1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Ahmet Uslu Döner

Ahmet Uslu Döner

Gıda sektörüne kaliteyi ekonomik fiyatlara getiren Ahmet Uslu Döner bayilik vermeye devam ediyor.

Fast Food

100000 ₺

Ahmet Uslu Döner Bayilik 

Ahmet Uslu Döner “et yemeyen kalmasın” sloganı ile girdiği gıda sektöründe kaliteyi ucuz fiyata müşterilerine sunabilmek için çalışmaya devam ediyor. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize sağladığımız imkanlar sayesinde bayilik vererek lezzetlerimizi ülkemizin farklı yerlerine yaymak için büyümemizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Ahmet Uslu Döner olarak önceliğimizi üst düzeyde müşteri memnuniyeti olarak kabul ediyoruz. 

Ahmet Uslu Döner Bayilik Şartları

Ahmet Uslu Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizden 75.000 TL + KDV tutarında franchise bedeli tahsil ediyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin mali yükümlülükleri yerine getirecek özelliklere sahipi gıda sektöründe faaliyet göstermenin sorumluluklarının bilincinde olan ve markamız değerleri ile uyum gösterebilecek kişiler olmasını istiyoruz. Açılacak şubelerimizin insan yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih ediyor ve fizibilite çalışmalarımız esnasında bu durumu öncelikli olarak göz önünde bulunduruyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin gelirlerinden % 2 oranında pay alıyoruz. 

Ahmet Uslu Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimize bayilik taleplerini, web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak markamıza iletebiliyorlar. Bayilik talepleri tarafımıza ulaşan bayi adaylarımıza telefonla ulaşıyor ve bayilik şartlarımız ile ilgili genel bir bilgilendirme yapıyoruz. Ardından kendileri ile öne görüşme sürecimizi başlatıyoruz. Şartlarda karşılıklı mutabık kalmamız durumunda yer seçimi sürecine ve fizibilite çalışmalarına geçiyoruz. Yer seçiminin tamamlanmasının ardından bayi adayımız ile bayilik sözleşmemizi imzalıyor ve şubemizin kurulum sürecini başlatıyoruz. 

Ahmet Uslu Döner Bayilik Avantajları

Ahmet Uslu Döner bayilik alan girişimcilerimiz kalite, lezzet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışı benimseyen markamız avantajlarından yararlanarak kısa sürede karlı bir iş sahibi olabiliyorlar. Ürünlerimizde % 100 oranında dana eti kullanıyor ve kıyma bulundurmuyoruz. Türkiye’nin dev markasının tesislerinde özel marinasyonla hazırlanmış etlerimizi şubelerimize sevkediyor ve kesinlikle dondurulmuş ürün kullanmıyoruz. Sağlığa uygun ürünlerimizi en hijyenik koşullarda hazırlıyor, müşterilerimize en uygun fiyatlara % 100 yaprak et döner sunuyoruz. Özel kasalar içerisinde marine edilip sinirleri ayıklanan etlerimizi, yaprak şeklinde taze etler olarak şubelerimize sevk ediyoruz. Şubelerimize ulaşan etlerimiz ustalarımız tarafından günlük şişlere takılıyor. Döner ekmeğimizi anlaşmalı olduğumuz fırınlara özel olarak hazırlatıp günlük taze olarak şubelerimize sevkiyatını yapıyoruz. Bayilerimiz bu sayede taze, sağlıklı ve ekonomik ürünleri müşterilerine sunarak hizmet verdiği kitleyi genişletebiliyorlar. Ayrıca kendilerine tüm ürünlerin marka merkezimi tarafından sevk edilmesi sayesinde tasarruf ettikleri zamanı müşterilerine kaliteli hizmet vermek ve yeni müşterileri işletmelerine çekebilmek için kullanabiliyorlar. Şubelerimizin ortalama kar marjı % 30 olup bayilik alan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerini ortalama 4 ile 6 ay arasında geri kazanabiliyorlar. 

Ahmet Uslu Döner Bayilik Destekleri

Ahmet Uslu Döner bayilik alan girişimcilerimize en yüksek karlılığa ve müşteri potansiyeline ulaşacakları lokasyonlarda işletmelerini açabilmeleri için gerekli yönlendirmeleri yapıyor ve lokasyon seçimi desteği veriyoruz. En doğru seçimin yapılabilmesi için fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyor aynı zamanda teknik destek de sağlıyoruz. Ahmet Uslu Döner bayilik alan işletmelerimize, şubemizin iç ve dış alanlarında uygulanmak üzere tabela ve reklam giydirme desteği de sunuyoruz. Tüm şubelerimizde hizmet ve lezzet standartlarının aynı olmasına dikkat ediyoruz. Bunun için şubelerimizle sürekli iletişim içerisinde olmamızın yanı sıra periyodik olarak yaptığımız denetlemelerle kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir eksiklik tespit etmemiz durumunda bununla ilgili önlemleri önceliklik olarak alıyoruz. Bayilerimizin müşteri kitlelerinin artırılması için ihtiyaç duydukları her alanda kendilerine destek sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini ortalama 30 gün içerisinde hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. 

 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Ahmet Uslu Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ahmet Uslu Döner Şartlar & Koşullar

  • Bayimizin işin başında olması
  • İşletmesini en iyi şekilde yönetmesi

Ahmet Uslu Döner Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör