Bayilik veren firmalar

Kumpir Bayilikleri

aramanızda 59 adet sonuç bulundu.

Gıda sektörü, tartışmasız yatırımcılar için en çok tercih edilen birinci sektör konumunda yer almaktadır! bunun temel sebebi ise ülkemizde çok sık fastfood ve benzeri gıdaların tüketiliyor olmasından kaynaklıdır. Ülkemizin geleneksel yiyecekleri arasında gösterilen kumpir, sizlerin sıfırdan bir işletme kurması veya stant üzerinden satışlar yapmanızı sağlayan bir hizmet türü olarak bilinmektedir. Biz de Kumpir bayilikleri adı altında oluşturduğumuz kategori ile beraber girişimcilere Türkiye’de popülerlik elde etmiş markaları gözlemleme şansları vermekteyiz.

Burada yer alan kategori üzerinden birçok marka ile anlaşmak ve aynı zamanda Franchise bayilikler alıp, kendi şubelerinizi oluşturma olanakları sağlamaktayız. Kumpir bayiliği veren firmaların sayısı giderek artarken, yatırımcılar da kendi işletmelerini oluşturabilmek için alternatif sektörlere ağırlık vermektedir. Sizleri bu alanda bilgilendirmeyi hedefleyen ve aynı zamanda öne çıkan bir sektör izlenimi sağlamak bakımından onlarca farklı firmanın, Franchise bayilik şartlarını sıralayan bir kategori oluşturduk. Ek olarak ücretli hizmetlerin yanı sıra yeni oluşum olmasında rağmen kısa sürede popülerlik kazanmış birçok ücretsiz kumpir bayiliği veren firmalar konusunda da alternatifleri değerlendirmenize yardımcı olmaktayız.

Çeşitleri gözden geçirmeniz, gıda sektörünün önemli bir parçası olan “kumpir” kategorisine yatırımlar yapmanız bakımından uygun hizmet türlerinin tamamını sıralıyoruz. Bu kategoride yer alan markaların tamamını gözden geçirmek ve daha sonrasında ise ödemeler dahilinde Franchise isim hakları, restoran konsepti, restoran ürünleri ve sloganları gibi birçok hizmetten faydalanmanız sağlanabilmektedir. Bir tıkla kumpir bayilikleri konusunda hizmet sağlayan firmaları görebilir, kategoride yer alan herhangi bir marka ile anlaşarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir bir ortam yaratabilme konusunda kendisini geliştiren editörlerimiz, kumpir bayiliği veren firmalar kategorisinde yer alan yüzlerce marka arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Geniş marka yelpazesi sunmamızda ki tek amaç, bu kategori üzerinden her bütçeye hitap eden bir yatırım olanağı sağlanmasıyla alakalıdır. Ek olarak ücretsiz kumpir bayiliği veren firmalardan da seçimler yapabilmek ve yatırımların bu oranda değerlendirilmesini sağlamak açısından çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Tercihinizi bu noktada yapabilir, markalar arası kıyaslamalar ile beraber kendi Franchise bayiliklerinizi açabilirsiniz.

YATIRIM MALİYETİ