Bayilik Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar arasından size en uygun olanı seçerek bayilik veren firmaların profilinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Filtrele
“Tüm Sektörler” listesinde 3177 adet bayilik ilanı bulunuyor.
UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE, kurulduğu günden bu yana yatırımcılarına sunduğu avantajlı koşullarla hızla büyümeye devam ediyor ve şimdi yeni yatırımcılarını arıyor.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta 25.000 ₺

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Prestijli, kaliteli ve güvenilir bir marka ile hizmet veren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Türkiye’de ve Avrupa’da bayilik vermektedir.

Safa Girişken Toptan

Safa Girişken Toptan

Manifatura-Mefruşat-Ev Tekstili-Züccaciye-Ev Gereçleri-Elektrikli Ev Aletleri

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

Sürat Kargo 100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Domino's Pizza 1.000.000 ₺

Domino's Pizza

1960 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde yaklaşık 14 bin restoranla hizmet veren Domino’s dünyanın en büyük franchise zincirlerinden biridir

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

Oto Power Şarj İstasyonu 1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kompedan 1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

İyi Kargo 100.000 ₺

İyi Kargo

Kargocukuk sektöründe hizki guvenikir teslimat yaoabiken swvkiyat ve akio aginin genislogibsen guc alan sektörün acikkarini kapatabilecek iyi bir kargo firmasiyiz

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan 1.000.000 ₺

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan

Tüm dünyada 50 ülkede 1200 şubesi bulunan uluslararası kahve zincirinin Özbekistan şubesi

Altınpınar Su 50.000 ₺

Altınpınar Su

1991 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.Su dolum tesisimiz İstanbul/Çatalca'dadır.130 bayi ve 250'den fazla dağıtım ağımız bulunmaktadır.

DÜRÜMHANE 40

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

COFFEE ON STORE 250.000 ₺

COFFEE ON STORE

Butik kahveci konseptinde Türkiye'nin ilk bayilik veren firması...

Multienergy Turkiye 1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

Bayilik veren firmalar ile girişimcileri buluşturan bu kategori, çeşitli sektörlerde faaliyet göstermek isteyen kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilik almak isteyen girişimciler ve bayilik veren firmalar için özel olarak oluşturulan “bayilik veren firmalar” kategorisinde bayilik türü, bayilik veren firmaların faaliyet gösterdikleri sektör, bayilik verilen lokasyonlar ve yatırım maliyetleri gibi değişkenleri süzerek bütçenize en uygun alternatifler arasında seçim yapabilirsiniz. Bayilik veren firmalar ile ilgili detaylı bilgiye erişebileceğiniz bu bölümde yatırımlarınızın artılarını ve eksilerini öğrenip son kararı vermeden önce geleceğinizi daha sağlam temellere dayanan seçimler çerçevesinde şekillendirebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar arasında şartlarının size uygun olduğunu düşündüğünüz şirket ilanlarına online olarak başvuru yapıp kendileriyle Bayilik Listesi aracılığı ile iletişime geçerek kârlı başlangıçlara imza atabilirsiniz.

Kendi işinizi kurmak veya var olan ticari faaliyetlerinizi bir adım öteye taşımak için önemli bilgilere erişebileceğiniz bu kategorimizde ücretsiz bayilik veren firmalar ile de bayilik için yüksek yatırım bedelleri isteyenlerle de etkileşime geçebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar İlanları

En güncel ilanlar ile sürekli desteklediğimiz bayilik veren firmalar kategorimiz altında eğitim alanında, gıda sektöründe, kozmetik sektöründe, hizmet sektöründe, sağlık sektöründe ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların bayilik ilanlarına erişebilirsiniz. Deneyimleriniz ya da girişimlerinize hayat vermek istediğiniz sektörleri sayfanın sol tarafında bulunan süzgeçleri kullanarak daraltabilirsiniz. İlgi duyduğunuz sektörlerdeki bayilik veren firmalar, yaptığınız bu işlem sonrasında ekranınıza gelir ve zaman harcamadan ilgi odağınızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar girişimciler için önemli bilgileri barındırır. Firmalarla ilgili önemli bilgilerin yer aldığı firma profillerinde yatırım için gerekli bütçeyi de bayilik şartları kapsamında aranan nitelikleri de firmalar tarafından bayilere sunulan destekleri de bulabilirsiniz. Bayilik almadan önce en temel soru işaretlerinize geçerli yanıtlar sunan kategorimiz sayesinde araştırmalarınızı derinleştirmek adına gerekli unsurları tespit edebilirsiniz.

İncelemeleriniz sonucunda bayilik veren firmaların ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilir ve iletişim bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Verimli, sonuç odaklı ve karlı iş birlikleri için ilk adımı bayilik veren firmalar kategorimizi ziyaret ederek atabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 2018

2000’den fazla bayilik ilanı ile buluşabileceğiniz bu kategorimizdeki ilanlar sürekli güncellenmektedir. Bayilik veren firmalar 2018 ilanlarını takip ederek en güncel bayilik şartlarını takip edebilir ve ticari faaliyetleriniz için gerekli şartları öğrenerek yatırımlarınızı somutlaştırabilirsiniz

En güncel ve en yeni bayilik veren firmalar ile tanışmak, yaşadığınız lokasyonda hayata geçirebileceğiniz iş fikirlerini öğrenmek ve marka bilinirliğinin gücüyle ticari faaliyetlerinizi canlandırmak istiyorsanız siz de bayilik veren firmalar 2018 yılı ilanlarını takip edebilirsiniz.

Aynı şekilde ticari faaliyetlerinizi büyütmek ve bayilik iş modelinin sunduğu avantajları yaşamak isteyen firmalar için de büyük avantajlar sunan “bayilik veren firmalar” kategorisinde yer alarak potansiyel bayilerinizle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Markanızı tanıtabilir, internetteki parmak izlerinizi çoğaltabilir ve Bayilik Listesi sitesinin güvenilirliği ile satış ağınızı genişletip yerel bir firma olmaktan çıkıp ulusal ölçekte tanınabilirsiniz.

En güncel, en doğru ve etkileşime en açık 2018 bayilik ilanlarını barındıran kategorimizde hem girişimciler hem de firmalar için büyük fırsatlar sunulur. Siz de zaman kaybetmeden ticari hayatınızı değiştirecek ve kazançlarınızı arttıracak seçimler yapabilirsiniz.

Bayilik veren firmalar ile girişimcileri buluşturan bu kategori, çeşitli sektörlerde faaliyet göstermek isteyen kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tasarlanmıştır.