Myros

Myros, Hediyelik Eşya Üretimi Ve Satışı Hizmet Vermektedir. Myros 'Un Odaklandığı Ana Hizmet Alanı Dünyanın Seyahat Edilen Noktalara Özel, Hatıra Eşyaları Üretmek Veya Tasarımını Yaptığı Ürünlerin..

Myros Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Myros Bayilik Açıklaması

Hediyelik eşya üreticisi ve toptancısı olan Myros, “Noel Baba” olarak bilinen St Nicholas’ın yaşadığı topraklar olan Demre’de kurulmuştur. Myros ismini bölgede bulunan ve eski dönemlerde bereket getirdiğine inanılan Myros akarsuyundan almaktadır. Günümüzde bu akarsu Demre Çayı olarak bilinse de antik dönemde Myros olarak isimlendirilmiştir. Şu anda Demre Grup çatısı altında faaliyet gösteren Myros, anı-hatıra eşyası ve hediyelik eşya sektöründe üretici ve toptancı niteliği ile yer alan bir firmadır. 

Myros, hediyelik eşya toptancısı olmasının yanı sıra ürünlerin üretimini de kendisi yapmaktadır. Yüksek kaliteye sahip yerli hediyelik eşyalar üreten Myros, 8000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. 

Myros, hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. Myros 'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. Myros 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır. 

Myros bayisi olmak isteyen satıcılar, Myros'un web sitesini ziyaret ederek toptan üye ol sayfasından hiç bir ücret ödemeden bayi olabilir. Myros Bayisi olmak için ekstra başvuru ücreti ya da sipariş miktarı azaldığında bir yaptırım yapılmaz. Myros, bayi olmak isteyen satıcılara ürün seçimi, sergilenmesi, stand çözümü ve tedariği konusunda destek sağlamktadır

Myros Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç