Ayisigi Shop

Ayışığı Tekstil Online Iç Çamaşırı Fantazi Çamaşır Ve Dikişsiz Lazer Kesim Iç Çamaşırı Üretimi Yapan Firmamızın Online Satış Kanalına Xml Bayiliği Verilmektedir.

Ayisigi Shop Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Yıllık 600 TL XML Bayilik ücreti vardır

Ayisigi Shop Bayilik Açıklaması

1996 yılında İstanbul’da kurulan Ayışığı Tekstil, 16 yıl boyunca sürekli gelişerek, özel tasarım anlayışı ve yüksek teknoloji gerektiren iç giyim üretiminde, bugün sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üretim hacmi her yıl katlanarak artan firmamızın,Türkiye’de her bölgeye dağıtım yapabilmek, tüketici ihtiyaçlarını hızlı ve uygun maliyetler ile karşılayabilmek için Manisa ve Bursa’da da fabrikalar açarak, aylık üretim kapasitesini 300.000’e ulaştırmıştır.

Ayışığı Tekstil, Türkiye’de sınırları aşarak yurtdışında bir çok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile içgiyim üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Üretiminin %60’ını Avrupa ve Amerika gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını tekrar tekrar kanıtlamaktadır. İhracat’dan edindiği deneyim ve tecrübeyi Moonlight ve Wogi markaları ile iç pazara taşıyarak, çok kısa bir sürede Türkiye’de önde gelen markalar arasına girmiş ve önemli bir satış hacmine ulaşmıştır.

online kanalımızda bayi olmak isteyen girişimcilere XML bayiliği verilecektir.

Ayisigi Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR