Otomotiv ve motosiklet bayiliği

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet

Otomotiv ve motosiklet başlığı altında toplanmış çeşitli bayilik ilanlarını burada bulabilirsiniz. Yakıt istasyonundan Oto yedek parçaya kadar çeşitli bayilik ilanları arasında seçim yapın

Filtrele
“Otomotiv ve motosiklet bayiliği” sektöründe 202 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Oto Power Şarj İstasyonu 1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Veloce Araç Yıkama Sistemleri 500.000 ₺

Veloce Araç Yıkama Sistemleri

LASERWASH 360 VELOCE TEMASSIZ ARAÇ YIKAMA Veloce, PDQ ortaklığı ile Türkiye’de kendi sektöründe ilkleri ve en kalitelisini sizlere sunan Araç Yıkama Sistemleri uzmanıdır.

Otomarmara

Otomarmara

Türkiye'de Oto Yedek Parça Denince Aklınıza Gelen İlk Marka Olmak İçin Çalışıyoruz!

Yedekle 5.000 ₺

Yedekle

Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi

KİNGWASH 25.000 ₺

KİNGWASH

Firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan sizlere vermiş olduğu güvencesi v

Umran Oto Ekspertiz 1.000.000 ₺

Umran Oto Ekspertiz

2012 den beri hizmet veren ve en çok tercih edilen Oto Ekspertiz Firması

Famous Car Rental

Famous Car Rental

Famous Car Rental bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Famous Car Rental bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

DR WEBER OTO BAKIM ÜRÜNLERİ 10.000 ₺

DR WEBER OTO BAKIM ÜRÜNLERİ

DR WEBER OTO BAKIM ÜRÜNLERİ , OTO YIKAMA VE BAKIM SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇ DUYDUĞU YÜKSEK KALİTELİ VE STANDART ÜRÜNLER ÜRETEN BİR FİRMADIR. ÜRETİM YERİMİZ İSTANBULDUR..

DİEZ CAR RENTAL

DİEZ CAR RENTAL

Oto kiralama sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

Esan Akü

Esan Akü

Esan Akü, 2005 yılında Çevre ve Orman Bakanlığı’nın yetkilendirdiği AKÜDER (Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği)'nin 1 numaralı ve aynı zamanda kurucu üyesidir.

ECUCHİP OTO YAZILIM MÜHENDİSLİK 																									50.000 ₺

ECUCHİP OTO YAZILIM MÜHENDİSLİK

Araç Yazılım Sektörüne İsmini Veren ECUCHİP ,Alanında lider kurumların Başında Gelir .Beyin ve ECU tamiri ve onarımı yapan firmamız aynı zamanda araç yazılım üzerine faaliyet göstermektedir.

Ars  Car Care 25.000 ₺

Ars Car Care

Oto kuaför ve uygulama merkezleri

CarLife Rent A Car 100.000 ₺

CarLife Rent A Car

2012 yılında kurulan firma toplam 200 adet araç ile doğu anadolu bölgesinde malatya da kurulmuştur. toplam 3 şube ile hizmet veren firma türki ye nin her ilinde bayi hedefliyor.

Ema CarRental 250.000 ₺

Ema CarRental

Ema Car Rent a Car Türkiye Türkiye’de başta havalimanları olmak üzere 35 adet ofisi bulunan Ema Car Rent a Car 1500’den fazla araç ile hizmet vermektedir.

Carringo Servis

Carringo Servis

CarringoServis, franchise bedelsiz oto servis bayiliği veren; oto bakım, yedek parça, oto kuaförlüğü alanlarında hizmet veren oto servis ağıdır.

Son Eklenen Firmalar

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

otomotiv ve motosiklet sektörü, günümüzde araç sayılarının artmasıyla beraber birçok yatırımcı tarafından tercih edilen bir girişim alanı olarak görülmekte! Biz de otomotiv ve motosiklet bayilikleri veren firmaları sizler için sıralamak ve aynı zamanda bu konulara istinaden hizmet olanaklarından faydalanmanıza yardımcı olmak bakımından buradayız! Türkiye’de birçok kuruluş, kendi firma isimlerini kullanabilmeniz için sizlere Franchise isim hakları sağlamakta ve yıllık ödeme sistemleri ile bu bayilikleri kullanabilme olanakları vermektedir.

Doğru bir çalışma algısı oluşturmak ve aynı zamanda otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar konusunda herhangi bir marka ile anlaşıp, Franchise bayiliklerini açmak artık çok kolay! Editör kadromuz sizler için onlarca farklı alternatif barındıran firmaları sıralamakta ve tercihleri buna göre yapmanıza yardımcı olmaktadır. Siz de alternatifleri ile öne çıkan bu firmalar üzerinden herhangi bir marka ile anlaşabilir, bu sayede yatırımlarınızı kontrol altında tutabilmenin keyfini sürebilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar öne çıkmış ve aynı zamanda ücretsiz otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar klasmanında da değerlendirilmiş olan markaların tamamını siz değerli kullanıcılara aktarabilme konusunda çalışmaktayız.

Hem ücretli, hem de ücretsiz hizmetleri öne çıkarmanızı destekleyen firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber otomotiv ve motosiklet bayilikleri konusunda hizmet eden markalara doğrudan ulaşabilmenize yardımcı olmaktadır. Hemen siz de araştırmalarınızı bu yönde yapın, herhangi bir firmadan bayilik satın alarak yatırımlarınızı kazançlı bir hale dönüştürme olanaklarına sahip olun. Bu tip bir çalışma algısı sayesinde artık pek çok girişimci, kısa vade de kendilerini öne çıkartabilmekte ve yatırımlarını kontrol altında tutmaktadır. Buna istinaden otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar konusunda sizlere bolca alternatif sunabilmek adına marka araştırmalarını sürdüren firmamızın güvencesi altında olabileceksiniz.

Hizmet sektöründe önemli bir yer edinen “otomotiv ve motosiklet” kategorisi, özellikle girişimciler tarafından çok sık tercih edilen alanların başını çekmektedir. Biz de bu alana yatırım yapmayı düşünen girişimcilere bir ufuk kapısı açmayı sağlıyor, bu sayede ise pek çok sektöre istinaden bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz otomotiv ve motosiklet bayiliği veren firmalar ve diğer pek çok alanda bayilik hizmetlerini ele alabilmeniz bakımından sizlere kategorimizin sunumlarını gerçekleştirmekteyiz.