Bayilik Veren Perakende Zincirleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri

Perakende zincirlerinin bayilik ilanlarından bu kategoride bayilik veren perakende zincirlerinin ilanları arasında size en uygun olanı seçin

Filtrele
“Bayilik Veren Perakende Zincirleri” sektöründe 97 adet bayilik ilanı bulunuyor.
MOBiLKASK SERVİS BAYİLİK 1.000.000 ₺

MOBiLKASK SERVİS BAYİLİK

Tüm Cihazlarınız için mobilkask.com.tr

Anka Group Petrol 250.000 ₺

Anka Group Petrol

Akaryakıt ve LPG servis istasyonu

Myros

Myros

Myros, hediyelik eşya üretimi ve satışı hizmet vermektedir. Myros 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini sağlamaktır.

TİBTOP

TİBTOP

ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME YENİLİK VE EĞİTİMCİ ÜRÜN ANLAYIŞI

Jellian Cosmetic 5.000 ₺

Jellian Cosmetic

Jellian ailesi olarak günümüzde kadın erkek ayırt etmeksizin kendilerini daha bakımlı ve güzel hissedebilmeleri için kozmetik alanında faaliyet göstermekteyiz.

Şehri Lazer

Şehri Lazer

Şehri Lazer 2005 yılında kurulmuş misyonunu isminden de anlaşılacağı gibi özgünlük ve tekdüzelikten kurtulmak üzerine inşa etmiş bir şirkettir. Gerek toptan gerekse perakende sektöründe uygun fiyat, hızlı tedarik ve sorunsuz gönderim ile rüştünü kanıtlamı

PARÇA KONTOR34

PARÇA KONTOR34

GSMCEPTL FİRMAMIZ İLE KONTOR VE FATURA ÖDEME YAPIYORUZ ÜCRETSİZ VERİYORUZ MARKA BEDELİ YOKTUR

Ejderha Noktası 25.000 ₺

Ejderha Noktası

Eğlenceyi ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı hedefleyen marka ülke genelinde bayilikler veriyor.

KASENTRA Gümüş - Altın

KASENTRA Gümüş - Altın

Kasentra - El işçiliği ile özenle hazırlanmış ürünler

Kültür Kitap kırtasiye 50.000 ₺

Kültür Kitap kırtasiye

30 yıllık tecrübeyle bu işe girmek isteyen arkadaşlarımıza danışmanlık, know how, veri, ürün tedarik, alt yapı, planlama, reklam danışmanlığı, dijital pazarlama, mağaza dekorasyon çizimi.

DROPCU

DROPCU

Yerli Üretim Stoksuz Satış E-ticaret Toptancısı

Armine Çiçek 50.000 ₺

Armine Çiçek

Armine Çiçek 2009’da Adana da doğdu. Türkiye’de tasarım çiçek, bonsai ve kokedama japon sanatının yeterince bilinmediği yıllarda Adana’da küçük bir salonda işe başladı.

KAPI DÜNYASI

KAPI DÜNYASI

Kapı Dünyası ailesi olarak 1996'dan beri edindiğimiz tecrübemiz ile mekanlara özel, kaliteli ve nitelikli kapı üretimi ve montaj hizmetlerimizi bünyemize yeni katacağımız bayilerle beraber yürütmeyi planlıyoruz.

Opet 1.000.000 ₺

Opet

Opet Petrolcülük AŞ; madeni yağlar, depolama, uluslararası ticaret ve endüstriyel yakıtlar konularında faaliyet gösteren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Son Eklenen Firmalar

Çok katlı mağaza adı altında satışlar yapan perakende zincirleri, sizlerin ekstradan bir iş kolu oluşturmasına ve bu alana yatırımlar yapmasına yardımcı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse Boyner, Bim, Carrefour gibi önemli markalar, ciddi yatırımlar yapan girişimciler için kendi marka isimlerini kullanarak bir Franchise iş kolu yaratmalarına izin vermektedir. Perakende zincirleri bayilikleri hususunda kategorimizde yer alan birçok marka ile anlaşma ortamları yaratabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çeken bu iş kolları, aynı zamanda ise perakende zincirleri bayiliği veren firmalar adı altında hizmetlerin tamamından faydalanabileceğiniz zeminler hazırlıyor. Bu noktada ise sizleri öne çıkartmak ve aynı zamanda önemli bir gelir kapısı oluşturmanıza yardımcı olmak adına çalıştığımız gibi, var olan hizmetler sayesinde de birçok kişinin “ortak tercihi” konumunda yer alıyoruz. Türkiye’de ün kazanmış ve aynı zamanda adını Avrupa’da, Dünya’da duyurmayı başarmış markaların Franchise isim haklarını satın alabileceğiniz gibi; orta sınıf bir ücretsiz perakende zincirleri bayiliği veren firmalar ile çalışmak da söz konusudur!

Sizlere birçok detaya istinaden bilgiler sunmak ve onlarca marka arasından bütçenize uygun kıyaslamalar yapabilmenizi sağlamak bakımından buradayız! Perakende zincirleri bayilikleri ile beraber marka kimliğinizi öne çıkartmak, var olan firmaların konseptlerini, ürünlerini ve ismini kullanabilmek söz konusu bir hal almaktadır. Bu tip bir çalışma ile beraber birçok yatırımcı, sunmuş oldukları yatırımları en kısa sürede kara çevirebilmekte ve kazançlarını elde edebilmektedir. Sizleri perakende zincirleri bayiliği veren firmalar konusunda pek çok alternatif ile baş başa bırakıyor, dilediğiniz marka ile anlaşabileceğiniz ortam zeminleri oluşturuyoruz.

Türkiye’de yer alan yatırımcıların büyük bir bölümü, bu tip iş kollarını ele almak ve aynı zamanda marka kimliği oluşturabilmek adına araştırmalarını sürdürüyor. “perakende zincirleri” kategorisi üzerinden merak edilen tüm detayları cevaba kavuşturan web sitemiz, yapmış olduğu bu çalışmalar ile beraber ücretli veya ücretsiz perakende zincirleri bayiliği veren firmalar konusunda tercihlerinizi belirlemeye yönelik hizmet olanaklarını iletmektedir. Böylelikle dilediğiniz marka ile anlaşabilir ve sizler de sıfırdan bir işletme kurup, müşteri memnuniyetini ilk günden sağlayabilirsiniz.