1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Londonedu Educational Consultancy

Londonedu Educational Consultancy

Shape Your Future

Eğitim

Ailemize katılmak, danışanlarınızın geleceğini şekillendirmek ister misiniz?

Londonedu hangi alanlarda hizmet verir?

- Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında Türkiye'nin bütün illerinden danışanlara sahiptir ve danışanlarının hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır,

- Yurtiçi ve yurtdışında eğitim faaliyetleri yürütmektedir ve Avrupa'dan, Rusya'dan öğrencilere ülkemizde eğitim turizmi organizasyonları düzenlemektedir,

- Erasmus+ projelerinde Portekiz,Romanya ve Türkiye milli eğitim bakanlıklarına danışmanlık yapmaktadır ve proje tasarıcısı ve yürütücüsü görevlerini üstlenmektedir. Avrupa'daki bütün başkent ve çevresi şehirlerde kendisine ait yapılanması bulunmaktadır ve proje yürütücülüğü hizmeti vermektedir.

- Tercüme ve vize danışmanlık hizmetlerini hizmet alanları gereği bünyesinde bulundurmaktadır.

- Yabancılara yönelik dil eğitim turizm organizasyonları düzenlemektedir ve Rusya başta olmak üzere geniş bir öğrenci ağına sahiptir.

- Yurtdışı seyahat sağlık ve eğitim sigortalarını kendi sistemi üzerinden poliçelendirir ve danışanlarına sunar.

Londonedu Nasıl Çalışır?

-Londonedu 2 şekilde çalışır;

1-Ofis içi görüşme; müşterilerimize randevu sistemimiz üzerienden randevu verilir ve ofisimizde müşterilerimize danışmanlık faaliyetleri gerçekleştirilir. Danışanlarımıza bilgi formları doldurtularak bilgileri alınır ve danışma faaliyetleri planlanır.

2-Uzaktan görüşme-Online görüşme; danışanlarımıza randevu sistemimizden randevu verilerek online görüşme sağlanır. Bu online görüşmelerde danışana görüşme öncesi yollanan form üzerinden değerlendirme yapılır ve danışma faaliyetleri planlanır.

Londonedu'dan Frenchise almak size ne kazandırır?

Her geçen gün ilginin arttığı yurtdışı eğitim sektöründe sizlere Londonedu hazır bir sistem sunar ve bu sistem üzerinden hızlı bir şekilde danışma faaliyetleri gerçekleştirilmesini sağlar.
Londra,Sydney,Berlin,Toronto,New York temsilcileri ile sizleri aynı sistem içerisinde buluşturur ve destek almanızı sağlar. 
Merkez üzerinden sizlere özel hat ile gerektiğinde anlık danışma desteği sağlar.
Bölgenizdeki müşterileri sizlere yönlendirir,sizin bölgenizden merkeze ulaşan taleplerde sizin üstünüzden işlem yapar.
Kendi bünyesinde bulunan sigorta sistemi sayesinde öğrencilere anlık olarak seyahat sağlık sigortası,eğitim sigortası kesmenize olanak tanır ve bu poliçeler üzerinden sizlere komisyon ödemesi de sağlar.
Sektörde ilk defa Londonedu'nun uygulamış olduğu Eğitim elçisi programına(1) dahil olan dış temsilcileri ile sizleri buluşturur ve pazarlama desteği sağlar.
Yurtdışında bulunan eğitim danışmanlık firmaları ile anlaşmaları bulunan Londonedu bölgenizden bu firmalara yapılan talepleri de sizin hanenize yazar.
Düzenli olarak sağladığı hizmetiçi online ve yüzyüze eğitimler ile personellerinizi sürekli güncel tutar.
Uygulamış olduğu ödül sistemiyle sadece merkez çalışanlarını değil, Londonedu bünyesinde bulunan bütün temsilcileri kapsar ve personellerinizin motivasyonlarını yüksek tutar.
Türkiye'de sadece Londonedu'nun sahip olduğu özel anlaşmalar ile yurtdışında sunduğu imkanlara danışanlarınızın ulaşmasını sağlar ve sizleri sektörde bir adım öne çıkartır.
Satışlarınızın aylık belirlenen limitlerin aşağısında olması durumunda bayi eşitleme sistemiyle sizi diğer bayileri ile eşitleyecek maddi,manevi destekleri sunar.
Daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlamak için hedeflerin gerisinde kaldığınızda sizin merkez reklam bütçesinden reklamızın sosyal ağlarda reklamlarının yapılmasını sağlar. 
Anlaşmalı seyahat acentaları üzerinden indirimli uçak biletlerine ulaşmanızı ve gerektiğinde bu acentalardan hizmet alabilmenizi sağlar.
Anlaşmalı matbaalar ile promosyon ürünlerinizin piyasanın altında üretilmesini ve size ulaştırılmasını sağlar.
Konsept çalışması(2) ile ofis kurulum desteği sağlar.

Londonedu sadece danışanlarının değil, iş ortaklarının da geleceğini şekillendirir.​​​​​

 
1- Eğitim elçisi programı : Londonedu'nun geliştirmiş olduğu sistem ile  dış temsilcilik programıdır.
2-Ofis konsept kurulum çalışması içerisinde mobilya üretimlerinin yapılması ve tadilat işlerinin planlanmasını içermektedir, Londonedu'nun sağladığı ek bir hizmettir.

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Dil Kursları
  3. Danışmanlık

Londonedu Educational Consultancy Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Londonedu Educational Consultancy Şartlar & Koşullar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör