1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Eğitim
 3. İNGİLİZCE KARİYER EĞİTİM MERKEZİ

İNGİLİZCE KARİYER EĞİTİM MERKEZİ

İngilizce Kariyer Franchising sisteminde ana faaliyet konusu İngilizce kariyer eğitimi ve Yabancı diller eğitimidir

Eğitim

İNGİLİZCE KARİYER / ENGLISH CAREER

 • Şahıslara Yönelik Genel İngilizce Kursları
 • Özel Kuruluşlar ve Devlet Kurumlarına Yönelik Genel İngilizce Kurslar

İş, bilim, eğitim dünyasında, internet ve bilgi teknolojisi alanında güncelliğini ve geçerliliğini sürekli arttırmakta olan Amerikan İngilizcesinin öğretildiği kurslardır. "İletişimsel" eğitim metodu ile yalnızca teorik bilgilendirmeyle kalmayıp her öğrenci konuşmaya yönlendirilmektedir. Derslerde yapılan aktiviteler, araştırmalar ve öğrenciler arasındaki diyaloglarla her an aktiflik hedeflenmektedir. 

Çocuklara Yönelik İngilizce Kursları Bu kurs programındaki temel amaçlar; özel ya da devlet okullarında verilen İngilizce bilgisini pekiştirmek, 8 -14 yaş aralığında olan çocuklara oyunlar, şarkılar, projeler ve drama ile İngilizce'yi sevdirmek ve küçük yaşta yabancı dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır. 

Özel Amaçlı Kurslar

 1. Çeviri: İş hayatında ve iş sınavlarında ihtiyaç duyulan çeviri becerisini geliştirmek isteyenler için düzenlenmiştir. Program dahilinde çeviri teknikleri verilmekte ve yapılan araştırmalar ile öğrencilerin çeviri becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
 2. Konuşma Kursları: Yeterli derecede İngilizce bilgisi olan fakat günlük yaşamda bu bilgilerini kullanma imkanları olmayan kişiler için düzenlenmiştir. Yabancı öğretmenler eşliğinde yapılan bu kurs programında amaç öğrencilerin akıcı bir İngilizce'ye sahip olmalarıdır.

Sınavlara Yönelik Kurslar Bu kursların amacı, kursiyerlere sınav içeriği, soru şekilleri, sınav teknik ve stratejisi hakkında gerekli bilgiyi edindirmektir. Bu hazırlık programları içerisinde temel düzey İngilizce gramer bilgileri öğretilmediği için; bu kurslara, seviye tespit sınavında en az %80 başarı gösteren öğrenciler kabul edilmektedir. Ayrıca TOEFL (iBT), GRE ve GMAT kurslarına katılan öğrencilere iki veya üç kez bilgisayarlı deneme testi verilmektedir. 

Bilgisayarlı Sınavlar

 • TOEFL Sınavı (Test of English as a Foreign Language)
 • Ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce'yi kullanma ve anlama yeterliliklerini ölçer. Yurtiçi ve yurtdışında eğitim görmek, üniversitelerin hazırlık bölümlerinden muaf olmak, çalıştıkları kurumda terfi etmek ve dil tazminatı almak amacı ile İngilizce bilgilerini belgelemek isteyen tüm adayların almakla yükümlü olduğu İngilizce yeterlilik sınavıdır.

GRE General Test (Graduate Record Examination) Fen ve Sosyal bilimler üzerine yurtiçi ve yurtdışında yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen adayların almaları gereken sınavdır. Sözel, sayısal ve analitik kompozisyon olmak üzere üç bölümden oluşur. Kurs programında sözel ve analitik kompozisyon bölümleri incelenir. 

GMAT (Graduate Management Admission Test) İşletme üzerine yurtiçi ve yurtdışında yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen adayların almaları gereken sınavdır. Sözel, sayısal ve analitik kompozisyon olmak üzere üç bölümden oluşur. 

Kağıt Kalemli Sınavlar

 1. TOEIC (Test of English for International Communication)
 2. SAT (Scholastic Aptitude Test)
 3. KPDS, ÜDS Kursları
 4. KPDS (Kamu Personeli Dil Sınavı) devlet memurlarının İngilizce yeterliliklerini belirlemek için yılda iki kez (Mayıs ve Kasım) düzenlenen bir sınavdır. Toplan 100 sorudan oluşan sınav; kelime bilgisi, gramer, çeviri ve okuma parçalarından oluşmaktadır. Kurs programında genel bir gramer tekrarı yapılıp, çözüm teknikleri ve geçmiş yılların soruları incelenmektedir.
 1. Özel Okul ve Kolej
 2. Sürücü Kursları
 3. Etüt Merkezleri

İNGİLİZCE KARİYER EĞİTİM MERKEZİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

İNGİLİZCE KARİYER EĞİTİM MERKEZİ Şartlar & Koşullar

 • Çalışmalara uyum sağlayacak
 • Reklam ve pazarlama stratejimize destek verecek
 • Firmanı belirlemiş olduğu bölgelerde alt bayi oluşturabilecek
 • Word, excel kullanmasını bilen

İNGİLİZCE KARİYER EĞİTİM MERKEZİ Fotoğraflar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör