1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Sağlık Sektörü
  3. Aktarzane Cafe & Shop

Aktarzane Cafe & Shop

Aktarzane Cafe & Shop bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Aktarzane Cafe & Shop bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Sağlık Sektörü

500000 ₺

Aktarzane 2010 yılında Yalova’da kurulmuş ; babadan oğula geçen ticari öykünün günümüzdeki yeni ismidir. Kurucusu Safa Doğan’dır. Baba mesleği olan Aktar, kuruyemiş ve baharatçılığa 1994 yılında başlamış olup 2010 yılında AKTARZANE markası ile yoluna devam etmiştir.  

İşletmemiz, bünyesinde barındırdığı yüzlerce çeşit endemik bitki, baharat, tohum, besin takviyeleri ve bakım ürünlerinin yanı sıra başladığı markalaşma süreciyle birlikte bulunduğu sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Bulundurduğu ürün çeşitliliğinin yanı sıra, bu ürün çeşitliğinin üretim kısmını geliştirmektedir. 

Yalova Safran köyünde bulunan 3000m2’lik üretim tesisinde satışını gerçekleştirdiği pek çok ürünü kendisi yetiştirip müşterilerine sunmaktadır. Ticari öyküsüne başlarken ilke edindiği "Her zaman yenilik" mottosunu oluşturduğu kafe kısmıyla gerçekleştirmeye başlamıştır. Kendi markası olan ve üretimi Eminönü de gerçekleşen Hacı Sadık kahvesi başta olmak üzere; çeşitli bitki çayları, detox suları, dünya kahveleri ve sağlıklı atıştırmalıklarıyla kafe hizmetine devam etmektedir. 

Aktarzane ailesi, bünyesine katılacak olan birikimli, çalışkan, yeniliklere aynı zamanda gelişime her zaman açık ve “ben bu işi yaparım” diyebilecek yatırımcılarını beklemektedir. 4 Adımda Aktarzane Franchise Süreci ile Aktarzane ailesine giriş sürecinizin bütün aşamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

1. Başvuru ve Değerlendirme
İnternet dışında telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir. Tarafımıza ulaşan başvuru, kıza zaman içinde franchising Bölümü tarafından değerlendirilir. İncelemelerin tarafımızdan tamamlanmasının ardından 4 iş günü içinde franchise adayına randevu verilerek, yüz yüze görüşme gerçekleştirilir. Bu görüşmede adayımıza sistem ve yönetmelikler hakkında ayrıntılı bilgiler verilir. 

2. Değerlendirilme ve Fizibilite
Raporu’nun Paylaşılması Ön başvurunuz ve yüz yüze görüşmeler olumlu gerçekleştiği takdirde, isteğiniz dahilinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır. Bölgenin özellikleri, avantaj ve dezavantajları belirlenir. Yapılan fizibilite sonucu hazırlanan rapor olumlu veya olumsuz iki gün içinde franchise adayı ile paylaşılır. 

3. Mimari Projenin Çizilmesi ve Uygulamanın Başlatılması
Sözleşme imzalandıktan bir gün sonra Mimar veya Franchise röleveyi alır ve uygulanacak konsept belirlenir. En kısa sürede mimari proje çizimi tamamlanır. Mimari uygulama tercihi Franchise’a aittir. İstenilen tasarımlar içerisinde ekleme veya çıkartmalar plan dahilinde gerçekleşebilir. 

4. Personel Alımı ve Eğitim
Açılacak mağaza için gerekli çalışan listesi Aktarzane tarafından belirlenir. AKTARZANE AKADEMİ adı verilen, işletme sahibi ve personel eğitimi zorunludur. Bu çatı altında çalışacak her kişi bu eğitimi almalıdır. Eğitim sürecimiz mağaza tasarım ve mimari süreciyle eşdeğer zamanda tamamlanır. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri merkez şubemizde gerçekleşir. Aktarzane Akademi(1) ve Aktarzane Akademi(2) olarak isimlendirilmiş el kitapçıklarımız iş ortaklarımız için özel hazırlanmış olup ürün bilgilendirmelerinden, müşteri ilişkilerine kadar uzanan çok kıymetli bilgiler barındırmaktadır.

  1. Aktarlar
  2. Kebap Restoranı

Aktarzane Cafe & Shop Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Aktarzane Cafe & Shop Şartlar & Koşullar

  • Girişimci ruh ve başarma azmi
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi
  • Tercihen başarılı bir iş tecrübesine sahip
  • Tüm zamanını ve gücünü Aydamak Çiğköfte yönetimi için harcama isteği ve imkanı
  • Aydamak Çiğköfte markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olması

Aktarzane Cafe & Shop Fotoğraflar

Sağlık Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör