Bayilik veren firmalar

Araç Kiralama Rent A Car Bayilikleri

aramanızda 42 adet sonuç bulundu.

Rent a Car, bilindik adıyla Araç kiralama sektörü, kazancı fazlası ile yüksek olan bir hizmet avantajını elinde barındırmaktadır. Özellikle bulunduğunuz muhitte ki araç kiralama oranları düşünüldüğü zaman, hizmetlerinizi artık internet teknolojisi ile yaygınlaştırmak ve filonuz üzerinden araçları geçici müşterilere teslim ederek, para kazanabilmek söz konusudur. Araç kiralama bayilikleri, her geçen gün daha fazla girişimci tarafından ilgi çekmektedir.

Bu noktada ise sizler için araç kiralama bayiliği veren firmalar kategorimizi oluşturduk. Kategoriler üzerinden Türkiye’de isim yapmış ve onlarca / yüzlerce şube barındıran firmaları inceleyebilirsiniz. İncelemeden hemen sonra firmalar ile anlaşmak ve bir satış ortamı yaratabilmek söz konusu olan durumlar arasında gösterilmektedir. Sizlere öne çıkan bir firma güvencesi oluşturmayı hedefleyen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber aynı zamanda bütçesi kısıtlı olan kitleler için ücretsiz araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında da sıralamalar yapmaktadır. Franchise isim hakları satın alarak marka kimliğinizi öne çıkartmak ve sıfır bir işletme olmanıza rağmen geniş bir müşteri ağına sahip olabilmeniz yolunda hizmetler aktarmaktayız.

Bu hizmetlerden faydalanabilmek için her bir markanın şart koştuğu kurallar olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Yüzlerce şubesi olan bir araç kiralama bayiliklerinden franchise isim hakları almak demek, sizlerin bu alanda;

  • Filonuzun kontrolü
  • Bulunduğunuz alanda yer alan rakip firmalar
  • Bulunduğunuz alanın konumu
  • Belli bir ciro limiti
  • Araç bakımı ve benzeri hizmetler

Gibi birçok detayın, yine isim haklarını sunmuş olduğu firmalar tarafından kontrol edilmesine neden olabilir. Bu durumda çok daha kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma izlenimi verebilecek, kar marjınızı kısa sürede yukarı limitlere taşıyabileceksiniz. Araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında ise herhangi bir marka ile anlaşmak ve aynı zamanda kiralama hizmetlerine istinaden gelirler elde edebilmek adına bu tip ayrıntıların tamamını gözden geçirebilirsiniz. Yüzlerce farklı firmanın yer aldığı bu kategorimizden ücretli isim hakları almanın yanı sıra ücretsiz araç kiralama bayiliği veren firmalar kapsamında da bir kıyaslama yapmak söz konusudur. Sizlere hitap eden firmalar ile çalışmak artık hayal değil!

YATIRIM MALİYETİ