1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Küppeli Accessories

Küppeli Accessories

Küppeli Accessories takı ve aksesuar sektöründeki Pazar payını artırabilmek için bayilik vermeye devam ediyor.

Giyim & Aksesuar

250000 ₺

Küppeli Accessories Bayilik

Küppeli Accessories kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile takı ve aksesuar sektöründe hizmet veren öncü markalardan biri olarak anılıyor. Uzman kadromuz aracılığı ile mağaza ve reyon takibini gerçekleştiriyor, kendi bünyemizdeki ekibimiz ile özgün tasarımlarımızı yapıyor ve tasarımlarımızı uyarlayan 3D yazıcılarımız ile tam donanımlı bir hizmet sunuyoruz. Günümüz modasını yakından takip ediyor ve müşteri memnuniyetini en temel ilkemiz olarak benimsiyor, sunduğumuz karlı yatırım avantajlarımız ile takı ve aksesuar sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin de ilk tercihlerinden biri olmaya devam ediyoruz. 

Küppeli Accessories Bayilik Şartları

Küppeli Accessories bayilik alacak işletmecilerimizden mağazalarını yaya lokasyonunun yüksek olduğu noktalarda açmalarını bekliyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik şartlarımız ile ilgili olarak telefonla bize ulaşıp bilgi edinebiliyorlar. Ardından bayi adaylarımızı ön görüşmeye davet ediyoruz. Mağazalarını açmak istedikleri yer ile ilgili fizibilite çalışmalarımızı yapıyor ve olumlu bulunması durumunda uygunluk veriyoruz. Aday lokasyonun uygun bulunmaması durumunda uygun yer seçimi konusunda bayi adaylarımıza destek sağlıyoruz. Uygun yer belirlendikten ve tüm şartlarda anlaşma sağlandıktan sonra bayi adayımız ile franchise sözleşmemizi imzalıyor ve mağazamızın kurulum çalışmalarına başlıyoruz.     

Küppeli Accessories bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sahip olması gereken yatırım maliyeti 250.000 TL civarında olup seçilen işletmenin metrekaresine göre maliyetlerde değişiklikler olabiliyor. Ayrıca bayilik almak isteyen girişimcilerimizden isim hakkı, reklam payı gibi kesintiler yapmıyoruz. 

Küppeli Accessories Bayilik Avantajları

Küppeli Accessories bayilik alan girişimcilerimiz modayı yakından takip eden, en güncel ürünleri hızlı bir şekilde tedarik etme olanağı sağlayan takı ve aksesuar sektörünün öncü ismi ile çalışma imkanını yakalayabiliyorlar. Küppeli Accessories bakanlık onaylı ve sağlığa zararlı hiçbir etken madde bulundurmadan % 100 yerli üretim yapan bir marka olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Küppeli Accessories bayilik alan girişimcilerimizin mağazalarını ortalama 20 gün içerisinde açılışa hazır hale getiriyoruz. Markamızın ortalama kar marjı % 85 civarında olup bayilerimizin yaptıkları yatırımın geri dönüşü 8 – 15 ay arasında gerçekleşiyor. Ürünlerimizi barkodlayıp satışa hazır hale getirdikten sonra mağazalarımıza gönderiyor ve iş yüklerini azaltıp satışa odaklanmalarını hedefliyoruz.

Markamızın bayiliklerini her bölgede yalnızca bir mağazaya vermesi nedeniyle, bayilerimiz ürünlerini rakipsiz olarak satabiliyor ve kazançlarını artırma imkanı elde edebiliyorlar. Ürünlerimizin tasarımındaki özgünlük ile beğeni toplayan markamız, sürekli geliştirdiği yeni koleksiyonlar sayesinde bayilerimize rakiplerinden bir adım önde olma ve farklı zevklere hitap etme fırsatını da sağlıyoruz.Trend belirleyen ve hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile satılması kolay olan güncel temalı koleksiyonlarımız sayesinde Küppeli Accessories bayilik alan girişimcilerimiz aylık belli bir ciroyu garantileyebiliyorlar. Bayilik alan girişimcilerimiz merkezi olarak yürüttüğümüz tüm reklam ve PR çalışmalarından, bunların getirdiği talep artışından ve yeni müşteri kitlesinden yararlanabiliyorlar. Garantili ve sertifikalı bir markanın ürünlerini satarak da mağazalarının prestijini artırabiliyorlar.

Küppeli Accessories Bayilik Destekleri

Küppeli Accessories bayilik alan girişimcilerimize; reklam desteği, pazarlama desteği, personel desteği, eğitim desteği, bölge koruması ve yer seçimi konularında destekler sağlıyoruz. Küppeli Accessories bayilik alan girişimcilerimize ürün devamlılığı konusunda da büyük bir avantaj sunuyoruz. Siz de Türkiye’nin profesyonel ve kurumsal markası olan Küppeli Accessories’in bayileri arasındaki yerinizi almak için bayilik talebinizi markamıza iletebilir ve kısa sürede kendi karlı işletmenizin sahibi olabilirsiniz.

 

 

  1. Takı
  2. Simit Salonu

Küppeli Accessories Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Küppeli Accessories Şartlar & Koşullar

  • Mağazada Yalnızca RUBYS ürünlerinin Satılması
  • En Az 100-150 Metrekarelik Mağaza Bulunması
  • Bulunan Mağazanın İşlek Lokasyonda Olması
  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Verilmesi
  • Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması

Küppeli Accessories Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör