1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri
  3. Myros

Myros

Myros, hediyelik eşya üretimi ve satışı hizmet vermektedir. Myros 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini sağlamaktır.

Perakende Zincirleri

Hediyelik eşya üreticisi ve toptancısı olan Myros, “Noel Baba” olarak bilinen St Nicholas’ın yaşadığı topraklar olan Demre’de kurulmuştur. Myros ismini bölgede bulunan ve eski dönemlerde bereket getirdiğine inanılan Myros akarsuyundan almaktadır. Günümüzde bu akarsu Demre Çayı olarak bilinse de antik dönemde Myros olarak isimlendirilmiştir. Şu anda Demre Grup çatısı altında faaliyet gösteren Myros, anı-hatıra eşyası ve hediyelik eşya sektöründe üretici ve toptancı niteliği ile yer alan bir firmadır. 

Myros, hediyelik eşya toptancısı olmasının yanı sıra ürünlerin üretimini de kendisi yapmaktadır. Yüksek kaliteye sahip yerli hediyelik eşyalar üreten Myros, 8000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. 

Myros, hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. Myros 'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. Myros 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır. 

Myros bayisi olmak isteyen satıcılar, Myros'un web sitesini ziyaret ederek toptan üye ol sayfasından hiç bir ücret ödemeden bayi olabilir. Myros Bayisi olmak için ekstra başvuru ücreti ya da sipariş miktarı azaldığında bir yaptırım yapılmaz. Myros, bayi olmak isteyen satıcılara ürün seçimi, sergilenmesi, stand çözümü ve tedariği konusunda destek sağlamktadır

  1. Hediyelik Eşya ve Çiçek
  2. Hamburger

Myros Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Myros Şartlar & Koşullar

  • Başvuru yapacak kişinin eğitim sektöründe tecrübeli olması gerekmektedir.

Perakende Zincirleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör