Bayilik Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar

Bayilik veren firmalar arasından size en uygun olanı seçerek bayilik veren firmaların profilinden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Filtrele
“Tüm Sektörler” listesinde 555 adet bayilik ilanı bulunuyor.
1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

10.000 ₺

Alatay Oto Bakım Ürünleri Distribütör, Bayi ve Alt Bayilik İlanı

Alatay Oto Bakım Ürünleri; motorlu taşıtların bakım ve aksesuar ürünlerinin üretimini yapan markamızdır. Aynı zamanda Endüstriyel Hijyen Ürünleri kategorisinde de hizmet vermektedir. İzmir merkezli olan şirketimiz, Bursa'da üretim tesisine sahiptir.

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

PROJE ENDÜSTRİYEL KESİM

Polietilen Köpük, Ses Yalıtım Ürünü, Bant, Kutu İçi Ambalaj, Seperatör, Koli, Eva Sünger, Köpük, Şekilli Sünger, Keçe Çeşitleri

1.000.000 ₺

BİLOS KİMYA

YENİYİ KEFŞET KAZANÇLI ÇIK

40.000 ₺

ADIYAMAN SUBAŞI ÇİĞKÖFTE

Türkiye Genelinde Ücretsiz Bayilikler Verilecektir! "Hikayenin En Başı Adıyaman Subaşı"

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

Bergcold Sogutma

Soğutma ve ısıtma sektöründeki 32 yıllık deneyimimiz, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde Türkiye pazarında kısa sürede büyük ilgi gördüğümüz için çok memnunuz.

100.000 ₺

Kids Aloud

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

BilgiKurumsal

2012 yılında kurulan BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir.

250.000 ₺

AKD Kids

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

Asel Eğitim Merkezi

Yeni Bir Meslek, Yeni Bir Hayat

GROW Dünyası

Evde Bitki Yetiştirme Malzemeleri Satış Dükkanı

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

Ücretsiz Bayilik Fırsatı, Düşük Maliyet, Yüksek Kazanç ile KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAYA ne DERSİNİZ??

Famous Car Rental

Famous Car Rental bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Famous Car Rental bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Rafus Academy

Akıllıca öğrenin!

50.000 ₺

REAL ESTATE EURO

2003 yılından 2009 yılına kadar aktif olarak inşaat ve projeden satışlar yapan firmamız 2009 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe de yerini almıştır. 2019 yılında oluşturduğumuz REAL ESTATE EURO markamız ile gayrimenkul sektöründe kurumsal oluşum

Kukla Maskot Fabrikası

Firmamız Organizasyon Alanında prodüksiyon, maskot kukla üretimi, oyun yazımı sahne planlaması alanlarında faaliyet göstermektedir.

Son Eklenen Firmalar

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Bayilik veren firmalar ile girişimcileri buluşturan bu kategori, çeşitli sektörlerde faaliyet göstermek isteyen kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilik almak isteyen girişimciler ve bayilik veren firmalar için özel olarak oluşturulan “bayilik veren firmalar” kategorisinde bayilik türü, bayilik veren firmaların faaliyet gösterdikleri sektör, bayilik verilen lokasyonlar ve yatırım maliyetleri gibi değişkenleri süzerek bütçenize en uygun alternatifler arasında seçim yapabilirsiniz. Bayilik veren firmalar ile ilgili detaylı bilgiye erişebileceğiniz bu bölümde yatırımlarınızın artılarını ve eksilerini öğrenip son kararı vermeden önce geleceğinizi daha sağlam temellere dayanan seçimler çerçevesinde şekillendirebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar arasında şartlarının size uygun olduğunu düşündüğünüz şirket ilanlarına online olarak başvuru yapıp kendileriyle Bayilik Listesi aracılığı ile iletişime geçerek kârlı başlangıçlara imza atabilirsiniz.

Kendi işinizi kurmak veya var olan ticari faaliyetlerinizi bir adım öteye taşımak için önemli bilgilere erişebileceğiniz bu kategorimizde ücretsiz bayilik veren firmalar ile de bayilik için yüksek yatırım bedelleri isteyenlerle de etkileşime geçebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar İlanları

En güncel ilanlar ile sürekli desteklediğimiz bayilik veren firmalar kategorimiz altında eğitim alanında, gıda sektöründe, kozmetik sektöründe, hizmet sektöründe, sağlık sektöründe ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların bayilik ilanlarına erişebilirsiniz. Deneyimleriniz ya da girişimlerinize hayat vermek istediğiniz sektörleri sayfanın sol tarafında bulunan süzgeçleri kullanarak daraltabilirsiniz. İlgi duyduğunuz sektörlerdeki bayilik veren firmalar, yaptığınız bu işlem sonrasında ekranınıza gelir ve zaman harcamadan ilgi odağınızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar girişimciler için önemli bilgileri barındırır. Firmalarla ilgili önemli bilgilerin yer aldığı firma profillerinde yatırım için gerekli bütçeyi de bayilik şartları kapsamında aranan nitelikleri de firmalar tarafından bayilere sunulan destekleri de bulabilirsiniz. Bayilik almadan önce en temel soru işaretlerinize geçerli yanıtlar sunan kategorimiz sayesinde araştırmalarınızı derinleştirmek adına gerekli unsurları tespit edebilirsiniz.

İncelemeleriniz sonucunda bayilik veren firmaların ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilir ve iletişim bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Verimli, sonuç odaklı ve karlı iş birlikleri için ilk adımı bayilik veren firmalar kategorimizi ziyaret ederek atabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar 2018

2000’den fazla bayilik ilanı ile buluşabileceğiniz bu kategorimizdeki ilanlar sürekli güncellenmektedir. Bayilik veren firmalar 2018 ilanlarını takip ederek en güncel bayilik şartlarını takip edebilir ve ticari faaliyetleriniz için gerekli şartları öğrenerek yatırımlarınızı somutlaştırabilirsiniz

En güncel ve en yeni bayilik veren firmalar ile tanışmak, yaşadığınız lokasyonda hayata geçirebileceğiniz iş fikirlerini öğrenmek ve marka bilinirliğinin gücüyle ticari faaliyetlerinizi canlandırmak istiyorsanız siz de bayilik veren firmalar 2018 yılı ilanlarını takip edebilirsiniz.

Aynı şekilde ticari faaliyetlerinizi büyütmek ve bayilik iş modelinin sunduğu avantajları yaşamak isteyen firmalar için de büyük avantajlar sunan “bayilik veren firmalar” kategorisinde yer alarak potansiyel bayilerinizle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Markanızı tanıtabilir, internetteki parmak izlerinizi çoğaltabilir ve Bayilik Listesi sitesinin güvenilirliği ile satış ağınızı genişletip yerel bir firma olmaktan çıkıp ulusal ölçekte tanınabilirsiniz.

En güncel, en doğru ve etkileşime en açık 2018 bayilik ilanlarını barındıran kategorimizde hem girişimciler hem de firmalar için büyük fırsatlar sunulur. Siz de zaman kaybetmeden ticari hayatınızı değiştirecek ve kazançlarınızı arttıracak seçimler yapabilirsiniz.

Bayilik veren firmalar ile girişimcileri buluşturan bu kategori, çeşitli sektörlerde faaliyet göstermek isteyen kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tasarlanmıştır.