1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Yedekle

Yedekle

Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi

Otomotiv ve Motosiklet

5000 ₺

Yedekle Araç Kiralama Hizmetleri Anonim Şirketi, Türkiye geneli bayilik veriyor! Yedekle - Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi, asistans firmaları ve sigortalarla bulunan anlaşmaları dahilinde Türkiye genelinde araç yedekleme ve ikame araç servisi sağlamaktadır.

Yedekle, bayilerine iş garantisi, ödeme garantisi ile ikame araç kiralama dosyaları gönderir ve aylık faturalar halinde bayilerine ödeme yapar. Yedekle'nin iş modelinde araç kiralama firmaları 12 ay daha dengeli bir iş dağılımı ve nakit akışına sahip olurlar.

Bayilik sürecini başlatmak adına, örnek olarak 30 araçlık bir filonuz var ise bunlardan çeşitli segmentlerde veya tek bir segmentte bulunduğunuz bölgede 10 aracınızı Yedekle'ye taahhüt edebilirsiniz. Sonrasında sözleşmenin imzalanmasını takiben tarafınıza araç kiralama sözleşmesi, teslim formu ve tabela gönderimi yapılarak faturalandırılır.

Bayilik sürecinin başlamasının ardından sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize ikame araç dosyaları mail olarak gönderilecektir. Bayi iş bulam ve tahsilat yapma derdi olmaksızın, yalnızca bu dosya doğrultusundan teslimat ve iade işlemlerini gerçekleştirir. Bayi ay sonundan Yedekle'den gelen dosyaların toplamı için Yedekle A.Ş. ile mutabakat sağlamak suretiyle aylık toplam fatura düzenler. En geç ay sonu dönen işlerden düzenlenen bu aylık faturanın ödemesi 15 gün sonra bayiye Yedekle A.Ş. tarafından yapılır.

 

NEDEN YEDEKLE?

İş bulma derdi ve tahsilat problemleri yaşamazsınız.

Araçlarınız günlük araç kiralamaya göre daha az yıpranır.

Araçlarınız daha az kilometre yapar ve uzun sürede filoda kalabilir.

İşler 12 ay dengeli gelir ve daha düzenli bir nakit akışı sağlar.

  1. Araç Kiralama

Yedekle Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Yedekle Şartlar & Koşullar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör