Dilko English

Eğitim Sektörünün Köklü Isimlerinden Dilko English Farklı Lokasyonlardan Gelen Bayilik Taleplerini Değerlendiriyor.

Dilko English Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dilko English Bayilik Şartları

Eğitim Sektöründe Deneyimi Olmak Ya Da Hali Hazırda Bir Eğitim Kurumu İşletiyor Olmak
Eğitim Sektörünün öneminin Bilincinde Olmak
Elit Bir Sektörde Faaliyet Göstermeye İstekli Olmak
Mali Açıdan Yeterli Olmak

Dilko English Bayilik Açıklaması

Dilko English Bayilik 

Eğitim sektöründeki faaliyetlerini 1977 yılında başlatan markamız o günden günümüze dek en güncel eğitim tekniklerini kullanarak eğitim vermeye devam ediyor. Eğitim sektörünün öncü ve lider kurumlarından biri olarak Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun bir eğitim anlayışını benimsiyoruz. Güvenilir ve çağdaş eğitimimiz sayesinde farklı yaş gruplarından binlerce kişiye dil eğitimi vermiş olmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve çağımızda artık bir zorunluluk hale gelen yabancı dil bilgisini daha fazla vatandaşımızda bulunan bir özellik haline getirebilmek için farklı lokasyonlarda bayilik vermek yolu ile şubeler açıyoruz. 

Dilko English Bayilik Şartları

Dilko English bayilik almak isteyen girişimcilerimizin eğitim sektöründe deneyimi olan ya da hali hazırda bir eğitim kurumunu işletmeye devam eden kişiler olmasına öncelik veriyoruz. Bayi adaylarımız eğer eğitim sektöründe faaliyet göstermiyorlarsa, eğitim sektörünün hem bireysel hem toplumsal öneminin ve sektördeki potansiyelin farkında olup iyi bir kadro kurabileceğine ve başarılı olabileceğine dair inancı tam kişiler olmasını istiyoruz. Elit bir sektörde yer almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini iletmeden önce markamız yetkililerinden telefon aracılığı ile güncel bayilik yatırım maliyetlerimiz ile ilgili bilgi alabiliyorlar. Bayilik taleplerini ileten girişimcilerimiz ile ön görüşmemizi yapıyoruz. Karşılıklı koşullarda anlaşma sağlanması durumunda ön protokolü imzalıyoruz. Yer seçimi ve gerekli fizibilite işlemlerinin tamamlanmasının ardından franchise sözleşmesini imzalıyor ve şubemizin açılış çalışmalarını başlatıyoruz. 

Dilko English bayilik almak isteyen girişimcilerimizin taleplerini öncelikle; Bursa, Adapazarı, Çanakkale, İzmir, Muğla, Ankara, Kayseri, Eskişehir, Trabzon, Edirne, Mersin, Antalya, Kocaeli, Balıkesir, Zonguldak, Manisa, Aydın, Konya, Malatya, Bolu, Samsun, Tekirdağ ve Adana illeri için olan taleplerini değerlendirmeye öncelik veriyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin güncel yatırım maliyetlerimiz ile ilgili bilgi edinmek için markamız ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. 

Dilko English Bayilik Avantajları

Dilko English bayilik Alan girişimcilerimiz sorumluluk bilinci yüksek, yenilikçi ve öncü markamızın yıllara dayanan deneyimi ve yüksek marka bilinirliği sayesinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşıp hizmet verebiliyorlar. Eğitimde sergilediğimiz bilimsel bakış açısı ve alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde markamız şubeleri bu alanda eğitim almak isteyen kişilerin büyük bir talebi ile karşılaşıyor ve herhangi bir pazarlama faaliyeti yürütmelerine bile gerek kalmadan müşteri kazanabiliyorlar. Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde eğitimdeki başarı oranımızın yüksekliği ile dikkat çekiyor ve buna bağlı olarak eğitim sektöründeki pazar payımızı düzenli olarak artırıyoruz. Tüm bu avantajlarımızın yanı sıra Dilko English bayilik almak isteyen girişimcilerimize başarısı kanıtlanmış bir sisteme dahil olmalarını sağlayacak kazançlı bir yatırım imkanı sunuyoruz. Şubelerimiz % 100 gibi oldukça yüksek karlılık oranlarına sahip olarak çalışabiliyorlar. Dilko English olarak bayilik alan girişimcilerimizden reklam katkı payı ya da şubelerimizin cirolarından pay tahsil etmiyoruz.

Dilko English Bayilik Destekleri

Dilko English bayilik Alan girişimcilerimize personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin şubelerini ortalama 2 ay içerisinde hizmet verir hale getiriyoruz. Şubelerin hazırlanması esnasında şubemizde görev alacak personelimizin eğitim süreçlerini marka merkezi olarak gerçekleştiriyoruz. 

 

Dilko English Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR