Zgr

Yabanci Turi̇stler İle Kurumsal Şi̇rketlere Araç Ki̇ralama Ve Vi̇p Taşimacilik Hi̇zmeti̇

ZGR Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

ZGR Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ZGR Bayilik Şartları

Zgr Rent A Car Olarak Hizmet Ağımızı Bizlere Güç Verecek Değerli İş Ortaklarımız İle Genişletmeyi Hedeflemekteyiz. Zgr Ailesine Katılmakla, Otomobil Kiralama İşini Profesyonelce Kurup Büyütecek Ve Türkiye çapında Bir Organizasyonda Yer Almanın Tüm Avantajlarından Yararlanacaksınız.
Araç Kiralama Modelimiz, Türkiye çapında Aynı Yüksek Standartta Sürdürmek Ve Sürekli Yenilenen Araçlar İle Hizmet Vermek Esasına Dayandığından, Sistemimizde Yer Alan İş Ortaklarımızın Bu Standartlar Dahilinde İş Yapma Bilincinde Olmaları Bizim İçin Vazgeçilmez ön Koşuldur.
Ofis - Personel her Zgr Rent A Car Ofisi, Mükemmel Müşteri Deneyimi Sunmayı Amaç Edinmiş, Yeterli Deneyim Ve Sayıdaki Personeli Görevde Bulundurmakla Yükümlüdür. Zgr Rent A Car, Sürdürülebilir Hizmet Kalitesinin Ekip Kalitesi Ve Memnuniyetine Bağlı Olduğuna İnanır; çalışanlarının Kendileri Ve Paydaşlarına Saygı Duydukları, üretkenliğin Desteklendiği özgür Bir çalışma Ortamı Sunar.
Temsilcilik Bedeli bölgelerin İş Hacimleri Ve Büyüme Kapasiteleri İle Doğru Orantılı Bir Temsilcilik Bedeli Bir Defaya Mahsus Olarak Tahsil Edilmektedir.
Araç Marka Ve Modelleri araç Kiralama Modelimiz Sürekli Yenilenmekte Olup, Farklı Marka Modeller Sunulabilmektedir. Zgr’nin Belirlediği Marka Ve Modeller Hariç Araç Kiralanamaz.
Yazılım tüm Zgr Rent A Car Ofisleri Ortak Bir Yazılım üzerinden Hizmet Vermektedir, Her Türlü Araç Kayıt Ve Araç Hareketini Bu Yazılım üzerinden Gerçekleştirilmesi Zorunludur.

ZGR Bayilik Açıklaması

ZGR olarak çok sayıda YURTDIŞI ve YURTİÇİ acente ile anlaşmalarımız bulunmakla beraber, bu acentelerden gelen ciddi sayıda müşterilerin ARAÇ KİRALAMA – OTEL REZERVASYONU – UÇAK BİLETİ taleplerini karşılamaktayız. Yine çok yakında açılacak olan bookingtr.com web sitemizde de booking ile anlaşmalı olarak booking’in yurtiçi operasyonlarını sağlayacağız.

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiş olan ZGR, bize katılacak siz değerli iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle her geçen gün daha da büyümeyi hedeflemektedir.

ZGR database’inde biriken rezervasyonlarda öncelikle müşterilerin TC. kimlik numaraları ve Ehliyet numaralarının kontrolleri yapılarak sadece ciddi müşteri talepleri tarafınıza ulaştırılacaktır.

 

ZGR Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR