alanında tüm detayları birleştiren markamız 2008 yılında kurulmuştur.

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik

Moda Seni Takip Etsin!

EwoEwo

Tekstil sektöründe yeni adıyla yilların verdiği tecrübe ile bayilik sistemine geçilmiştir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Rubeto Kids

Bugünden yarına, sevgi imzalı...

1.500.000 ₺

Tuğba Ulusan Official Boutıque

Detaylı bilgiler iletişim kuran firma yetkilisi ile paylaşılacaktır…

5.000 ₺

Janti

"Janti, erkeğin en şık hali" mottosu ile çıktığımız bu yolu birlikte yürüyeceğimiz iş ortaklarımızı arıyoruz.

50.000 ₺

Persmont

Ekibinize Motivasyon, İşinize Verim Katar.

1.000.000 ₺

Axesua Takı

2011 yılından itibaren fiziki mağazacılık ve e-ticaret satışı ile geniş kitlelere ulaşan markamız, 2021 yılı itibariyle tecrübesini titizlikle seçtiği girişimci adaylarıyla paylaşıyor.

500.000 ₺

Kokoş Accessories

Aksesuar mağazılcığında sektöründe lider

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

BPM

MODANIN RİTMİ

500.000 ₺

EREN TİCARET PAZ TAAH LTD ŞTİ

Firmamız 40 yılı aşkındır aynı sektörde faaliyet göstermektedir. Perakendecilik ile başlayıp ithalat - imalat -ihracat ile devam eden bir firmayız.

250.000 ₺

Takıştır

Takıştır Karlı Bayilik Fırsatı; 22 yıllık sektör tecrübemiz ile Türkiye'nin dört bir yanında bayilik vermeye devam ediyoruz.

100.000 ₺

By Sinan Eşarp Mağazaları

Türkiyenin En Kapsamlı Bagımsız Esarp Zinciri

250.000 ₺

YHN MODA ACCESSORİES

MODA ACCESSORİES 2019 dan bu yana takı ve aksesuar tercihlerinizin ilk adresi olmaya başladı. Kendi bünyesinde el işçiliğiyle,farklı doku ve malzemeleri bir araya getirerek tasarladığı takı ve aksesuarlarla stilinizin sesini yükseltiyor.

1.000.000 ₺

Trejoli Tesettür Giyim

Tesettür giyimde kalite ve zerafetin öncü ismi Trejoli 2019 yılında tüm Türkiye ve Uluslararası piyasada franchise bayileşme kararı aldı. Sınırlı sayıda verilecek bayiler arasında siz de yerinizi almak için irtibata geçebilirsiniz.

100.000 ₺

MODA TOPTAN BİJUTERİ BAYİLİK

Moda Accessories olarak 2000 li yılların başında merkezi Tahtakale de olan mağazamızla hizmete başlayarak Türkiye’nin önde gelen takı ve bijuteri firmalarına ürün tedariği yapmaya başladık.

Giyim ve aksesuar alanlarında bir işletme açmak isteyen girişimciler, sektörün önde gelen markalarının güvencesinde olmak ve Franchise isim hakları satın almak adına bizleri tercih etmektedir. Bu hususta ise Giyim & Aksesuar bayilikleri, her geçen gün hizmetlerini daha üst alanlara taşımakta ve sizlere bu kıstasa istinaden bir hizmeti ele alma fırsatları vermektedir.

Giyim & Aksesuar bayiliği veren firmalar alanında bir kıyaslama yapabilmeniz ve aynı zamanda önem gören markaların güvencesi altında olabilmeniz bakımından, Dünyaca ünlü markaların Franchise konularına istinaden sunmuş olduğu hizmetleri tek bir kategori altında topladık. Bu sayede girişimciler diledikleri hizmetleri ele alabilecek ve bir tercih ortamı yaratmanın keyfini sürebilecekler. Bu hizmetler sayesinde daha fazla öne çıkan ve aynı zamanda tanınan bir firma olabilirsiniz. Bilindiği gibi ücretli hizmetler gibi, ücretsiz Giyim & Aksesuar bayiliği veren firmaları da görmek söz konusudur! Tüm bu firmalar arasından herhangi birisini tercih etmek ve aynı zamanda kıyaslama yapabilmeniz bakımından burada yer almaktayız.

Kategorimizde yer alan pek çok marka, kendi standartları üzerinden Franchise isim hakları almak isteyen vatandaşlara belli başlı şartlar koşabilmektedir. Unutmamalısınız ki, sıfırdan bir Giyim & Aksesuar bayilikleri aldığınız vakit, ne kadar yeni bir dükkan olsanız da binlerce kullanıcının sizleri “güvenli” görmesine neden olacak bu isimleri kullanmanın bazı bedelleri olabilir! Sizler bu alanda bir tercih belirleyeceğiniz gibi, aynı zamanda ise pek çok bay & bayana hitap eden ürünlerin satışa sunulduğu bir işletme sahibi olarak, yatırımlarınızı kısa sürede kar oranlarına çevirmenin de keyfini sürebilirsiniz. Web sitemizden araştırma yapan binlerce girişimci, Giyim & Aksesuar bayiliği veren firmalar kapsamında ise bu markalara göz atmayı ihmal etmemektedir.

Tercihleri bu alanda belirlemek ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği konumunda yer alabilmek açısından hemen ücretsiz Giyim & Aksesuar bayiliği veren firmalar araştırmanızı tamamlayın. Ücretli hizmetlerin yanı sıra kullanıcılarına ücretsiz olarak da Franchise isim hakları devreden bu firmalar, Türkiye’de yüzlerce farklı şubeye sahip olan bir kuruluş olarak göze çarpmaktadır.