Elektronik ve teknoloji ürünleri bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji

Elektronik ve teknoloji ürünleri bayiliği veren firmalar tarafından verilen bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Bayilik başvurusu için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Elektronik ve teknoloji ürünleri bayilikleri” sektöründe 180 adet bayilik ilanı bulunuyor.

BilgiKurumsal

2012 yılında kurulan BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir.

WEBMESKEN DİJİTAL SİSTEM

İŞLERİ KOLAYLAŞTIRIR.

OXO Creative

OXO Creative, 2013 yılından bugüne Kayseri'de hizmet veren bir dijital pazarlama ve reklam ajansıdır. Kendi geliştirdiği OXO Site yazılımının satışına ağırlık veren firmamızın şu anda Türkiye genelinde yüzlerce müşterisi bulunmaktadır.

BEHEM E-İMZA

Artık imzanızı istediğiniz yerde atın.

BRS Yapımcılık Cast ve Reklam Ajansı

Firmamız film yapımcılığı, web tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama ve mobil oyun, bilgi işlem hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

BirFatura

Hızlı, Kolay, Güvenli Faturalama Sistemi

Keyplus Donanım

Keyplus olarak bizler sektör farketmeksizin, üretim ya da satış yapan firmalara, sürdürülebilirlik sağlayabilmeleri adına birçok yardımcı yazılım modülleri geliştirmekte ve hizmet desteği sağlamaktayız.

SATKAPI

Satmak istersen Sat Kapı' da Kolaylık Var...

1.000.000 ₺

DriveMining

Geleceğin Parçası Ol

Kripto Satış Dükkanı Bayiliği (MO Wallet)

Mevcut İşletmenize Ek Gelir Fırsatı, Kolayca Kripto AL - SAT

Lila Yazılım

Yazılımdan daha fazlası

PARK ENTEGRASYON

E-ŞİRKET

100.000 ₺

AK GSM (white 02 gsm) TOPTAN TELEFON - AKSESUSAR BAYİLİĞİ

Ülkemizin GSM operatörü olma yolunda ilerleyen tek markası! Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal telefoncu zinciri AKGSM 770 SATIŞ NOKTASI

Kursoft Yazılım

Kursoft Yazılım olarak 10 yıldır üretmiş olduğumuz Ticari Muhasebe, Perakende ve Teknik Servis Programları başta olmak üzere tüm çözümlerimizin son kullanıcıya ulaştırılması konusunda tarafınızla İş Ortaklığı yapmak isteriz.

Göç Dünyası

2021 yılında faaliyete geçirdiğimiz sitemiz ülkemize gelen yerleşmek isteyen ve Türk vatandaşı olmak isteyen yabancı uyruklu kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Şimdilerde Türkiye'nin dört bir tarafına ofislerimiz açmak istiyoruz

KABLONET

FİRMAMIZ TÜRKSAT KABLONET ÇÖZÜM ORTAĞI OLUP 18 İLDE 25 ABONE MERKEZİ İLE HİZMET VERMEKTEYİZ

500.000 ₺

İyoo Telefonun İçin

Yenilenmiş cihazlara İyoo ile 12 ay Tam Koruma! İyoo yenilenmiş cihaz pazarında hizmet veren teknik servis ve ek garanti firmasıdır. Toptan yenilenmiş cihaz bayiliği ve 0 telefon bayiliği vermektedir.

10.000 ₺

Asay Finans Yazılım Kozmetik Ayten SOYTAN

Firmamız 2015 yılından bu yana yazılım sektöründe distribütörü olduğu ürünlerin bayi çalışmasını yürütmektedir. 2021 Şubat ayından bu yana ise Greenwind marka kolonyaların bayi çalışmasını yürütmektedir.

Son Eklenen Firmalar

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri