Betatox

2020 Temmuz Ayında Halk Sağlığı Konusunda Yüksek Lisans Yapmakta Olan Ve Aynı Zamanda Podolog Züleyha Akın Ile Birlikte Betatox Markasını Oluşturduktan Sonra Ürünün Formül Içeriğini Geliştirerek..

BETATOX Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BETATOX Bayilik Şartları

# Ürün Satış Desteği Sunabilecek.
#satış Konusunda Kendine Güvenen
# Ürün Satış Sonrası Kargo Takibi Yapabilecek
#bayi Eğitimlerine Katılmakta Sorun Yaşamayacak
#yeni Bayilere Eğitim Sağlayabilecek Diksiyonu Düzgün

BETATOX Bayilik Açıklaması

Kozmetik sektöründe pazarlama, ürün geliştirme ve marka yaratma alanlarındaki 14 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra 2006’den bu sektörde güven ve adaleti ön planda tutarak geliştirdiği başarılı stratejileri ile binlerce kişinin kaliteli ürünler ile buluşmasını sağlayan Mustafa Kemal Gültekin, tüm bu inanç, değerler ve bilgi birikimi ile 2017 yılında MKG Kozmetik Pazarlama şirketini kurdu.

2020 Temmuz Ayında Halk Sağlığı konusunda yüksek lisans yapmakta olan ve aynı zamanda podolog Züleyha Akın ile birlikte Betatox markasını oluşturduktan sonra ürünün  formül içeriğini geliştirerek Türkiye pazarına sundular.

Toplam Kalite Yönetimi anlayışından ödün vermeden kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve sağlıklı ve aktif yaşam ürünlerini ürettirmek ve www.betatox.com.tr  aracılığıyla tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen MKG KOZMETİK PAZARLAMA, son trendleri takip eden genç ve dinamik yapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

MKG KOZMETİK ailesi, kaliteyi arayan her bireye sunduğu, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, iddialı ürünleri ile tüm kullanıcılarını memnun etmeyi hedefler.

BETATOX Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç