1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eğitim
  3. Fi Koç Eğitim

Fi Koç Eğitim

Fi Koç Eğitim Türkiye'nin En Büyük Yüz Yüze ve Online Koçluk veren eğitim kurumudur. Google "Koçluk" aramalarında ilk sırada olmanın yanı sıra Youtube Fi Koç kanalımız da 100 Bin aboneyi aşmış durumdadır. Fi Koç Eğitimde aynı zamanda Kafe Kü

Eğitim

250000 ₺

Fi Koç Eğitim 2012 yılına dayanan köklü bir geleneği yenilikçi fikirlerle, dijital sistemi nitelikli eğitmen ve öğrencilerle, tecrübeye dayanan kurumsal bilgiyi pratikle buluşturmaktadır. 2012 yılından bu yana on binlerce öğrenciye verimli ders çalışmayı, planlama yapmayı, taktiksel çalışmayı öğretmenin yanında öğrencinin içindeki motivasyonu çıkararak vizyoner bir yol bulmasına öncülük etmiştir. Youtube platformunda 500’ü aşkın eğitim videoları yayınlamanın yanında çeşitli illerde kurulan “Fi Koç Eğitim Merkezleri” ile de binlerce öğrenciyi Fi Koç Eğitimleriyle de buluşturmuştur. Dijital dünyada eğitimde dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçekliğinde yüz yüze eğitimlerimizin yanında “Online Eğitim” sistemini de en başarılı şekilde uygulayan eğitim kurumu olduk. Bunun en büyük adımı olarak da TeknoPark bünyesinde Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımını oluşturma başlamıştır. Bünyesindeki kişisel gelişim kurslarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Fi Koç Eğitim ve Koçluk Platformu bünyesinde LGS, YKS, YDT, DGS, KPSS’ye hazırlananların yanı sıra ara sınıflara yönelik eğitim ve koçluk paketlerini de barındırıyor. Türkiye’nin ilk eğitim ve  koçluk yazılımı olan Fi Koç bünyesinde koçluk, soru çözüm, canlı görüşme, test gibi sistemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin en iyi koç ve eğitmelerini öğrenciler ile buluşturmayı hedeflemektedir. Veliler için tam bir güven merkezi olan Fi Koç Eğitim platformu, velilerin öğrencileri güvenle teslim edebileceği en doğru adres olma özelliğini gösteriyor. Fi Koç Eğitim Merkezlerinde öğrenci koçluğunun yanında Kafe-Kütüphane, Deneme Kulüpleri, Soru Çözüm Etütleri ve Özel Dersler de verilmektedir.
Youtube Fi Koç kanalında 100 Bin Aboneyi aşarak Türkiye'nin en büyük dijital destekli kurs merkezi olabilmeyi başarmıştır.

  1. Özel Okul ve Kolej
  2. Sürücü Kursları
  3. Etüt Merkezleri

Fi Koç Eğitim Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Fi Koç Eğitim Şartlar & Koşullar

  • İngilizce Kariyer Franchising sisteminde ana faaliyet konusu Yabancı Dil Kurslarıdır. Franchisee Yabancı Dil Kurslarında Franchisor'ın standartlarına ilke ve kurallarına uymak zorundadır. Franchisee arzu ederse Franchisor'ın kültürel ve sosyal faaliyetlerdeki tecrübesinden de faydalanarak Franchisor'ın izin verdiği ve tavsiye ettiği sosyal ve kültürel aktiviteleri yapabilir.

Fi Koç Eğitim Fotoğraflar

Eğitim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör