Eğitim Alanında Bayilik Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim

Anaokulları ya da değişik eğitim kurumları tarafından verilmiş bayilik ilanlarına buradan ulaşarak bayilik veren eğitim kurumları hakkında gelişmeleri takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Filtrele
“Eğitim Alanında Bayilik Veren Firmalar” sektöründe 115 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

Kids Aloud 100.000 ₺

Kids Aloud

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

AKD Kids 250.000 ₺

AKD Kids

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

Asel Eğitim Merkezi

Asel Eğitim Merkezi

Yeni Bir Meslek, Yeni Bir Hayat

Güvennet Akademi

Güvennet Akademi

0 iş yükü ile bayimiz olun ve kazanın.

E-KURS MERKEZİ

E-KURS MERKEZİ

Yaşam Boyu Eğitim

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu 250.000 ₺

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

Türkiye'nin En Saygın ve En Kaliteli Yabancı Dil Kursu

American Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 500.000 ₺

American Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

AMERICAN TIME DİL OKULLARI sunduğu yoğun ve başarısı kanıtlanmış programlar aracılığı ile İngilizce dil becerinizi kısa sürede üst düzeylere çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

PLUS AKADEMİ 25.000 ₺

PLUS AKADEMİ

Kişisel gelişim ve psikoloji tabanlı eğitimler veren ve sonunda sertifika sağlayan bir kurumuz. Bünyemizde 5 bayisi bulunan yatırımını 3 ayda çıkarmasını sağlayan bir firmayız.

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu 250.000 ₺

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu

Türkiye'nin En Yaygın ve En Kaliteli Yabancı Dil Kursu

WOW! American English

WOW! American English

Türkiye'de Dil Eğitimi Sektöründe Yenilikçi Kurum. Sizde Ailemize Katılmak İsterseniz Bizimle iletişime Geçiniz.

KİDA OKULLARI 100.000 ₺

KİDA OKULLARI

Waldorf pedagojisi temelinde kurumsal bir okul bulunmayan ülkemizde güncel / yenilikçi ve pedagojik/ organik/ ekolojik eğitim modeliyle ilk ve tek marka olan KİDA OKULLARI, rekabet avantajını da elinde tutuyor. Kida Okulları, kısa sürede hem sektördeki bi

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA) 1.500.000 ₺

YETENEK MERKEZİ KREŞ VE ANAOKULU (YMA)

Okul öncesi çocukların ilkokula en donanımlı şekilde yetiştirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Son Eklenen Firmalar

Eğitim sektörüne yönelmek isteyen girişimciler, kazançlarını bu alanda elde etmek adına var olan yatırımlarını kontrol altında tutmaktadır. Biz de “Eğitim” kategorimize istinaden Franchise isim hakları sunan firmaların tamamını sıralıyor, bu noktada sizler tarafından merak edilen birçok ayrıntının altını çiziyoruz. Eğitim bayilikleri almak için yapmanız gereken tek şey, bu hizmet standartlarını değerlendirmek ve bütçenize uygun olan herhangi bir firma ile anlaşıp, bu sayede sektöre giriş yapmaktan geçmektedir.

Alanında ise var olan yüzlerce farklı firma, sizlere eğitim alanlarında yatırım yapabileceğiniz sektörel hizmetleri sıralamaktadır. Franchise olarak isim hakkı alarak, var olan güvenilir bir firmanın şubesini oluşturabilir ve eğitim bayiliği veren firmalar güvencesinde yer alabilirsiniz. Böylelikle eğitim almayı düşünen bireyler kafalarında soru işareti olmadan sizleri tercih edebilecektir. Eğitim kitap satışları, dil kursları, atölyeler ve buna benzer pek çok alanı kapsayan “Eğitim” kategorimiz üzerinden sizlere hitap eden hizmetlerin tamamını görme fırsatlarına sahip olun. Ayrıca ücretli hizmetlerin yanı sıra ücretsiz eğitim bayiliği veren firmalara da göz atabilme şanslarını tarafınıza ulaştırmaktan geri kalmamaktayız.

Bu tip bir çalışma ile beraber Eğitim bayilikleri konusunda hizmetler alabileceğiniz pek çok alternatif firmayı gözlemlemek söz konusudur. Sizlere temel olarak ele alınmış bu hizmet standartlarını ulaştırmak adına, Eğitim kategorisine istinaden her gün yeni firmalar ekleyen web sitemizden araştırmalarınızı sürdürün. Girişimciler, yatırımlarını kar marjına çevirebilmek adına bu tip alanlara yatırım yapmayı mantıklı bulmakta ve gelecek olan sektörlere doğrudan yönelmektedir. Bu yönelim ile beraber eğitim bayiliği veren firmalar kapsamında güvence altında olabileceğiniz gibi, birçok hizmet standardından da faydalanabileceğiniz bir ortam zemini oluşturmayı ihmal etmiyoruz.

Bir tıkla kategorimizde yer alan markaları araştırabilir, ayrıca ücretsiz eğitim bayiliği veren firmalar kıyaslamalarını da gerçekleştirebilirsiniz. Sizleri bu kapsamda desteklemek için onlarca farklı firmanın Franchise bayiliklerinden bahseden sitemiz, yatırımlarınızı kontrol altında tutabilmenize istinaden bu tip çalışmaların tamamını ele alabileceğiniz ortam zeminleri oluşturmaktadır. Böylelikle eğitim kategorisi üzerinden kendi firma kimliğinizi oluşturmak ve kazançları bu algı üzerinden ele almak söz konusudur.