Aktarzane Cafe - Shop

Aktarzane Cafe - Shop Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Aktarzane Cafe - Shop Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aktarzane Cafe - Shop Bayilik Açıklaması

Aktarzane 2010 yılında Yalova’da kurulmuş ; babadan oğula geçen ticari öykünün günümüzdeki yeni ismidir. Kurucusu Safa Doğan’dır. Baba mesleği olan Aktar, kuruyemiş ve baharatçılığa 1994 yılında başlamış olup 2010 yılında AKTARZANE markası ile yoluna devam etmiştir.  

İşletmemiz, bünyesinde barındırdığı yüzlerce çeşit endemik bitki, baharat, tohum, besin takviyeleri ve bakım ürünlerinin yanı sıra başladığı markalaşma süreciyle birlikte bulunduğu sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Bulundurduğu ürün çeşitliliğinin yanı sıra, bu ürün çeşitliğinin üretim kısmını geliştirmektedir. 

Yalova Safran köyünde bulunan 3000m2’lik üretim tesisinde satışını gerçekleştirdiği pek çok ürünü kendisi yetiştirip müşterilerine sunmaktadır. Ticari öyküsüne başlarken ilke edindiği "Her zaman yenilik" mottosunu oluşturduğu kafe kısmıyla gerçekleştirmeye başlamıştır. Kendi markası olan ve üretimi Eminönü de gerçekleşen Hacı Sadık kahvesi başta olmak üzere; çeşitli bitki çayları, detox suları, dünya kahveleri ve sağlıklı atıştırmalıklarıyla kafe hizmetine devam etmektedir. 

Aktarzane ailesi, bünyesine katılacak olan birikimli, çalışkan, yeniliklere aynı zamanda gelişime her zaman açık ve “ben bu işi yaparım” diyebilecek yatırımcılarını beklemektedir. 4 Adımda Aktarzane Franchise Süreci ile Aktarzane ailesine giriş sürecinizin bütün aşamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

1. Başvuru ve Değerlendirme
İnternet dışında telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir. Tarafımıza ulaşan başvuru, kıza zaman içinde franchising Bölümü tarafından değerlendirilir. İncelemelerin tarafımızdan tamamlanmasının ardından 4 iş günü içinde franchise adayına randevu verilerek, yüz yüze görüşme gerçekleştirilir. Bu görüşmede adayımıza sistem ve yönetmelikler hakkında ayrıntılı bilgiler verilir. 

2. Değerlendirilme ve Fizibilite
Raporu’nun Paylaşılması Ön başvurunuz ve yüz yüze görüşmeler olumlu gerçekleştiği takdirde, isteğiniz dahilinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır. Bölgenin özellikleri, avantaj ve dezavantajları belirlenir. Yapılan fizibilite sonucu hazırlanan rapor olumlu veya olumsuz iki gün içinde franchise adayı ile paylaşılır. 

3. Mimari Projenin Çizilmesi ve Uygulamanın Başlatılması
Sözleşme imzalandıktan bir gün sonra Mimar veya Franchise röleveyi alır ve uygulanacak konsept belirlenir. En kısa sürede mimari proje çizimi tamamlanır. Mimari uygulama tercihi Franchise’a aittir. İstenilen tasarımlar içerisinde ekleme veya çıkartmalar plan dahilinde gerçekleşebilir. 

4. Personel Alımı ve Eğitim
Açılacak mağaza için gerekli çalışan listesi Aktarzane tarafından belirlenir. AKTARZANE AKADEMİ adı verilen, işletme sahibi ve personel eğitimi zorunludur. Bu çatı altında çalışacak her kişi bu eğitimi almalıdır. Eğitim sürecimiz mağaza tasarım ve mimari süreciyle eşdeğer zamanda tamamlanır. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri merkez şubemizde gerçekleşir. Aktarzane Akademi(1) ve Aktarzane Akademi(2) olarak isimlendirilmiş el kitapçıklarımız iş ortaklarımız için özel hazırlanmış olup ürün bilgilendirmelerinden, müşteri ilişkilerine kadar uzanan çok kıymetli bilgiler barındırmaktadır.

Aktarzane Cafe - Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR