Hizmet Sektörü Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü

Hizmet Sektöründe bayilik veren firmaların girdiği bayilik ilanlarını bulabileceğiniz bu listede bayilik veren hizmet sektörü markalarından dilediğinizi tercih ederek bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Filtrele
“Hizmet Sektörü Bayilikleri” sektöründe 307 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Sürat Kargo 100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

İyi Kargo 100.000 ₺

İyi Kargo

Kargocukuk sektöründe hizki guvenikir teslimat yaoabiken swvkiyat ve akio aginin genislogibsen guc alan sektörün acikkarini kapatabilecek iyi bir kargo firmasiyiz

RE/MAX Türkiye 250.000 ₺

RE/MAX Türkiye

Dünyanın en fazla gayrimenkul satışını gerçekleştiren firması olan RE/MAX; 97 ülkede faaliyet göstermektedir. 1997 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren firmanın dünya genelinde yaklaşık 6500 bayisi bulunmaktadır.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

REAL ESTATE EURO 50.000 ₺

REAL ESTATE EURO

2003 yılından 2009 yılına kadar aktif olarak inşaat ve projeden satışlar yapan firmamız 2009 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe de yerini almıştır. 2019 yılında oluşturduğumuz REAL ESTATE EURO markamız ile gayrimenkul sektöründe kurumsal oluşum

EVİMBANK 10.000 ₺

EVİMBANK

Gayrimenkul sektörünün hızla yükselen isimlerinden Evimbank bayileri ile işbirliği içerisinde büyümeye devam ediyor.

EMLAKYAP GAYRİMENKUL

EMLAKYAP GAYRİMENKUL

KENDİNE Bİ EMLAK YAP

ZETE TEKNO

ZETE TEKNO

İşimiz sadece Çağrı merkezi.

Eğlence Organizasyonu 50.000 ₺

Eğlence Organizasyonu

Özel gün organizasyonları yapan markamız Türkiye genelinden gelen bayilik taleplerini kabul ediyor.

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

Kep Call Center 50.000 ₺

Kep Call Center

Çağrı Merkezi Faaliyetleri Göstermekteyiz Flemenkçe (Hollanda) Almanca Projeler Yapmaktayız Flemenkçe Hollanda’ca (Nederland) Almanca Çağrı Merkezi Bayiliği Yüksek Pirimler ve Haftalık Ödeme Kurumsal Firmalara Satış ve Haftalık Ödeme Kurumsal Firm

Rey Morris Gayrimenkul

Rey Morris Gayrimenkul

ReyMorris Türkiye Yeni Nesil Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak Hayatınızı Tümüyle Değiştirecek.

Sigortacı Kedi 25.000 ₺

Sigortacı Kedi

Sigortacı Kedi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sigortacı Kedi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Mekan Emlak ® 50.000 ₺

Mekan Emlak ®

Bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

SİZİN VEZNE 5.000 ₺

SİZİN VEZNE

Toptan Tl Paket yükleme ve Fatura Ödeme Hizmetleri

Son Eklenen Firmalar

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Hizmet Sektörü, son dönemlerde birçok girişimci tarafından ilgi görmekte ve bireysel müşterileriniz ile kontak kurup, hizmeti sağladığınız alanlara ilişkin onların işini görmenizi sağlamaktadır. Bu noktada ise web sitemiz, Hizmet Sektörü bayilikleri konusunda marka değeri taşıyan pek çok firmayı sizler için sıralamaktadır. Eşleşmeleri bu noktada yapmak ve tercihinizi herhangi bir marka üzerinden belirlemeniz bakımından yardımcı olan web sitemizi hemen gözden geçirebilirsiniz!

Sunulan bu hizmetler, Franchise isim hakları satın almanızı kolaylaştırmakta ve Türkiye’de popülerlik kazanmış olan firmaların şubesini açmanızı desteklemektedir. Ek olarak Hizmet Sektörü bayiliği veren firmalar, sizlere kendi konseptlerini ve ürünlerini kullanabilme konusunda da yardımcı olmaktadır. Hizmet sektörü geniş bir ağa sahip olmasından dolayı, kendi kapsamında ise birçok alanı barındırmakta ve sizleri öne çıkartmaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda alternatif olarak ücretsiz Hizmet Sektörü bayiliği veren firmaları da bulmak söz konusudur! Kıyaslamaları yaparken var olan bütçenize göre markaları eşleştirmenizi ve buna istinaden herhangi bir firma ile çalışmanızı önermekteyiz. Kıstası her daim ileri evreler de tutan firmamız, var olan pek çok firmanın tek bir çatı altından kıyas edilmesine, girişimcilerin bir tercih yapmalarına olanak sağlamak bakımından 24 saat çalışmaktadır.

Bu kategorimizden Hizmet Sektörü bayiliklerine göz atabilir, sizlere hitap eden herhangi bir markayı tercih edebilirsiniz. Daha sonrasında ise iletişiminizi kurup, sektöre istinaden daha net bilgiler alma olanaklarına da yine web sitemiz üzerinden erişmek söz konusudur. Sizleri bu çalışmalar ile desteklemek ve öne çıkan bir firma güvencesi altında olmanıza yardımcı olmak bakımından buradayız! 2017 yılı itibariyle yüzlerce girişimciye Hizmet Sektörü bayiliği veren firmalar konusunda yardımcı olduk ve yeni iş istihdamları yaratmalarına zemin hazırladık!

Her bütçeye uygun firmaları sunabilmek ve ücretsiz Hizmet Sektörü bayiliği veren firmalar kapsamında da eşleştirme yapmanıza yardımcı olmak adına çalışan firmamız, buna oranla güvenilir bir kimlik edinmenize de katkı sağlamaktadır. Çalışmaları direkt olarak ele almak ve her geçen gün öne çıkan bir firma kimliği elde etmek adına hemen siz de kategorimize göz atmayı ihmal etmeyin!