1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. HAMBURGER 7

HAMBURGER 7

“Şirketimiz Finanset olarak Türkiye’nin ve Dünyanın yeni alternatifi olmak için yola çıktı! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var!” Hamburger 7 bu bakış açısıyla kapılarını franchise müşterilerine açmıştır.

Fast Food

500000 ₺

“Şirketimiz Finanset olarak Türkiye’nin ve Dünyanın yeni alternatifi olmak için yola çıktı! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var!” Hamburger 7 bu bakış açısıyla kapılarını misafirlerine toptan üretim yaparak,2015 yılından bu yana İstanbul,Ankara,izmir,Bursa ve Eskişehir illerinde faaliyet gösteren Hotel,Restauran, cafelere satış yapmaktadır.. Finanset yönetimi olarak 2018 yılında 47 adet fast food markalarımızdan biri olan Hamburger 7 markasını da tescil ettirerek bünyesine katmıştır.

“Aynı menüler, aynı dekorasyonlar, aynı müzikler ! Hamburger 7 ailesi olarak şehirde farklı bir alternatif olmak için hazırlandık! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var! Hamburger 7 kendini sürekli yenileyen yapısıyla farklı dekorasyonuyla, şehrin yeni alternatifi olmak için yola çıktı!

Sadece Marka SATMIYORUZ ,Marka ile Hamburger Köftesinide ÜRETİYORUZ..Dışardan ürün tedariği YAPMIYORUZ..

Hamburger 7 markası yaşamın her alanında tüketiciler ile buluşmak için, markalaşma sürecinde farklı konseptle  yoluna devam ediyor. Bu farklılaşma içerisinde tüm değişkenleri göz önünde bulundurarak hem tüketici yaklaşımlarına hem de yatırımcı taleplerine karşın bir çok farklı alt markalarla ilerlemekteyiz. Hamburger 7 markası, başarılı rotasıyla kendi kulvarında öncü ve yenilikçi vizyonuyla sektöre değer katan markalar arasına girmeyi hedefliyor.

  Hamburger 7 markasının yanısıra Gıda Sektöründe ; Börek7 - Çorba7 - Döner7 - Mantı7 - Güveç7 -  Piliç7 – Pilav7 – Yemek7 – Sipariş7 – kokoreç7- 7M Seven - 7Gitti – Dipdibe  gibi birçok markada bayilik vermektedir.Tüm bu markaların üreticisi olduğumuzunda bilinmesi gerekmektedir.

İşletme tecrübemizi, güven ve şeffaflık temeline oturtarak, sizlere saygın ve karlı bir sektöre yatırım yapma fırsatı sunuyor. Uzun yıllar sürecek bir iş ortaklığının planlamasını yapıyoruz. Tüm enerjilerini, dünden daha iyisini yapmak ve yatırım yaptığı şehirlere, katkıda bulunabilmek için harcıyoruz. Şehrinize yaptığınız yatırımı, şehrinize katkı sunma fırsatı olarak değerlendiriyoruz.

Yalnızca mükemmel bir hamburger7’yi sunmaktan daha fazlasını yapmak için varız. En iyi, en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için çok çaba sarf ediyoruz. Ve yaptığımız her işte, lider olmak için çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde siz değerli yatırımcı adaylarımız, karlı bir yatırım yaparken, bu başarı hikâyesinin bir parçası olacaksınız.

FARKLI ÜRÜNLER
Özellikle Hamburger7,bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile birleştirerek müşterilerinize sunmanızı sağlamaktadır. Hamburger 7 ailesi olarak tüketicilerinizi yeni alternatif  hijyen ortamında üretilmiş ürünlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

KAZANÇLI RESTORANLAR
Restoran projelerimiz farklı, sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken, bu projelerin aynı zamanda ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

SÜREKLİ DESTEK VE EĞİTİM
Hamburger 7 olarak yatırımcılarımıza restoranlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında sürekli destek sağlamaktayız. Yatırımcılarımıza eğitim ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını arttırmalarını hedeflemekteyiz.

SÜREKLİ TEDARİK VE ARGE
Hamburger 7, restoran sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamülleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek AR-GE departmanımızın öncelikli hedeflerindendir.

HIZLI BÜYÜYEN MARKA VE GÜÇLÜ ORGANİZASYON
Hamburger 7, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek evrensel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, getirdiği olanaklar sayesinde yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaya devam etmektedir.

GEREKLİ İŞ YERİ ÖZELLİKLERİ
Min 80 m2 ruhsat alınabilmesi için baca ve havalandırma sorunu olmaması gereklidir. 15-50 yaş arası öğrenci / çalışan nüfusun yoğun olduğu ve Fast Food kültürünün yaygın olduğu lokasyon.

GİRİŞİMCİLER MARKAMIZI  NEDEN TERCİH ETMELİ
Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan Hamburger 7 ürünleri ile hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşük olması. Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığın yüksek olması…

 

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

HAMBURGER 7 Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

HAMBURGER 7 Şartlar & Koşullar

HAMBURGER 7 Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör