1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Kids Aloud

Kids Aloud

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

Eğitim

100000 ₺

SİZE NELER SUNUYORUZ?

 

GRAFİK VE TASARIM DESTEĞİ

Kurumunuza ait tüm grafik tasarım işlemleri Genel Merkez tarafından yapılmaktadır. Bu konuyu açmak gerekirse cam giydirme, araç giydirme, billboard, afiş, broşür, kartvizit vs. aklınıza gelebilecek olan tüm baskı formatındaki işler bizim tarafımızdan yapılmakta ve sizlere baskı formatında gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken bir reklamcı ile anlaşarak baskı işlemini yapmak olacaktır.

 

RUHSAT DANIŞMANLIĞI DESTEĞİ

Milli Eğitim Bakanlığı ya da Aile Sosyal Politikalar Bakanlığından alınacak olan çalışma ruhsatı ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

WEB SİTESİ VE KURUMSAL MAİL HİZMETİ DESTEĞİ

Her markamıza ait temsilcilik site açılışları Genel Merkez yapılmaktadır. Temsilcilik siteleri kullanım kılavuzu ile sizlere teslim edilir. Ayrıca her markamıza ait kurumsal mail adresleri de bizler tarafından açılmaktadır.

 

YAYIN VE MATERYAL DESTEĞİ

Markalar Birliğine bağlı tüm okul öncesi eğitim kurumlarımızda Avrupa standartlarına uygun, Avrupa Konseyi tarafından onaylanmış olan Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu eğitim sistemine uygun kitaplar genel merkezden temin edilmektedir. Kurumlarımızda Markalar Birliği bünyesinde bulunan National English yayınevine ait kitaplar kullanılmaktadır. Temsilciliklerimiz bu kitapların satışını arkasında bulunan dolar fiyatı üzerinden yapmaktadır. Velilerimizin kitap setlerini herhangi bir yerden temin etmesi mümkün değildir. National English yayınevi genel merkezimize ait yayınevi olması sebebiyle bütün kaynak ve materyalleri sizler direk baskı maliyetine genel merkezimizden temin edebilirsiniz. Ayrıca yine kayıt sözleşmeleri, karne, mezuniyet belgeleri, kayıt kartları da genel merkez tarafından sizlere gönderilmektedir.

 

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ DESTEĞİ

Okul-Veli Bilgilendirme aplikasyon sistemimiz bulunmaktadır. Tüm kurumlarımız aynı aplikasyonu kullanmaktadır. Aplikasyon kullanımı ücretsizdir.

 

AYLIK ÖĞRETMEN KILAVUZU DESTEĞİ

Her ay Alternatif Eğitim Yaklaşımları ve Program Geliştirme uzmanı Çiğdem SOLMAZ tarafından hazırlanan öğretmen kılavuzumuz kurumlarımıza gönderilmektedir. Kurum öğretmenlerimiz bizlerin gönderdiği öğretmen kılavuzu sayesinde günlük/ haftalık programlarını hazırlamaktadırlar.

 

AYLIK AİLE DERGİSİ DESTEĞİ

Eğitim bir bütündür anlayışıyla ilerlediğimiz bu yolda aile eğitiminden bağımsız çocuklar düşünülemez. Bu sebeple her ay velilerimiz için uzmanlarımız ile İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki bülten dergisi hazırlanmaktadır. Bu bültenlerde çocukların aylık, haftalık ve günlük programları, öğrendikleri müzikler ve QR kodları, öğrenimini gerçekleştirdiğimiz İngilizce kelimeler, aile ile yapılabilecek okul ile paralel olarak ilerleyen etkinlik örnekleri ve aile ve çocuk eğitim tavsiyeleri yer almaktadır. Eğitimde kullanılacak olan çok çeşitli eğitim materyalleri ve öğretmenlerinizin her seviye için hiç zorlanmadan uygulayabilecekleri müfredat programlarımız vardır.

 

BESLENME UZMANI TARAFINDAN HAZIRLANAN AYLIK YEMEK LİSTESİ DESTEĞİ

Yemek listelerimiz beslenme uzmanlarımız ile çocukların günlük kalori ihtiyaçları belirlenerek oluşturulur ve genel merkez tarafından tüm kurumlarımıza gönderilir.

 

BÖLGE KORUMA HİZMETİ

Markalar Birliği Genel Merkezi olarak kurumumuzun bulunmuş olduğu bölgede sizler için aynı markaya ilişkin bölge koruması hizmeti sağlanmaktadır. Kurumunuzun 2.5 km yarıçapı içerisinde aynı markaya ait bir bayilik verilmeyecektir. Bu hizmet franchise sözleşmelerimizde de belirtilmektedir. Farklı bir markaya ilişkin bayilik başvurusu alındığı durumlarda ise, öncelik mevcut temsilciliğimize sunulmaktadır.

 

İŞ İLANI YÖNETİMİ DESTEĞİ

Personel ilan girişleri; öğretmen, kurum müdürü, ön büro, temizlik görevlisi vb. gibi ilanlar www.yenibiris.com üzerinden kurumunuz adına açılacak hesap ile yayınlanmaktadır. İlan girişleriniz bizim tarafımızdan yapılır ve size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak adayları görüntüleyebilirsiniz.

 

PERSONEL İŞE ALIM VE MÜLAKAT HİZMETİ DESTEĞİ

İngilizce öğretmenlerinizin mülakatı Genel Merkez tarafından yapılır. Mevcut öğretmenlerin eğitimleri ile ihtiyaç duyulduğu takdirde öğretmen yönlendirmesi tarafımızca sağlanmaktadır.

 

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

Kurumunuzda görev alacak kurum müdürü, ön büro personeli ve İngilizce öğretmenlerine düzenli olarak hizmet içi eğitim ve destek verilmektedir. Ayrıca eğitim programlarımız genel merkezimizin uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanarak aylık olarak tüm kurumlarımıza gönderilmektedir.

 

REKLAM - SOSYAL MEDYA - KAMPANYA ÇALIŞMALARI

Kurumunuz için markalarımızdan herhangi birini aldığınız takdirde şubenize özel açılış videoları, açılış görselleri tarafımızca en geç 5 iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Ayrıca ülke geneli ve bölgesel olarak yılın belirli dönemlerinde genel merkezimiz tarafından sponsorlu reklamlar girilmekte, reklam filmleri çekilmekte ve birçok görsel ve işitsel reklam içerikleri hazırlanarak sizlerle de paylaşılmaktadır

 

VELİ MEMNUNİYET HİZMETLERİ

Velilerle alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntılarda sizleri uzlaşmaya götürecek olan veya veliye karşı kurumunuzun haklarını savunacak olan ve sizlerle eşgüdümlü hareket edecek olan şikâyet departmanımız bulunmaktadır. Tüketici şikâyetleri, marka tüketici hakları etik kurallar çerçevesinde 72 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

 

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Kurum sosyal medya hesaplarınıza ilişkin marka anlaşması yapıldığı gün itibariyle, sosyal medya departmanımız tarafından hesaplarınızı yönetecek olan personellerinize gerekli bütün eğitimler ve hizmetler verilecektir. Ayrıca yine kayıt sözleşmeleri, karne, mezuniyet belgeleri, kayıt kartları da genel merkez tarafından sizlere gönderilmektedir.

 

KURUMSAL HİZMETLER

Her ilde geçerli olacak şekilde yapılan büyük anlaşmalar ve protokoller sonucu öğrenci sayınız sizlerin reklam yapmasına gerek kalmaksızın artacaktır

 

HUKUKİ DESTEK

Kurumunuzla ilgili bir şikâyet ya da bir olumsuzluk sonucu hukuki durumlar söz konusu olduğu takdirde kurum avukatlarımızdan hukuki destek alınmaktadır.

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Sürücü Kursları
  3. Etüt Merkezleri

Kids Aloud Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kids Aloud Şartlar & Koşullar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör