1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Neşeli Fikirler Kreş ve Anaokulları

Neşeli Fikirler Kreş ve Anaokulları

2015' ten beri, 20 yılı aşan alan deneyimimiz ve devam eden akademik yaşantımızla, aynı marka çatısı altında toplanan tüm çocuk, ebeveyn ve eğitimcilere değer katıp, birlikte hayalini kurduğumuz başarıya ulaşmalarını ve sürdürmelerini sağlıyoruz.

Eğitim

250000 ₺

Eğitimde başarı, yüksek kalite ve yenilikçi düşünme biçimi ile sağlanır. Yaptığınız işin her aşamasında kaliteyi önemsiyorsanız Neşeli Fikirler sizin için doğru yer demektir.

 

Hayatın en önemli dönemi doğumdan altı yaşa kadar olan süredir. Çünkü bu yıllar, çocukların gelecekte olacakları yetişkini inşa ettikleri, hassas ve kritik bir dönemdir. İnsanın tüm yaşam becerileri ilk 6 yılda oluşur. Bu alanda yapacağınız doğru yatırımla, çocukların hem bugününe hem yarınına katkı sağlamanız mümkün olur

 

Küçük çocuklar ve ebeveynleri ile çalışmak eğlenceli olduğu kadar, sorumlulukları fazla olan bir alandır. Çocuklar için bir okul/atölye kurmak deyince bina, mobilyalar, ekipman, personel, eğitim yaklaşımı gibi pek çok değişken işin içine giriyor. Başta kolay ve basit gibi görünse de, işin içine girdikçe insanların kaybolabileceği bir süreç. Yani insanlar renkli mobilya mı almalı, kapalı dolaplar mı yaptırmalı, hangi eğitim yaklaşımını benimsemeli, personelini nasıl seçmeli gibi birçok soru barındırıyor. O kadar çok detay var ki, biz burada devreye giriyoruz.

 

20 yılı aşan deneyimimizle, devam eden akademik yaşantımız ve yenilikçi yaklaşımımızla 2015 yılından beri, tüm mesaimizi kurumların yüksek kaliteli eğitim ve bakım vermelerine ayırıyoruz. Onlara özel, sürdürülebilir sistemler kurup, denetliyoruz.

 

Uzman ekibimizle, fikir aşamasından itibaren yanlarında yanınızda yer alıyoruz. Okul/Atölye konseptinizin oluşturulmasından, eğitim yaklaşımının belirlenmesine; mekanların tasarlanmasından, iletişim stratejilerinin kurgulanmasına kadar her detayı birlikte planlıyoruz. Çocuklar için maksimum seviyede güvenli, sağlıklı ve uygun bir ortam oluşturmanızın garantisini veriyoruz.

 

Bugüne kadar Gaziantep, Edirne, İstanbul, Ankara, Eskişehir  ve Kahramanmaraş  gibi çeşitli illerde 20’den fazla anaokulu, kreş ve atölyenin kuruluşunda yer aldık. Sinop, Giresun, İzmir, Bursa, Kocaeli, İstanbul, Ankara gibi illerde, yılın çeşitli zamanlarında mesleki gelişim seminerleri ile 2000’den fazla öğretmene eğitim sağladık. Sosyal medya, Instagram @neseli_fikirler hesabı aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden 45.000’den fazla ebeveynin hayatına etki etmeye devam ediyoruz; bilinçli ve sağlıklı yöntemlerle çocuk yetiştirmeye dair bilgi ve tecrübelerimizi  aktarıyoruz.

 

Ekonomik değişimler, pandemi gibi değişen tüm koşullardan bağımsız olarak güçlü ve sağlam adımlar atmak; çocukların yaşamında pozitif etki yaratmak için ailemize katılın. Neşeli Fikirler’le çalışmayı tercih etmeniz size , toplumun güvenini kazanmış, itibarlı bir markaya ortak olma fırsatı sunar.

 

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Kres ve Anaokulu
  3. Danışmanlık

Neşeli Fikirler Kreş ve Anaokulları Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Neşeli Fikirler Kreş ve Anaokulları Şartlar & Koşullar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör