Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Prestijli, Kaliteli Ve Güvenilir Bir Marka Ile Hizmet Veren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Türkiye’de Ve Avrupa’da Bayilik Vermektedir.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 9.900 TL’den başlamaktadır.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları

En Az 20 Metrekare Alana Sahip İşletme Bulunması
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Açıklaması

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik

 

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta gıda sektörü bünyesindeki faaliyetlerini 1500 metrekarelik üretim tesisinde günlük olarak üretilen taze, kaliteli ve lezzetli ürünler ile sürdürmektedir. 2016 yılında yenilediği üretim alt yapısı ve kapasitesi ile bayilerinin de sektördeki rakipleri karşısında daha güçlü hale gelmesini sağlayan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında uygun yatırım maliyetleri ve farklı bütçelere hitap eden yatırım alternatifleri ile fark yaratmaktadır.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinden bayilik bedeli almamaktadır. Ayrıca markanın merkezi tarafından gerçekleştirilen reklam kampanyalarından bayiler yararlanmakta olup, bunun karşılığında bayilik alan girişimcilerden bir bedel talep edilmemektedir. Birikimlerini değerlendirmek, kendi işinin sahibi olmak isteyen tüm yatırımcılara 9.900 TL’den başlayan fiyatlar ve farklı yatırım alternatifleri ile bayilik fırsatı tanıyan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Çiğköfte sektörünün kurucu markalarından olan  Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta açılacak olan işletmelerinin en az 20 metrekare alana sahip ve hem yaya hem araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda olmasını talep etmektedir. Ayrıca alışveriş merkezlerinde hayata geçirilebilecek KİOSK konsepti de yatırımcılara sunulan alternatifler arasında yer almaktadır. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimciler % 100 kar marjı ile çalışan bir işletmenin sahibi olabilmektedirler.

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinin işletmelerini markanın kurumsal kimliğine uygun şekilde düzenlemelerini talep etmektedir. Girişimciler belli prosedürlere bağlı kalmak koşulu ile işletmelerinin dizaynını kendileri yaptırabilecekleri gibi, belli bir ücret karşılığı işletmenin iç tasarımı markanın franchise ekibi tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Ürünlerin sevkiyatı sipariş alındıktan sonra marka tarafından yapılmakta olup açılışta bayilere verilen ücretsiz ürün destekleri sayesinde bayilik alan girişimciler yatırım maliyetlerini yaklaşık üç aylık bir sürede amorti edebilmektedirler. 

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Avantajları

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta lezzetli, sağlıklı, kaliteli ve hijyen kurallarına uygun olarak modern tesislerinde üretilen ürünlerini müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan anlayışı ile müşterilerine ulaştırmakta olup bayileri ile birlikte kazanmaya yönelik bir anlayışı benimsemektedir. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerinin satışlarını ve karlılığını artırarak sürekli gelişen, istikrarlı bir büyüme kaydeden ve fark yaratan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kullanmakta olduğu tamamen katkısız ve organik ürünler ile Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini birleştiren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta geniş bir müşteri kitlesine ve potansiyeline sahip olup bayilik alan girişimcilerine yatırım sermayelerinin kısa sürede geri dönüşü avantajını sağlamaktadır. Menüsünde çiğ köftenin yanı sıra içli köfte, turşu ve tatlı gibi ürünleri de barındıran markanın ürünlerinin 2 aylık son kullanım süresi bulunmaktadır. Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilere ürünler talebe göre donuk ya da +4 derecede soğutulmuş araçlar ilegönderilmektedir. 

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Bayilik Destekleri

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği, proje desteği, personel desteği, pazarlama reklam desteği, lokasyon seçimi desteği, bölge koruma ve ürün hizmet desteği sağlamaktadır. 

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR