Bayilik Veren Dil Kursları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Bayilik Veren Dil Kursları

Bayilik veren dil kursları ile bu sayfada iletişime geçebilir ve dil kursu bayilikleri hakkında başvuru yapabilirsiniz. Dil kursu bayilikleri veren firmaların ilanlarını takip etmek için bu kategorimizi inceleyin.

Filtrele
“Bayilik Veren Dil Kursları” sektöründe 39 adet bayilik ilanı bulunuyor.
American Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 500.000 ₺

American Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

AMERICAN TIME DİL OKULLARI sunduğu yoğun ve başarısı kanıtlanmış programlar aracılığı ile İngilizce dil becerinizi kısa sürede üst düzeylere çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

WOW! American English

WOW! American English

Türkiye'de Dil Eğitimi Sektöründe Yenilikçi Kurum. Sizde Ailemize Katılmak İsterseniz Bizimle iletişime Geçiniz.

ADEK AMERİKAN DİL EĞİTİM KURSLARI

ADEK AMERİKAN DİL EĞİTİM KURSLARI

ADEK Amerikan Dil Eğitim Kursları Bir Yabancı Dil Eğitim Kurumudur.

Dil Time - Dil Okulları

Dil Time - Dil Okulları

Türkiye'nin En Kaliteli Yabancı Dil Kursu Dil Time İle Çalışmaya Var Mısınız?...

Heart of English

Heart of English

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Yabancı Dil Okulu olarak, kısa sürede Türkiye'ye yayılacak bir ağa sahip olan Heart of English markası, farklı şehirlerde temsilcilikler açmaya başladı.

Sem Dil Kursu

Sem Dil Kursu

Türkiye'nin parlayan yıldızı

Time Dil Okulları 100.000 ₺

Time Dil Okulları

Time Dil Okulları bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Time Dil Okulları bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Helen Doron 500.000 ₺

Helen Doron

Dil bilimci ve eğitimci Helen Doron tarafından kurulan eğitim ve öğretim firması Helen Doron; yabancı dilde uzmanlaşan kadrosuyla geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Karacan Prestige English

Karacan Prestige English

Karacan Prestige English bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Karacan Prestige English bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Manchester Dil Okulları

Manchester Dil Okulları

1997 yılından itibaren sektörde yer alan Manchester Dil Okulları bayilik vermeye devam etmektedir.

Dilko English

Dilko English

Eğitim sektörünün köklü isimlerinden Dilko English farklı lokasyonlardan gelen bayilik taleplerini değerlendiriyor.

Türkiye Amerikan Derneği

Türkiye Amerikan Derneği

Türkiye Amerikan Derneği bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Türkiye Amerikan Derneği bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Eğitimal

Eğitimal

Eğitimal bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Eğitimal bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cambridge

Cambridge

Cambridge bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Cambridge bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

Dil Kursları bayilikleri, Türkiye’de dil öğrenme oranının yükselmesi ve genç bireylerin alternatif dillere yönelmesiyle beraber “çok kazandıran” sektörler arasında gösteriliyor. İngilizce başta olmak üzere Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca gibi farklı dil okullarını kapsayan birçok Dünyaca ünlü markanın Franchise bayiliklerini satın alacağınız bir zemin hazırladık.

Doğrudan “Dil Kursları” kategorimize göz atıp, buradan onlarca marka arasından kıyas yapabilecek ve sizler de Dil Kursları bayiliği veren firmalar konusunda anlaşmalarınızı tamamlayabileceksiniz. Türkiye’de onlarca farklı yatırımcı, bu sene dil okullarına oluşan rağbet sebebiyle yatırımlarını bu alana doğru kaydırmaktadır. Franchise isim hakları satın alarak hem markanın ismini, hem konseptlerini, hem de var olan eğitmen kadrosu gibi birçok detaydan faydalanabilmeniz sağlanmaktadır. Tabii ki her bir firmanın şartı olduğu gibi, ücretli hizmetler sunan dil okulları kadar; ücretsiz Dil Kursları bayiliği veren firmalar ile de anlaşabileceğiniz bir ortam hazırlamaktan geri kalmıyoruz.

Bu tip bir çalışma algısını ele almak ve aynı zamanda Türkiye’de önde gelen firma konumuna ulaşabilmek açısından tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Dil Kursları bayilikleri, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bir hizmet türünü tarafınıza sunmaktadır. Bu sayede ise sorunsuz bir hizmet ağını ele almak ve aynı zamanda yatırımlarınızı uygun bölgelerde gerçekleştirebilmek adına siz değerli kişileri desteklemekten de geri kalmamaktayız. “Dil Kursları” kategorisi, son dönemlerde yatırımcıların fazlası ile dikkatini çekmeyi başardı! Böylelikle önde gelen bir sektör yapısı oluşturmanız ve aynı zamanda firma kimliğinizin daha da tanınır bir hal almasını sağlamanız bakımından sizleri destekliyoruz. Dil Kursları bayiliği veren firmalar adı altında hemen tercihlerinizi bize ulaştırmaktan geri kalmayın.

Bu üstün hizmet türlerini ele almak ve değerlendirmek adına çalışmalar sarf eden firmamız, aynı zamanda ise ücretsiz Dil Kursları bayiliği veren firmalar adı altında da sizlere şans tanımayı ihmal etmemektedir. Her bütçeye uygun olan Franchise bayilik hizmetlerini sizler için listeliyor, yatırımcıların tercihlerini daha geniş yelpaze üzerinden tartmalarına yardımcı oluyoruz. araştırmalarınızı “Dil Kursları” kategorimizden yapın ve yatırımınızı gerçekleştirin.