1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Fast Food
 3. Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Prestijli, kaliteli ve güvenilir bir marka ile hizmet veren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Türkiye’de ve Avrupa’da bayilik vermektedir.

Fast Food

25000 ₺

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik

 

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta gıda sektörü bünyesindeki faaliyetlerini 1500 metrekarelik üretim tesisinde günlük olarak üretilen taze, kaliteli ve lezzetli ürünler ile sürdürmektedir. 2016 yılında yenilediği üretim alt yapısı ve kapasitesi ile bayilerinin de sektördeki rakipleri karşısında daha güçlü hale gelmesini sağlayan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında uygun yatırım maliyetleri ve farklı bütçelere hitap eden yatırım alternatifleri ile fark yaratmaktadır.


Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları


Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinden bayilik bedeli almamaktadır. Ayrıca markanın merkezi tarafından gerçekleştirilen reklam kampanyalarından bayiler yararlanmakta olup, bunun karşılığında bayilik alan girişimcilerden bir bedel talep edilmemektedir. Birikimlerini değerlendirmek, kendi işinin sahibi olmak isteyen tüm yatırımcılara 9.900 TL’den başlayan fiyatlar ve farklı yatırım alternatifleri ile bayilik fırsatı tanıyan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Çiğköfte sektörünün kurucu markalarından olan  Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta açılacak olan işletmelerinin en az 20 metrekare alana sahip ve hem yaya hem araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda olmasını talep etmektedir. Ayrıca alışveriş merkezlerinde hayata geçirilebilecek KİOSK konsepti de yatırımcılara sunulan alternatifler arasında yer almaktadır. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimciler % 100 kar marjı ile çalışan bir işletmenin sahibi olabilmektedirler.


Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinin işletmelerini markanın kurumsal kimliğine uygun şekilde düzenlemelerini talep etmektedir. Girişimciler belli prosedürlere bağlı kalmak koşulu ile işletmelerinin dizaynını kendileri yaptırabilecekleri gibi, belli bir ücret karşılığı işletmenin iç tasarımı markanın franchise ekibi tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Ürünlerin sevkiyatı sipariş alındıktan sonra marka tarafından yapılmakta olup açılışta bayilere verilen ücretsiz ürün destekleri sayesinde bayilik alan girişimciler yatırım maliyetlerini yaklaşık üç aylık bir sürede amorti edebilmektedirler. 


Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Avantajları

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta lezzetli, sağlıklı, kaliteli ve hijyen kurallarına uygun olarak modern tesislerinde üretilen ürünlerini müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan anlayışı ile müşterilerine ulaştırmakta olup bayileri ile birlikte kazanmaya yönelik bir anlayışı benimsemektedir. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinin satışlarını ve karlılığını artırarak sürekli gelişen, istikrarlı bir büyüme kaydeden ve fark yaratan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kullanmakta olduğu tamamen katkısız ve organik ürünler ile Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini birleştiren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta geniş bir müşteri kitlesine ve potansiyeline sahip olup bayilik alan girişimcilerine yatırım sermayelerinin kısa sürede geri dönüşü avantajını sağlamaktadır. Menüsünde çiğ köftenin yanı sıra içli köfte, turşu ve tatlı gibi ürünleri de barındıran markanın ürünlerinin 2 aylık son kullanım süresi bulunmaktadır. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilere ürünler talebe göre donuk ya da +4 derecede soğutulmuş araçlar ilegönderilmektedir. 


Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Destekleri

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği, proje desteği, personel desteği, pazarlama reklam desteği, lokasyon seçimi desteği, bölge koruma ve ürün hizmet desteği sağlamaktadır. 


Elazığlı Çiğköfteci Bayilik Fiyatları ve Paketleri

Elazığlı Çiğköfteci, yatırımcılar için üç farklı bayilik paketi sunmaktadır:

Standart Bayilik:

 • Yatırım Bedeli: 150.000 TL - 200.000 TL
 • Mağaza Alanı: 30 - 50 m²
 • Personel Sayısı: 2-3 kişi

Mini Bayilik:

 • Yatırım Bedeli: 100.000 TL - 150.000 TL
 • Mağaza Alanı: 20 - 30 m²
 • Personel Sayısı: 1-2 kişi

Köşe Bayilik:

 • Yatırım Bedeli: 50.000 TL - 100.000 TL
 • Mağaza Alanı: 10 - 20 m²
 • Personel Sayısı: 1 kişi

Bayilik bedelleri:

 • Franchise bedeli alınmamaktadır.
 • Yatırım bedeli, seçilen bayilik paketine göre değişmektedir.

Bayilik bedeline dahil olan hizmetler:

 • Mağaza dekorasyonu ve tadilat desteği
 • Ekipman ve malzeme temini
 • Personel eğitimi
 • Pazarlama ve reklam desteği
 • İş planı ve operasyonel rehberlik

Başvuru ve Detaylı Bilgi:

Not: Fiyatlar, seçilen bayilik paketine, mağaza lokasyonuna ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. En güncel fiyat bilgisi için Elazığlı Çiğköfteci ile iletişime geçmeniz önerilir.

Ek Bilgiler:

 • Elazığlı Çiğköfteci, bayilerine finansman imkanı da sunmaktadır.
 • Bayiler, Elazığlı Çiğköfteci'nin merkezi tarafından sağlanan tüm eğitim ve desteklerden faydalanmaktadır.
 • Elazığlı Çiğköfteci, bayilerine yüksek kar marjı ve hızlı geri dönüş imkanı sunmaktadır.

Elazığlı Çiğköfteci bayiliği, girişimci ruhuna sahip ve kendi işini kurmak isteyen kişiler için ideal bir yatırım fırsatıdır.

 1. Çiğ Köfte

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Şartlar & Koşullar

 • 27 - 45 YAŞLARINDA EN AZ LİSE MEZUNU DİKSYONU DÜZGÜN KİŞİLER ARASI İLİŞKİDE BAŞARILI İDEALLERİ OLAN ZEKİ VE YAŞAMAYI SEVEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör