1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Tondo Atıştırmalık Büfe

Tondo Atıştırmalık Büfe

Markamızın yatırım maliyeti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Fast Food

50000 ₺

Tondo Büfe Bayilik     

Tondo Büfe olarak 2015 yılından bu yana JEFE marka üretim tesisimizde ürettiğimiz, çoğunluğu hem ülkemizde hem de dünyada ilk ve tek olan hafif, lezzetli ve sağlıklı aperatiflerimizi tüketicilerimize sunuyoruz. Gıda sektöründe paneli ürünler alanında bir dünya markası haline gelmeyi hedefliyoruz. Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimize sunuyor, satışlarımızı ve karlılığımızı artırarak bayilik alan girişimcilerimizin de kazanacağı sürekli gelişen ve büyümesini istikrarlı bir şekilde gerçekleştiren yenilikçi ve fark yaratan bir marka olmak istiyoruz. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize iş imkanları sunuyor ve böylece hizmetlerimizi ülkemizin dört bir yanına ulaştırabilmek için aralıksız çalışıyoruz.

Tondo Büfe Bayilik Şartları

Tondo Büfe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin dürüst, güvenilir, takım çalışmasına yatkın, işinin başında durup işine sahip çıkabilecek, markamızın kriterlerine uyacak, kalite, hijyen ve hizmet anlayışımızdan taviz vermeyecek, markayla ve sistemler rekabet çabasına girmeyecek kişiler olmasını istiyoruz. 

Tondo Büfe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvurusu tarafımıza ulaşan girişimci adaylarımız ile markamız yetkilileri iletişime geçip ön görüşmeyi gerçekleştiriyorlar. Bu görüşme esnasında bayi adaylarımıza markamızın franchising sistemi ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Ön görüşmelerin olumlu sonuçlandığı adaylarımız ve franchising ekibimizle birlikte yer arama çalışmalarını başlatıyoruz. Veya lokasyon kriterlerimize uygun olup olmadığına dair, mevcut yere ilişkin fizibilite çalışmalarını yapıyor ve en uygun yere bayimiz ile birlikte karar veriyoruz. Bayilik sözleşmemizin imzalanması için,  hazırlanması gerekli olan evrakların listesini yatırımcımız ile paylaşıyoruz. Evrakların tamamlanmasının ardından yatırımcımızdan mali yükümlülüklerini yerine getirmesini istiyor ve 3 yıllık bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Anahtar teslim fiyatlandırmamız ve ön ödeme koşullarımız bayilik alan girişimcimiz tarafından onaylandıktan sonra siparişleri verip proje uygulamasını başlatıyor ve ortalama bir proje uygulaması 15 gün içerisinde tamamlıyoruz. Açılacak olan Tondo Büfe şubelerinde çalışacak olan personelin sayısını ve sahip olması gereken nitelikleri belirliyoruz. İşletmecimiz başta olmak üzere işletmede görev alacak tüm personelin eğitimlerini, eğitim için seçmiş olduğumuz pilot şubemizde ve eğitim danışmanımızın gözetiminde 1 gün içerisinde tamamlıyoruz. 

Kiosk (stant) konseptindeki işletmelerimizin; alışveriş merkezlerinde, parklarda, marketlerde, çarşılarda, akaryakıt istasyonlarında, dinlenme tesislerinde, plajlarda, hayvanat bahçelerinde, çocuk eğlence alanlarında, sinemalarda, spor merkezlerinde, kampüslerde ve kantinlerde konumlandırılmasını istiyoruz. 

Mağaza konseptindeki işletmelerimizin ise yaya ve insan trafiğinin yoğun olduğu ana arterlerde, yürüyüş yollarında, park kolaylığı bulunan yerlerde en az 10 metrekare alana ve en az 3 metre cepheye sahip mekanlar olmasını istiyoruz. 

Tondo Büfe Bayilik Avantajları

Tondo Büfe bayilik alan girişimcilerimiz ortalama % 150 kar marjımız sayesinde yatırımlarını 2 - 8 ay arasında geri kazanabiliyorlar. Türkiye’de ilk ve tek olmamızın yanı sıra % 100 yerli sermayeye sahip olarak hizmet veriyor, yepyeni ve farklı ürünlerimiz ile sektörde olası bir rekabet ile karşılaşmıyoruz. Uygun yatırım maliyetlerimiz ile gıda sektöründen bayilik almak isteyen her bütçedeki girişimcimize iş imkanı sağlıyoruz. 

Tondo Büfe Bayilik Destekleri

Tondo Büfe operasyon ekibimiz tarafından belirlenen broşür, banner ve benzeri basılı reklam malzemelerini işletmemizin açılışından iki gün önce teslim ediyoruz. Operasyon ekibimizin gerekli kontrolleri yaptığı ve açılış onayı verdiği işletmelerimize ürün gönderimlerimizi yapıyoruz. Ekipman kalibrasyonlarının ve ürün denemelerinin ardından operasyon ekibimizin katılımı ile müşteri kabulüne başlıyoruz. Tondo Büfe bayilik alan işletmelerimize belirlenen ürünler dışındaki tüm ürünleri markamızın merkez deposu tarafından gönderiyoruz. Gönderimi yapılan ürünlerin dışarıdan teminine, marka merkezimizin onayı alınmadan menü dışında ürün hazırlanmasına ve müşteriye sunum yapılmasına izin vermiyoruz. Ayrıca, anlaşmalı tedarikçilerimizden alınmakta olan içecek türü ürünlerin de dışarıdan temininin yapılmasını onaylamıyoruz.

  1. Aperatif
  2. E-ticaret
  3. Hamburger

Tondo Atıştırmalık Büfe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tondo Atıştırmalık Büfe Şartlar & Koşullar

Tondo Atıştırmalık Büfe Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör