Araç Kiralama Rent A Car Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Araç Kiralama Rent A Car Bayilikleri

Araç kiralama bayilikleri veren firmalar ve Rent a car bayiliği veren markalar tarafından girilmiş bayilik ilanları arasında size en uygun olanı seçin

Filtrele
“Araç Kiralama Rent A Car Bayilikleri” sektöründe 39 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Yedekle 5.000 ₺

Yedekle

Türkiye'nin Yedek Araç Merkezi

DİEZ CAR RENTAL

DİEZ CAR RENTAL

Oto kiralama sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

CarLife Rent A Car 100.000 ₺

CarLife Rent A Car

2012 yılında kurulan firma toplam 200 adet araç ile doğu anadolu bölgesinde malatya da kurulmuştur. toplam 3 şube ile hizmet veren firma türki ye nin her ilinde bayi hedefliyor.

Ema CarRental 250.000 ₺

Ema CarRental

Ema Car Rent a Car Türkiye Türkiye’de başta havalimanları olmak üzere 35 adet ofisi bulunan Ema Car Rent a Car 1500’den fazla araç ile hizmet vermektedir.

EUROCARSS TÜRKİYE 100.000 ₺

EUROCARSS TÜRKİYE

Eurocarss Rent A Car; Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

DiDi Rent a Car 100.000 ₺

DiDi Rent a Car

Didi rent a car kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız 2009 yılından beri hizmet vermektedir

ZGR 50.000 ₺

ZGR

YABANCI TURİSTLER İLE KURUMSAL ŞİRKETLERE ARAÇ KİRALAMA VE VİP TAŞIMACILIK HİZMETİ

Ertur Rent a Car 10.000 ₺

Ertur Rent a Car

Ertur Rent a Car 2010 yılından itibaren Rent a Car sektöründe faliyet göstermektedir , Adana merkezli, yurtiçi ve uluslararası müşteri portföyüne sahip olan firmamız yurt içinde Havalimanı olan illerde bayilik vermeyi amaçlamaktadır.

ByAslan Rent A Car 100.000 ₺

ByAslan Rent A Car

2014 yılında kurulmuş olan Byaslan şirketler grubu Türkiye’nin yanı sıra Saudi Arabistan, Bahreyn ve Gürcistan'da otomotiv ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye'de 2016 yılında yatırımlarını araç kiralama alanında yoğunlaştırmıştır.l

Akby Rent a Car

Akby Rent a Car

AKBY Rent a car, İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm İstanbul ve çevresi illerde kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Araç parkurumuzda farklı marka ve modellerde araç çeşidi bulunmaktadır.

OtonuKirala 50.000 ₺

OtonuKirala

FİRMAMIZ 20 YILI AŞKIN TECRÜBELİ PERSONELLERİ İLE 7 /24 SAAT HİZMETİNİZDE. Bizi arayarak tanışabilir ve aracınızı hemen kiraya verebilirsiniz. Aracınızı en iyi koşullarda kiralıyor, birlikte kazanıyoruz. Sizde kendi aracınızı kiraya vererek ek gelir el

Cheap Car Hire 100.000 ₺

Cheap Car Hire

Araç kiralama sektöründe hizmet veren marka hizmet ağını bayilik verme yolu ile genişletmektedir.

CNS Car Rental

CNS Car Rental

nasıl gittiğiniz,nereye gittiğiniz kadar önemlidir !

CarRentalidea 100.000 ₺

CarRentalidea

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 18 farklı ülkede 100'e yakın şube ile hizmet vermekte olan uluslararası markanın belirlemiş olduğu standartlara uygun hizmet verebilecek bayilikler verilecektir.

Storm Car Rental 100.000 ₺

Storm Car Rental

2018 yılında kurulmuş olan storm car rental günlük araç kiralamanın yanında uzun dönem araç kiralama hizmeti de vermektedir.Türkiye geneline yayılabilmek amacıyla bayilik vermektedir.

Son Eklenen Firmalar

Rent a Car, bilindik adıyla Araç kiralama sektörü, kazancı fazlası ile yüksek olan bir hizmet avantajını elinde barındırmaktadır. Özellikle bulunduğunuz muhitte ki araç kiralama oranları düşünüldüğü zaman, hizmetlerinizi artık internet teknolojisi ile yaygınlaştırmak ve filonuz üzerinden araçları geçici müşterilere teslim ederek, para kazanabilmek söz konusudur. Araç kiralama bayilikleri, her geçen gün daha fazla girişimci tarafından ilgi çekmektedir.

Bu noktada ise sizler için araç kiralama bayiliği veren firmalar kategorimizi oluşturduk. Kategoriler üzerinden Türkiye’de isim yapmış ve onlarca / yüzlerce şube barındıran firmaları inceleyebilirsiniz. İncelemeden hemen sonra firmalar ile anlaşmak ve bir satış ortamı yaratabilmek söz konusu olan durumlar arasında gösterilmektedir. Sizlere öne çıkan bir firma güvencesi oluşturmayı hedefleyen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber aynı zamanda bütçesi kısıtlı olan kitleler için ücretsiz araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında da sıralamalar yapmaktadır. Franchise isim hakları satın alarak marka kimliğinizi öne çıkartmak ve sıfır bir işletme olmanıza rağmen geniş bir müşteri ağına sahip olabilmeniz yolunda hizmetler aktarmaktayız.

Bu hizmetlerden faydalanabilmek için her bir markanın şart koştuğu kurallar olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Yüzlerce şubesi olan bir araç kiralama bayiliklerinden franchise isim hakları almak demek, sizlerin bu alanda;

  • Filonuzun kontrolü
  • Bulunduğunuz alanda yer alan rakip firmalar
  • Bulunduğunuz alanın konumu
  • Belli bir ciro limiti
  • Araç bakımı ve benzeri hizmetler

Gibi birçok detayın, yine isim haklarını sunmuş olduğu firmalar tarafından kontrol edilmesine neden olabilir. Bu durumda çok daha kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma izlenimi verebilecek, kar marjınızı kısa sürede yukarı limitlere taşıyabileceksiniz. Araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında ise herhangi bir marka ile anlaşmak ve aynı zamanda kiralama hizmetlerine istinaden gelirler elde edebilmek adına bu tip ayrıntıların tamamını gözden geçirebilirsiniz. Yüzlerce farklı firmanın yer aldığı bu kategorimizden ücretli isim hakları almanın yanı sıra ücretsiz araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında da bir kıyaslama yapmak söz konusudur. Sizlere hitap eden firmalar ile çalışmak artık hayal değil!