Tondo Atıştırmalık Büfe

Atıştırmalık Lezzetlerin Pratik Sunumu Üzerine Kurgulanmış Büfe Konsepti.

Tondo Atıştırmalık Büfe Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* ÜRKİYE'DE İLK VE TEK OLMAMIZ, %100 YERLİ OLMAMIZ,

Tondo Atıştırmalık Büfe Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tondo Atıştırmalık Büfe Bayilik Açıklaması

hakkımızda

2015 Nisan ayında İzmir’de kurulan JEFE marka üretim tesisimizde üretilen lezzet topları, büyük çoğunluğu dünyada ve Türkiye'de ilk ve tek olan aperatifler sağlıklı olmasının yanısıra hafif ve lezzetiyle de beğeni kazanıyor.

vizyonumuz
Gıda sektöründe, paneli ürünler konusunda lider bir dünya markası olmak

misyonumuz
Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli hafif aperatif ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmak.


değerlerimiz

 • DÜRÜST VE GÜVENİLİRİZ
 • TAKIM RUHUNA SAHİBİZ
 • KENDİNİ GELİŞTİREN VE YENİLİKÇİ BİR RUHA SAHİBİZ
 • MÜŞTERİ ODAKLIYIZ
 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Atıştırmalık Büfe
 • Kuruluş Yılı : 2015
 • Toplam Çalışan Sayısı: 10
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 0
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 0
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 •  
 • Girişimcide Aranan Özellikler : GİRİŞİMCİ RUH VE BAŞARMA AZMİ
  İŞİNİZE SAHİP ÇIKMANIZ, İŞİNİZİN BAŞINDA DURMANIZ VE GEREKLİ KİŞİSEL ÇABAYI ORTAYA KOYMANIZ.
  İŞİNİZİ, SİSTEMİN ÖNGÖRDÜĞÜ KURALLARA UYGUN OLARAK YÜRÜTMENİZ.
  HER TÜRLÜ KOŞULDA KALİTE, HİJYEN VE HİZMET ANLAYIŞIMIZDAN TAVİZ VERMEMENİZ.
  ÇALIŞANLARINIZIN DA SİZLERİN İŞ ORTAĞINIZ OLDUĞUNU UNUTMAMANIZ.
  MARKA VE SİSTEMLE REKABET ÇABASINA GİRMEMENİZ.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : 1. Başvuru: Sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır. Marka yetkililerimiz bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemimiz konusunda gerekli bilgilendirmelerde bulunurlar. Franchising Başvuru Formu'nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  2. Başvurunun Değerlendirilmesi: Web adresimizden başvuru yapan veya telefonla bizlere ulaşan adaylar ile ön görüşmeler yapılır ve olumlu sonuçlanan görüşmeler sonrasında adaylara ayrıntılı bilgi verilir.

  3. Lokasyon Seçimi & Bölge Analizi: Ön görüşmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalışmaları başlatılır. Ya da mevcut yere ilişkin lokasyon için kriterlerimize uygun olarak gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. En uygun mekâna birlikte karar verilir.

  4. Sözleşme: Sözleşmenin imzalanması için gerekli evrak listesi yatırımcı ile paylaşılır ve evrakların tamamlanması istenir. Evrak temini tamamlandıktan sonra franchise katılım bedeli tahsil edilir (2017 yılında katılım bedeli alınmayacaktır) ve 3 (üç) yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.

  5. Mimari Uygulamanın Başlatılması: Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan 1 hafta içinde siparişler verilip proje uygulaması başlatılır. (Ortalama bir proje uygulaması 15 gün içerisinde tamamlanır.)

  6. Personel Alımı ve Eğitimi: Açılacak Tondo Büfe şubesi için gerekli personel sayısı ve nitelikleri belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri, eğitim için seçilmiş pilot şubemizde, eğitim danışmanımızın gözetiminde ve takibinde 1 (bir) günde verilir. 

  7. Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması: Tondu Büfe operasyon ekibi tarafından belirlenen broşür, banner, vb. basılı reklam malzemeleri açılıştan 2 gün önce basılı olarak açılacak şubeye teslim edilir.

  8. Açılış: Operasyon ekibi tarafından gerekli kontrolleri yapılan ve açılış onayı verilen büfeye ürün gönderimi yapılır. Ekipman kalibrasyonları ve ürün denemeleri sonrasında operasyon ekibinin katılımıyla müşteri kabulüne başlanır.

  9. Hammadde ve Lojistik Desteği: Tondo Büfelere belirlenen ürünler dışında tüm ürünler merkez depo tarafından gönderilir. Gönderimi yapılan ürünlerin dışarıdan temini ve merkez onayı alınmadan menü dışında ürün hazırlanması ve müşteriye sunumu yapılamaz. Anlaşmalı tedarikçilerden alımı yapılan içecek vb. ürünlerin dışarıdan temini yapılamaz.

Tondo Atıştırmalık Büfe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR