Sağlık Sektörü Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Sağlık Sektörü

Sağlık sektöründe ürün ve hizmet üreten firmalar tarafından verilmiş bayilik ilanlarını bu kategoriden takip edebilirsiniz.

Filtrele
“Sağlık Sektörü Bayilikleri” sektöründe 34 adet bayilik ilanı bulunuyor.
One More International

One More International

İyi insanlar zengin olmalı

Apron İlaç 50.000 ₺

Apron İlaç

Turkiye Diş Hekimligi Urunleri İTH.İHR.LTD ŞTİ.

Ebrar Dental 100.000 ₺

Ebrar Dental

Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki Şirketimiz Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir.

EKC METALLURGY

EKC METALLURGY

EKC Metallurgy demir-çelik ana sanayiinde üretim ve kontrol proseslerinde gözlemlenen problemleri bilimsel ve teknik çözümleri kullanarak çözmeye çalışır.

Asır Lokman Hekim, Kuruyemiş, Baharat, Cafe 500.000 ₺

Asır Lokman Hekim, Kuruyemiş, Baharat, Cafe

Aktar, Baharat, Kuruyemiş ve Cafe Bayiliği Üzerine Bütçeye Uygun Anahtar Teslim Kurulum Yapıyoruz

Fordent Medikal

Fordent Medikal

Firmamız 2012 yılından beri dental sektördeyiz. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen BİO3 implantlarının Türkiye distrübütörlüğünü yapmaktayız.

İDM Sağlık Bayilik 5.000 ₺

İDM Sağlık Bayilik

Dental (Diş) İmplantı konusunda NDI implantları Türkiye ana distribütoru olarak faaliyet gösteriyoruz.

Virüs Buster 5.000 ₺

Virüs Buster

VİRUS BUSTER HAVA YOLUYLA BULAŞAN TÜM VİRÜSLERE ve BAKTERİLERE KARŞI KORUMA KALKANI OLUŞTURAN BİR ÜRÜNDÜR.

MYPHARMA

MYPHARMA

Kurulduğumuz günden bu yana Samsun OMÜ Teknopark bünyesinde ARGE’ye önem vererek pazara sunduğumuz ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve aynı zamanda Türkiye İlaç sektöründe bir yer edinmek isteyen yaklaşımımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

TAKVİYE MAMA 1.000.000 ₺

TAKVİYE MAMA

GECE GÜNDÜZ ÇEŞİTLERİYLE BEBEK TAKVİYE MAMASI

BETATOX

BETATOX

2020 Temmuz Ayında Halk Sağlığı konusunda yüksek lisans yapmakta olan ve aynı zamanda podolog Züleyha Akın ile birlikte Betatox markasını oluşturduktan sonra ürünün formül içeriğini geliştirerek Türkiye pazarına sundular.

Sbrain Omurga Terapi Merkezi 1.000.000 ₺

Sbrain Omurga Terapi Merkezi

Türkiye'nin ilk ve tek yapay zeka tabanlı omurga merkezi

Aktarzane Cafe & Shop 500.000 ₺

Aktarzane Cafe & Shop

Aktarzane Cafe & Shop bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Aktarzane Cafe & Shop bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Silvermoon

Silvermoon

Silvermoon 999 Ayar Saf Gümüş Göğüs Ucu Koruyucu Kapakları Hamile ve emziren kadınlarda; * Göğüs ucu yarası * Göğüs ucu tahrişi * Göğüs ucu kanamaları * Göğüs ucu ağrıları ve benzeri durumlarda yardımcı destek ürünüdür.

Prof Saraçoğlu 250.000 ₺

Prof Saraçoğlu

Doğal ve organik ürünlerin satışını yapan Saraçoğlu A.Ş.; Türkiye genelinde satış ağını genişletmeyi sürdüren bir firmadır.

Son Eklenen Firmalar

Faga Tex 1 ₺

Faga Tex

HİÇBİR ÖDEME YAPMADAN SİZİ KENDİ İŞİNİZİN PATRONU YAPIYORUZ

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

Türkiye genelinde imalatı nı yaptığımız lokum şekerleme ve çikolata kasa önleri ve paketli ürün Ler için araç desdek li BAYİLİK ler verilecek tir

PEGU BEBEK MODASI 750 ₺

PEGU BEBEK MODASI

Bebeğiniz için aradığınız tüm tekstil ürünleri.

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Dünya çapında birçok girişimci, herhangi bir sektöre giriş yapmak istedikleri zaman ilk aklından sağlık sektörü bayiliklerini geçirmektedir. Hiçbir şekilde ölmeyen ve her geçen gün daha fazla genişleyen bu sektör, sizlerin kısa sürede ciddi kazançlar elde etmesine yardımcı oluyor. İnsanların, kendi ve çevresinde ki canlıların sağlığını bu kadar önemsemesi, ilaçların ve benzeri medikal ürünlerin daha fazla üretilmesine neden olmaktadır.

Biz de Franchise isim hakları satın alarak, sağlık ürünleri bayiliği veren firmalar güvencesi altında olmanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’de birçok marka, sizlere belli ücretler karşılığında popülerlik kazanmış olan marka isimlerini kullanmanızı sağlıyor, böylelikle var olan ürün satışlarını gerçekleştirerek bir kar marjı elde etmenize yardımcı oluyor. Bu sebeple sizlerin konulara istinaden bilgi edinmesini sağlamak ve öne çıkan bir firma kimliğine ulaşabilmeniz bakımından ücretsiz sağlık sektörü bayiliği veren firmalar konusunda da tavsiyeler sunmayı ihmal etmemekteyiz. İki türlü sizlerin kazançlarını ileri vadeler de tutacak bu sektör, doğrudan kazanç kapılarını aralamanıza da yardımcı olmaktadır.

Web sitemizin “sağlık sektörü” kategorisinde yer alan onlarca marka, sizlere her bütçeye uygun olarak sağlık sektörü bayilikleri satın alma konusunda yardımcı olmaktadır. Tercihinizi bu alanda yapmak ve yatırımlarınızı değerlendirmek amacıyla hemen siz de kategoriden marka araştırmaları yapabilirsiniz. Bütçenize uygun markaların yer aldığı bu kategorimizde artık dilediğiniz gibi tercihleri belirlemek ve markalara istinaden çalışmalardan faydalanmak söz konusudur. Böylelikle sağlık sektörü bayiliği veren firmaların sayısı giderek artarken, yatırımcılar da bütçesine hitap eden bu sektör de aktif bir rol oynamak adına araştırmalarını doğrudan sürdürmektedir.

Sizleri bu alanda beslemek ve alternatif sektörlere istinaden markalar ile iletişim halinde olmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Ücretsiz sağlık sektörü bayiliği veren firmalar konusunda da kıyaslamaları yapabilir, böylelikle herhangi bir firma ile anlaşma altında olarak Franchise bayilikler kurabilirsiniz. Bu bayilikler üzerinden anlaştığınız markanın ürünlerini, konseptlerini ve akılda kalan diğer pek çok ürünlerine istinaden kullanım ortamları sağlamak söz konusudur. sağlık sektörü sektörünün (medikal) ilerlemesi ile beraber, yatırımcıların büyük bir bölümü bu alanda ciddi kazançlar elde edebilmek adına araştırmalarını çok daha üst evrelere taşımaktadır.