Fi Koç Eğitim

Fi Koç Eğitim Türkiye'nin En Büyük Yüz Yüze Ve Online Koçluk Veren Eğitim Kurumudur. Google &Quot;Koçluk&Quot; Aramalarında Ilk Sırada Olmanın Yanı Sıra Youtube Fi Koç Kanalımız Da 100 Bin Aboneyi..

Fi Koç Eğitim Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Kurs, Kafa Kütüphane ya da Koçluk Danışmanlık Konseptine göre bütçesi değişmektedir.

Fi Koç Eğitim Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fi Koç Eğitim Bayilik Şartları

Eğitimde öğrenci Koçluğuna Değer Veren Eğitim Gönüllülerinden Oluşan Bir Ekibin Olması.
Dijital Eğitim Kabiliyetine Sahip Olunması.
Bünyesinde Kafe-kütüphane, Yüz Yüze Ve Online Koçluk, Deneme Kulübü, Soru çözüm Paketleri, Lgs Ve Yks Kursu Verebilecek Eğitimci Potansiyeline Sahip Olmuş Olmak.

Fi Koç Eğitim Bayilik Açıklaması

Fi Koç Eğitim 2012 yılına dayanan köklü bir geleneği yenilikçi fikirlerle, dijital sistemi nitelikli eğitmen ve öğrencilerle, tecrübeye dayanan kurumsal bilgiyi pratikle buluşturmaktadır. 2012 yılından bu yana on binlerce öğrenciye verimli ders çalışmayı, planlama yapmayı, taktiksel çalışmayı öğretmenin yanında öğrencinin içindeki motivasyonu çıkararak vizyoner bir yol bulmasına öncülük etmiştir. Youtube platformunda 500’ü aşkın eğitim videoları yayınlamanın yanında çeşitli illerde kurulan “Fi Koç Eğitim Merkezleri” ile de binlerce öğrenciyi Fi Koç Eğitimleriyle de buluşturmuştur. Dijital dünyada eğitimde dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçekliğinde yüz yüze eğitimlerimizin yanında “Online Eğitim” sistemini de en başarılı şekilde uygulayan eğitim kurumu olduk. Bunun en büyük adımı olarak da TeknoPark bünyesinde Türkiye’nin ilk eğitim ve koçluk yazılımını oluşturma başlamıştır. Bünyesindeki kişisel gelişim kurslarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Fi Koç Eğitim ve Koçluk Platformu bünyesinde LGS, YKS, YDT, DGS, KPSS’ye hazırlananların yanı sıra ara sınıflara yönelik eğitim ve koçluk paketlerini de barındırıyor. Türkiye’nin ilk eğitim ve  koçluk yazılımı olan Fi Koç bünyesinde koçluk, soru çözüm, canlı görüşme, test gibi sistemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’nin en iyi koç ve eğitmelerini öğrenciler ile buluşturmayı hedeflemektedir. Veliler için tam bir güven merkezi olan Fi Koç Eğitim platformu, velilerin öğrencileri güvenle teslim edebileceği en doğru adres olma özelliğini gösteriyor. Fi Koç Eğitim Merkezlerinde öğrenci koçluğunun yanında Kafe-Kütüphane, Deneme Kulüpleri, Soru Çözüm Etütleri ve Özel Dersler de verilmektedir.
Youtube Fi Koç kanalında 100 Bin Aboneyi aşarak Türkiye'nin en büyük dijital destekli kurs merkezi olabilmeyi başarmıştır.

Fi Koç Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR