Göç Dünyası

2021 Yılında Faaliyete Geçirdiğimiz Sitemiz Ülkemize Gelen Yerleşmek Isteyen Ve Türk Vatandaşı Olmak Isteyen Yabancı Uyruklu Kişilere Danışmanlık Hizmeti Vermektedir. Şimdilerde Türkiye'nin Dört Bir..

Göç Dünyası Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Göç Dünyası Bayilik Şartları

Yatırım Ruhuna Sahip
Hizmet Sektöründe Başarı İle çalışabilecek
Resmi Kurum Ve Kuruluşlardaki İş Takibinde Başarı Sağlayabileceğine İnanan
Takım Ruhuna Ve Göç Dünyası Ailesi çatısı Altında ülkemizin Dört Bir Tarafında çalışabilecek.

Göç Dünyası Bayilik Açıklaması

2021 yılında faaliyete geçirdiğimiz sitemiz ülkemize gelen yerleşmek isteyen ve Türk vatandaşı olmak isteyen yabancı uyruklu kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Şimdilerde Türkiye'nin dört bir tarafına ofislerimiz açmak istiyoruz

GÖÇ DÜNYASI ekibi olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonel hizmetimiz ile yabancı uyruklu kişilere deport (sınır dışı) işlemlerinden vatandaşlık hizmetlerine, ikamet izninden çalışma iznine, şirket kuruluşundan evlilik işlemlerine kadar oldukça geniş yelpazede hizmet vermekteyiz.

Uzman hukukçu ekibimiz, göçmenlik danışmanlarımız ve alanlarında yetkin çözüm ortaklarımız ile iş birliği halinde hareket ederek Türkiye’de yaşayan ve yaşamak isteyen yabancılara hızlı ve güvenilir bir şekilde mevcut kurumsal yapımızdan kopmadan hizmet vermekteyiz.

Etik ilkelere bağlılık, gizlilik ve güçlü şirket kültürümüz firmamızın bugünlere gelmesindeki en önemli değerlerimizdir. Bu prensiplerle hareket ederek her zaman güvenilir ve profesyonel kalmak için çalışmaktayız.

GÖÇ DÜNYASI’na dilediğiniz zaman başvurabilir, aklınıza takılan her konuda bize danışabilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçmektir. Firmamız bünyesindeki göçmenlik danışmanlarımız ve yabancılar hukukunda uzman hukukçularımız tarafından danışmanlık hizmeti alabilir ya da hizmet alanlarımız dahilindeki iş ve işlemlerinizi vekaleten sizler adına hareket edebiliriz.

Göç Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç