Otomotiv ve motosiklet bayiliği

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet

Otomotiv ve motosiklet başlığı altında toplanmış çeşitli bayilik ilanlarını burada bulabilirsiniz. Yakıt istasyonundan Oto yedek parçaya kadar çeşitli bayilik ilanları arasında seçim yapın

Filtrele
“Otomotiv ve motosiklet bayiliği” sektöründe 43 adet bayilik ilanı bulunuyor.

Famous Car Rental

Famous Car Rental bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Famous Car Rental bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

5.000 ₺

Yedekle

Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi

DİEZ CAR RENTAL

Oto kiralama sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

Son Eklenen Firmalar

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Famous Car Rental

Famous Car Rental bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Famous Car Rental bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

5.000 ₺

Yedekle

Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi

DİEZ CAR RENTAL

Oto kiralama sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

FastCare

En Hızlı Bakım

1.000.000 ₺

AUTO ANALİZ OTO EKSPERTİZ

AUTO ANALİZ, uzman ekibi, son teknoloji cihazları ve dahası farklı konseptiyle; işini azami özen, asgari hata, objektiflik ve optimum hizmet kalitesi prensibiyle yapmaya çalışmaktadır. Türkiye’nin Kurumsal Ekspertiz Markası AUTO ANALİZ OTO EKSPERTİZ

CS MOTOR TEST

CS MOTOR TEST bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, CS MOTOR TEST bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

500.000 ₺

Ototest Oto Ekspertiz

Ototest Oto Ekspertiz Kurumsal ve Profesyonel Bir Ekspertiz Firmasıdır. Türkiye genelinde büyüme hedefi olan ve 2022 yılında istanbul'da 40 şube hedefi olan bir firmadır. Diğer ekspertiz firmalarından farklı olarak emin adımlarla büyüme hedefi vardır.

1.000.000 ₺

Umran Oto Ekspertiz

2012 den beri hizmet veren ve en çok tercih edilen Oto Ekspertiz Firması

otokiralıyorum malatya

Otokiralıyorum.com Ailesi olarak 24 yıllık tecrübemiz ile araba kiralama sektöründe Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermekteyiz. Firmamız farklı illerden kendi bayilerini aramanın yanı sıra; aracımı kiraya vermek istiyorum diyenler içinde artık Rent a r

Carringo Servis

CarringoServis, franchise bedelsiz oto servis bayiliği veren; oto bakım, yedek parça, oto kuaförlüğü alanlarında hizmet veren oto servis ağıdır.

Akdaş Grup Makina

NOBİLİ2000 ENDÜSTRİYEL ÇEVRE TEMİZLİK VE SERVİS EKİPMANLARI

Akby Rent a Car

AKBY Rent a car, İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm İstanbul ve çevresi illerde kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Araç parkurumuzda farklı marka ve modellerde araç çeşidi bulunmaktadır.

50.000 ₺

ECUCHİP OTO YAZILIM MÜHENDİSLİK

Araç Yazılım Sektörüne İsmini Veren ECUCHİP ,Alanında lider kurumların Başında Gelir .Beyin ve ECU tamiri ve onarımı yapan firmamız aynı zamanda araç yazılım üzerine faaliyet göstermektedir.

100.000 ₺

CarLife Rent A Car

2012 yılında kurulan firma toplam 200 adet araç ile doğu anadolu bölgesinde malatya da kurulmuştur. toplam 3 şube ile hizmet veren firma türki ye nin her ilinde bayi hedefliyor.

250.000 ₺

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz sektöründe hizmet vermekte olan Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz bayilik ve franchise şartlarına uygun girişimci adaylardan isim hakkı bedeli talep etmemektedir.

100.000 ₺

DYNOMARK OTO EKSPERTİZ

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

25.000 ₺

Ars Car Care

Oto kuaför ve uygulama merkezleri

otomotiv ve motosiklet sektörü, günümüzde araç sayılarının artmasıyla beraber birçok yatırımcı tarafından tercih edilen bir girişim alanı olarak görülmekte! Biz de otomotiv ve motosiklet bayilikleri veren firmaları sizler için sıralamak ve aynı zamanda bu konulara istinaden hizmet olanaklarından faydalanmanıza yardımcı olmak bakımından buradayız! Türkiye’de birçok kuruluş, kendi firma isimlerini kullanabilmeniz için sizlere Franchise isim hakları sağlamakta ve yıllık ödeme sistemleri ile bu bayilikleri kullanabilme olanakları vermektedir.

Doğru bir çalışma algısı oluşturmak ve aynı zamanda otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar konusunda herhangi bir marka ile anlaşıp, Franchise bayiliklerini açmak artık çok kolay! Editör kadromuz sizler için onlarca farklı alternatif barındıran firmaları sıralamakta ve tercihleri buna göre yapmanıza yardımcı olmaktadır. Siz de alternatifleri ile öne çıkan bu firmalar üzerinden herhangi bir marka ile anlaşabilir, bu sayede yatırımlarınızı kontrol altında tutabilmenin keyfini sürebilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar öne çıkmış ve aynı zamanda ücretsiz otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar klasmanında da değerlendirilmiş olan markaların tamamını siz değerli kullanıcılara aktarabilme konusunda çalışmaktayız.

Hem ücretli, hem de ücretsiz hizmetleri öne çıkarmanızı destekleyen firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber otomotiv ve motosiklet bayilikleri konusunda hizmet eden markalara doğrudan ulaşabilmenize yardımcı olmaktadır. Hemen siz de araştırmalarınızı bu yönde yapın, herhangi bir firmadan bayilik satın alarak yatırımlarınızı kazançlı bir hale dönüştürme olanaklarına sahip olun. Bu tip bir çalışma algısı sayesinde artık pek çok girişimci, kısa vade de kendilerini öne çıkartabilmekte ve yatırımlarını kontrol altında tutmaktadır. Buna istinaden otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar konusunda sizlere bolca alternatif sunabilmek adına marka araştırmalarını sürdüren firmamızın güvencesi altında olabileceksiniz.

Hizmet sektöründe önemli bir yer edinen “otomotiv ve motosiklet” kategorisi, özellikle girişimciler tarafından çok sık tercih edilen alanların başını çekmektedir. Biz de bu alana yatırım yapmayı düşünen girişimcilere bir ufuk kapısı açmayı sağlıyor, bu sayede ise pek çok sektöre istinaden bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar ve diğer pek çok alanda bayilik hizmetlerini ele alabilmeniz bakımından sizlere kategorimizin sunumlarını gerçekleştirmekteyiz.