Bayilik veren firmalar

Otc Ürün Bayiliğiliği Veren Firmalar

aramanızda 13 adet sonuç bulundu.

“Over The Counter” yani OTC olarak adlandırılan reçetesiz ilaçlar giderek daha fazla kullanılmaya başlıyor. Sağlık Bakanlığı kararıyla artık birçok OTC ürünü eczanelerde reçete zorunluluğu bulunmadan kişilere satılabiliyor. Dolayısıyla OTC pazarı büyük bir potansiyel barındırıyor ve OTC sektöründe faaliyet göstermeye başlayanların yüksek kazanç sağlama olasılığı artış gösteriyor.

Kavram olarak tezgah üstü satılabilen ilaçları ifade eden OTC ürünler; güvenliği kanıtlanmış ve tedavi edici özelliktedir. Reçeteli atılabilen ürünlerden farklı olarak sağlık çalışanlarının sözlü önerileri doğrultusunda satın alınabilen OTC ürünleri bayilikleri taleplerinde son yıllarda büyük bir ivme yakalandı ve bu ivme giderek hızlanarak devam ediyor.

Ülkeden ülkeye göre farklılaşabilen ancak genel anlamda öksürük şuruplarını, ağrı kesicileri, sindirim sistemi düzenleyici ve cilt besleyici ürünleri kapsayan OTC ürünler bayilik fırsatları girişimcilerin pazarlama yeteneği ile birleştiğinde en karlı yatırım fikirleri arasında yer alıyor.

OTC Ürünler Bayilik Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

OTC ürünler bayilik almayı düşünen girişimcilerin bayilik veren firmalar tarafından aranan şartları değerlendirilmesi gerekiyor. Her firmanın komisyon ürünlerinin farklı olduğu gerçeği göz ardı edilmeden ve markaların bilinirlikleri de gözetilerek girişimcilerin karar vermesi gerekiyor. Üstelik OTC ürünlerin aldığı onayların ve kişi sağlığına zararlı olmadığının da belgelenmiş olması gerekiyor. Tüm kriterleri karşılayan OTC ürünler için girişimciler eczanelerle ve büyük marketlerle bağlantıya geçerek ürün tedariki yapma fırsatı yakalayabiliyor.

Marka Bilinirliği Yüksek Firmalar da Bayilik Veriyor

Bitkisel özlere sahip olmakla birlikte tedavi edici ve iyileştirici özelliğe sahip ürünleri üreten ünlü firmalar da bayilik veriyor. OTC ürünleri bayilikleri almak isteyen girişimciler Bayilik Listesi platformunda “Sağlık Sektörü” kategorisi altında yer alan OTC bayilikleri ilanlarını inceleyebilirler. Sağlık sektöründe bayilik veren firmalar dahil olmak üzere OTC bayilikleri veren firmaların da ilanlarına ulaşılabilen bu kategoride farklı bayilik şartlarının karşılanmasını isteyen onlarca firma bulunuyor.

Siz de hiçbir zaman karlılığını ve etkisini kaybetmeyecek bir sektöre yatırım yapmak isterseniz OTC ürünler bayilikleri veren firmalar ile iletişime geçebilir; kilo verdiren, cilt güzelleştiren, sindirim sistemini iyileştiren ve ağrı kesici özelliği bulunan reçetesiz ilaçları satma veya pazarlama hakkına sahip olabilirsiniz.

YATIRIM MALİYETİ