1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Matematik Röntgeni

Matematik Röntgeni

Matematik Röntgeni, her bir öğrencisine özelleştirerek sunduğu yenilikçi hizmetleriyle öğrencilerin matematikle ilgili ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği sağlamak ve başarıya ulaştırmak için kurulmuştur.

Eğitim

Matematik Röntgeni; öğrenci hangi sınıfta olursa olsun, matematikle ilgili başarılı olmasını engelleyen tüm temel eksikleri tek seansta analiz eden, öğrenciye özel yol haritası hazırlayan ve eksiklerini bire bir olarak kapatıp başarıya ulaştıran bir sistemdir.  Öğrencinin tüm temel eksikleri öğrenciye özel dokümanla Çözüm Seansları’nda giderilir.  

15 yıllık tecrübe üzerine kurulmuş olan Matematik Röntgeni, pandemiden önce İstanbul’da evlere öğretmen göndererek başlamış, pandemi ile birlikte onlineda dönüşerek tüm Türkiye’deki öğrencilere ulaşmıştır. Şu an Türkiye’nin yanı sıra 7 farklı ülkede de öğrencilerimiz bulunmaktadır. Yurtdışı şubemiz ise Londra’dadır. Dijital eğitim süreçlerimizin yazılımsal çalışmaları Biruni Üniversitesi Teknopark’ta oluşturulmuş ve tarafımızdan geliştirilmeye devam etmektedir. 

3 aşamadan oluşan Matematik Röntgeni sisteminde birinci aşama olan Dijital Analizi kendi öğrencilerinde uygulamaları için bayilerimizin kullanımına sunmaktayız. Dijital Analiz ile öğrenci kaçıncı sınıfta olursa olsun öğrencinin matematik temelindeki eksiklerini tespit edecek olan bayilerimiz, Dijital Analiz neticesinde oluşacak olan konu bazlı raporlarını da görebilecekler. Böylece her öğrencinin konu bazlı başarı oranlarını da inceleyebilmiş olabilecekler. Ayrıca kısa bir süreliğine, yeni bayilerimize özel Matematik Röntgeni Dijital Analizi’ni 1 yıl boyunca sınırsız sayıda öğrencide kullanım hakkı tanıyoruz.   

Oluşan rapor neticesinde öğrenciye özel olarak hazırlanan sadece eksik kaldığı konuları öğrenmesi için kendisine özel dokümanlar oluşturulur ve bu dokümanlar bayimizin kullanımına sunulur. Bayimiz de böylelikle öğrencinin geçmiş eksiklerini bu dökümanlarla tamamlar. Eksikleri tamamlanan öğrenci yeni konuları anlamaya hazır hale gelir. 

Yazılım (Portal) desteğimiz de bulunmakta. Bayilerimiz kendi öğrencilerini Dijital Analizlerini bu yazılım üzerinden tanımlayabildikleri gibi, velilerin borç alacak durumlarını öğretmen hak edişlerini, öğrencilerin ders raporları gibi pek çok fonksiyonu kullanabilmektedirler.

Bayilerimiz Matematik Röntgeni Uygulama Merkezi yada Matematik Röntgeni Uygulayıcısı logolarını sosyal medya dahil kendi reklam çalışmalarında kullanabilmektedirler.

https://www.matematikrontgeni.com adresindeki Bayilerimiz sayfasında bayinin adı, şehir, telefon ve adres bilgileri paylaşılmaktadır.

Matematik Röntgeni Çağrı Merkezini arayan ve yüz yüze ders isteyen velilerimiz de bayilerimize yönlendirilmektedir. ·    Her bayinin öğretmeni Matematik Röntgeni Eğitmen Eğitimi programını almaya hak kazanır.

Her bayi ders ücretlerini kendisi belirlemektedir.  Yaklaşık 2,5 yılda Türkiye’nin tüm illerine ulaşan ve online olarak %100’e yakın memnuniyetle hizmet veren Matematik Röntgeni, şimdi de Uygulama Merkezleriyle yüz yüze hizmet almak isteyen veli ve öğrencileri için önemli bir talebi karşılamaktadır.

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Sürücü Kursları
  3. Etüt Merkezleri

Matematik Röntgeni Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Matematik Röntgeni Şartlar & Koşullar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör