Dilko English

Dilko English Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dilko English Bayilik Şartları

Eğitim Sektöründe Deneyimi Olan Yada Halihazırda Bir Eğitim Kurumu İşleten eğitim Sektöründe Faaliyet Göstermeyen Ancak Eğitim Sektörünün Yükselen Bir Sektör Olduğunu Gözlemleyen Ve İyi Bir Kadro Kurup Başarılı Olacağına İnanan farklı Bir İş Yapmak Ve Elit Bir Sektörde Yer Almak İsteyen girişimciler !! dilko Enlish Size İspatlanmış Bir Başarı İle Kazançlı Bir Yatırım Planı Sunuyor. dilko Cirodan Pay Almaz şubenin Kazancı Bizim İçin önemlidir.

Dilko English Bayilik Açıklaması

40 Yıldır En İyi İngilizce Kursu

Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en iyi şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko İngilizce kursu, 1977’den bu yana en iyi, en güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.

Tarihçemiz
1977
Dilko English’in ilk şubesi, 1977 yılında Bakırköy İncirli Caddesi üzerindeki üç katlı, bahçeli bir binada açılmıştır. “ANLIYORUM, AMA KONUŞAMIYORUM” yakınmalarına çözümler üreten bir kurs olma amacıyla yola çıkılmıştır. Bu hedef doğrultusunda başarılı olunca da, 1984 yılında Bakırköy Dilko Hatboyu Caddesi’nde daha büyük bir binaya taşınırken, öte yandan da aynı yıl Kadıköy Dilko English açılarak ileri bir adım daha atılmıştır.


1987
Bakırköy ve Kadıköy Dilko English şubelerinin dil öğretiminde çok ünlenmesi sonucu, Şişli ve Beşiktaş’ta şubeler açılması zorunlu olmuştur.
1988 yılında Şişli, 1991 yılında ise Beşiktaş şubeleri açılmıştır. Dil alanında hazırlanarak üniversiteye girmek ve İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık ve Turizm gibi yükseköğretim programlarında okumak isteyen adayların çoğalması, Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş Dilko Dershaneleri açılması sonucunu getirmiştir.

Bu dershanelerimiz her yıl çok başarılı sonuçlar alarak, başta Boğaziçi olmak üzere İstanbul’da ve Ankara’daki ünlü üniversitelere, sınavlara hazırladığı öğrencilerini göndermiştir. Dilko’nun kuruluşunun ilk 20 yılı içerisinde Dilko kurum sayısı 7’yi bulmuştur.

1997
Üçüncü 10 yıllık dönem içerisinde, İstanbul’daki şubelerde marka kurumsallaşmasına önem verilirken Dilko Yayıncılık kurulmuş, Adana, İzmit, Çanakkale ve Çorlu’da Franchise şubeleri açılmıştır.


2007
Son 10 yıllık dönemde, gerek sektörde ve gerekse Dilko kurumsal yapısında hareketli bir süreç yaşanmıştır. 2007 yılının içinde önce Taksim Dilko English şubesi açılmış, aynı yıl içerisinde Beylikdüzü Dilko English Franchise Şubesi öğretime başlamış, ardından da Ankara, Balıkesir ve Yalova gibi merkezlerde Franchise şube denemeleri yapılmıştır.


2013
2013 yılında Dilko English Mecidiyeköy şubesi açılmıştır.
Aynı yıl içerisinde Kartal’da Dilko Ortaokulu kurulmuştur.

2015
2015 yılında dershanelerin kapatılma kararı sonucu, Bakırköy ve Kadıköy dershane şubelerimiz Dilko Temel Lisesi’ne dönüştürülmüş ve faaliyetine devam etmektedirler.


2017
2017 yılında Kartal’da Dilkoleji Anadolu Lisesi, Bakırköy’de ise yine Dilko Grup bünyesinde Kadro Anadolu Lisesi açılmıştır.
Ayrıca 2017 yılı içerisinde Altunizade Dilko English şubesi de açılarak, öğretim hayatına başlamıştır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: İngilizce Dil Kursu
  • Kuruluş Yılı : 1977
  • Toplam Çalışan Sayısı: 265
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Toplam Şube Sayısı : 9
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 4
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 23
  • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi>Ön görüşme>Ön protokol>Franchise sözleşmesi>açılış

Dilko English Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR