1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Code Oto Ekspertiz

Code Oto Ekspertiz

CODE OTO EKSPERTİZ sektörün tarafsız, tam donanımlı ve lider Oto Ekspertiz kuruluşudur.

Otomotiv ve Motosiklet

250000 ₺

Firma Kurucumuz sektörde yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahip olup 2016 yılında kurduğu Code Oto Ekspertiz markası adı altında ilk şubeden başlayarak yaklaşık 1,5 yıllık periyotda an itibariyle markamız altında 25 bayi ile hizmet vermekte, mevcut görüşmelerimiz ile birlikte yıl sonuna kadar 50 bayiye kadar ulaşacağımızı öngörmekteyiz.

Bayilik kapsamında ekspertiz hizmetini kusursuzca vermemizi sağlayan sektörün en ileri teknolojiye sahip TSE,İSO gibi tüm kalite belgeleri mevcut olan test cihazlarını, gerekli tüm teçhizat ve ekipmanı, dış cephe tabelasından iş kıyafetlerine kadar tüm araç gereçleri size sağlıyoruz. Ayrıca siz ve işyerinizde görev alacak personelin ekspertiz uygulama eğitimini siz biz artık hazırız diyene kadar burada sizi misafir ederek veriyoruz. Bizim size sağladığımız teçhizat dışında ayrıca hiçbir araç gereç almanıza gerek yoktur. 

Code Oto Ekspertiz markası altındaki tüm bayiler bizim için çok değerli. Bizim vizyonumuz bu piyasada oto ekspertiz denildiği zaman akla gelen ilk marka olmak. Bu kapsamda çeşitli mecralarda reklam ve tanıtım faaliyetlerimizi, kurumsal anlaşmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bayilerimizin kesintisiz hizmet verebilmesi adına herhangi bir arıza veya sıkıntı durumunda dünyanın önde gelen markaları ile çalıştığımız için türkiyenin neresinde olursanız olun zaman kaybetmeden müdahale edecek ve sizi maddi anlamda zarar görmemenizi sağlayacak bir servis ağından destek alıyorsunuz.

En büyük referansımız bayilerimiz. Web sitesinden istediğiniz bayi yöneticimizin iletişim bilgilerine ulaşıp bayilerimize yaklaşımımız ve hizmet kalitemizi sorabilirsiniz.

Bayilerimizden kar payı adı altında bir ücret almıyoruz. Yalnızca reklam, sponsorluk, sosyal medya yönetimi ve kurumsal anlaşmalar gibi faaliyetler için bir bütçe oluşturmamız gerektiği için %3 tutarında bir reklam katılım payı alıyoruz.

Bayilik başvurusu yapan kişilerden biz ne talep ediyoruz derseniz öncelikle hevesli ve işini sahiplenen , güleryüzlü hizmet anlayışı ile marka değerlerimizi koruyacak bireyler olmasını tercih ediyoruz. Ayrıca paket halinde verdiğimiz tüm ekipmanları alacak nitekim gereksiz bir vida dahil vermiyoruz.

Bayilik ücreti 112.000 TL + KDV dir.

  1. Oto Bakım Ürünleri
  2. Servis & Bakım
  3. Yedek Parça

Code Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Code Oto Ekspertiz Şartlar & Koşullar

Code Oto Ekspertiz Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör