Eğitim Alanında Bayilik Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim

Anaokulları ya da değişik eğitim kurumları tarafından verilmiş bayilik ilanlarına buradan ulaşarak bayilik veren eğitim kurumları hakkında gelişmeleri takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Filtrele
“Eğitim Alanında Bayilik Veren Firmalar” sektöründe 114 adet bayilik ilanı bulunuyor.
100.000 ₺

Kids Aloud

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

250.000 ₺

AKD Kids

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

Asel Eğitim Merkezi

Yeni Bir Meslek, Yeni Bir Hayat

Güvennet Akademi

0 iş yükü ile bayimiz olun ve kazanın.

500.000 ₺

American Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

AMERICAN TIME DİL OKULLARI sunduğu yoğun ve başarısı kanıtlanmış programlar aracılığı ile İngilizce dil becerinizi kısa sürede üst düzeylere çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

100.000 ₺

T.A.C. Dil Kursu

Turkish American Council Yabancı Dil Kursu ''Bir Amerikanca Kültür Kuruluşudur''

250.000 ₺

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

Türkiye'nin En Saygın ve En Kaliteli Yabancı Dil Kursu

100.000 ₺

Fi Akademi

Başarının Tari-Fİ

Matematik Röntgeni

Matematik Röntgeni, her bir öğrencisine özelleştirerek sunduğu yenilikçi hizmetleriyle öğrencilerin matematikle ilgili ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği sağlamak ve başarıya ulaştırmak için kurulmuştur.

kariyer atölyemiz

bayimiz olmak ister misiniz

WOW! American English

Türkiye'de Dil Eğitimi Sektöründe Yenilikçi Kurum. Sizde Ailemize Katılmak İsterseniz Bizimle iletişime Geçiniz.

ADEK AMERİKAN DİL EĞİTİM KURSLARI

ADEK Amerikan Dil Eğitim Kursları Bir Yabancı Dil Eğitim Kurumudur.

Dil Time - Dil Okulları

Türkiye'nin En Kaliteli Yabancı Dil Kursu Dil Time İle Çalışmaya Var Mısınız?...

Heart of English

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Yabancı Dil Okulu olarak, kısa sürede Türkiye'ye yayılacak bir ağa sahip olan Heart of English markası, farklı şehirlerde temsilcilikler açmaya başladı.

E-KURS MERKEZİ

Yaşam Boyu Eğitim

25.000 ₺

PLUS AKADEMİ

Kişisel gelişim ve psikoloji tabanlı eğitimler veren ve sonunda sertifika sağlayan bir kurumuz. Bünyemizde 5 bayisi bulunan yatırımını 3 ayda çıkarmasını sağlayan bir firmayız.

Son Eklenen Firmalar

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Eğitim sektörüne yönelmek isteyen girişimciler, kazançlarını bu alanda elde etmek adına var olan yatırımlarını kontrol altında tutmaktadır. Biz de “Eğitim” kategorimize istinaden Franchise isim hakları sunan firmaların tamamını sıralıyor, bu noktada sizler tarafından merak edilen birçok ayrıntının altını çiziyoruz. Eğitim bayilikleri almak için yapmanız gereken tek şey, bu hizmet standartlarını değerlendirmek ve bütçenize uygun olan herhangi bir firma ile anlaşıp, bu sayede sektöre giriş yapmaktan geçmektedir.

Alanında ise var olan yüzlerce farklı firma, sizlere eğitim alanlarında yatırım yapabileceğiniz sektörel hizmetleri sıralamaktadır. Franchise olarak isim hakkı alarak, var olan güvenilir bir firmanın şubesini oluşturabilir ve eğitim bayiliği veren firmalar güvencesinde yer alabilirsiniz. Böylelikle eğitim almayı düşünen bireyler kafalarında soru işareti olmadan sizleri tercih edebilecektir. Eğitim kitap satışları, dil kursları, atölyeler ve buna benzer pek çok alanı kapsayan “Eğitim” kategorimiz üzerinden sizlere hitap eden hizmetlerin tamamını görme fırsatlarına sahip olun. Ayrıca ücretli hizmetlerin yanı sıra ücretsiz eğitim bayiliği veren firmalara da göz atabilme şanslarını tarafınıza ulaştırmaktan geri kalmamaktayız.

Bu tip bir çalışma ile beraber Eğitim bayilikleri konusunda hizmetler alabileceğiniz pek çok alternatif firmayı gözlemlemek söz konusudur. Sizlere temel olarak ele alınmış bu hizmet standartlarını ulaştırmak adına, Eğitim kategorisine istinaden her gün yeni firmalar ekleyen web sitemizden araştırmalarınızı sürdürün. Girişimciler, yatırımlarını kar marjına çevirebilmek adına bu tip alanlara yatırım yapmayı mantıklı bulmakta ve gelecek olan sektörlere doğrudan yönelmektedir. Bu yönelim ile beraber eğitim bayiliği veren firmalar kapsamında güvence altında olabileceğiniz gibi, birçok hizmet standardından da faydalanabileceğiniz bir ortam zemini oluşturmayı ihmal etmiyoruz.

Bir tıkla kategorimizde yer alan markaları araştırabilir, ayrıca ücretsiz eğitim bayiliği veren firmalar kıyaslamalarını da gerçekleştirebilirsiniz. Sizleri bu kapsamda desteklemek için onlarca farklı firmanın Franchise bayiliklerinden bahseden sitemiz, yatırımlarınızı kontrol altında tutabilmenize istinaden bu tip çalışmaların tamamını ele alabileceğiniz ortam zeminleri oluşturmaktadır. Böylelikle eğitim kategorisi üzerinden kendi firma kimliğinizi oluşturmak ve kazançları bu algı üzerinden ele almak söz konusudur.