3D yazıcı bayilik

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. 3D yazıcı bayilik

Bayilik veren 3D yazıcı markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. 3D Yazıcı bayiliği için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“3D yazıcı bayilik” sektöründe 5 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Hepsi Kartuş

Hepsi Kartuş

Hepsi Kartuş bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Hepsi Kartuş bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Üç boyutlu yazıcı

Üç boyutlu yazıcı

Üç boyutlu yazıcı bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Üç boyutlu yazıcı bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Semantix

Semantix

Semantix bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Semantix bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cubicon

Cubicon

Cubicon bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Cubicon bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

 Lev organizasyon

 Lev organizasyon

 Lev organizasyon bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte,  Lev organizasyon bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

3 Boyutlu yazıcı bayilikleri için talepler ile birlikte 3D yazıcı bayiliği veren firmalar sayısında da artış yaşanıyor. Teknolojinin gelişmesi ve inovasyona verilen önemin artması ile birlikte hayatımıza giren 3d yazıcılar, henüz yaygın bir şekilde kullanılmadığı için büyük bir potansiyel barındırıyor.

3D yazıcı bayilikleri alarak karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimciler, bayilik şartları kendileri için en uygun olan firmalarla görüşerek en doğru kararı verebiliyor. Böylece kullanım alanı giderek artan ve yavaş yavaş tüm endüstrileri etkilemeye başlayan 3d yazıcıların satışı ya da kiralanması yapılabiliyor.

3D Yazıcı Bayilikleri Veren Firmalar

3D yazıcılara talebin çoğalması ile birlikte 3D yazıcı bayilikleri veren firmalar da satış ağlarını genişletmek için bayilik iş modelinin avantajlarını yaşamaya çalışıyor. Bayilik başvurusunda bulunan girişimcilere ürünün özellikleri hakkında eğitim veren firmalar kendilerini en doğru şekilde temsil edecek olanlarla yola çıkıyor. Günümüzde birçok firma 3D yazıcı üretiyor ve haliyle pazarlarını genişletmek için pazarlama çalışmalarında da yoğunlaşma gerekiyor. Yapay kulak, organ, gıda ve türlü yedek parçaların basımı yapılan 3D yazıcı ürünleri protezlerde, müzik aletlerinde, dekoratif ürünlerde, cep telefonu aksesuarlarında, medikal modellemelerde ve hatta ateşli silah üretimlerinde kullanıldığı için hedef kitlesinin genişliği de her geçen gün artıyor.

3D Yazıcı Bayilik Modelleri Değişebiliyor

3D yazıcı bayilik konseptleri girişimcilerin ihtiyaçları ve bayilik veren firmalar tarafından belirlenen unsurlar neticesinde değişebiliyor. Bazı firmalar 3D yazıcı bayilikleri kapsamında yalnızca bu teknolojik ürünlerin kullanım hakkını, bazıları ise ürünlerin satış hakkını bayilerine verebiliyor. Hem işletmeler hem de bireyler tarafından ihtiyaç duyulan 3D yazıcı ürünleri, haliyle geniş bir kitleye satılabiliyor.

3D Yazıcı Bayilikleri Karlı Mı?

3D yazıcı bayilikleri iyi bir pazarlama stratejisi benimsendiği takdirde girişimcilere yüksek karlılık bırakıyor. Ürün teknolojik ve yenilikçi olduğu için aslına bakılırsa kendi satışını kendisi yapıyor. Bu noktada girişimcilere düşen temel görev 3 boyutlu yazıcı kullanımının faydalarını ve nasıl kullanılacağını hedef kitlelerine aktarmak oluyor. Siz de teknolojik ve inovatif bir ürüne ulaşmak isterseniz Bayilik Listesi platformunda yer alan 3D yazıcı bayilikleri ilanları arasından tercih yapabilirsiniz.