1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Otomotiv ve Motosiklet
 3. Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz sektöründe hizmet vermekte olan Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz bayilik ve franchise şartlarına uygun girişimci adaylardan isim hakkı bedeli talep etmemektedir.

Otomotiv ve Motosiklet

250000 ₺

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle aracınızı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek mevcut durumu hakkında size bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza durumlarını muayene edip size detaylı şekilde bir ekspertiz raporu sunar. Düşük maliyetlerle alacağınız bu rapor sayesinde alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olup gereğinden fazla değer ödememiş olmanız bizi mutlu eder.

Double kontrol sistemiyle çalışan tüm bayilerimizde aracınızın her aksamı en az iki kişi tarafından kontrol edilir. Bu sistem sayesinde hata payına yer vermeden size en doğru bilgiyi vermeyi amaçlıyoruz.

Tamamı bilgisayar kontrollü gerçekleştirilen testler sonunda aracın o anki durumu hakkında size detaylı bir ekspertiz raporu sunuyoruz. Alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru araca yapmanızda sizin partneriniz oluyoruz.

Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize tarafsız ve güvenilir bilgiler veriyoruz. Bu bilgiler ışığında ‘doğru arabayı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına almaktan mutluluk duyuyoruz . Hospitacarda yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için Hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oto ekspertiz bayilik mi? Franchise mı ?

Oto ekspertiz bayilik sahibi olmak isteyenler bir marka ile sadece mal veya hizmet tedarik konusunda hizmet alabilirken franchising ile bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisi  kurabilir.

Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış küçük girişimcilerin, birleşerek daha büyük ve güçlü olmasını sağlayan modeldir.

Franchise sistemini kullanan markalar rakiplerinin açık arayla önüne geçti, yarış artık franchise markalar arasında yaşanıyor. Markalarla büyüyen nesil alacağı markada büyüklük ve yaygınlık arıyor. Franchise vermeyen firmalar bile, ancak franchise tekniklerini kullandıklarında, yani tek tip işletme, standart işletim sistemi, eğitim ve denetim uyguladıklarında zincirleşerek yayılmayı başarıyorlar.

Franchise: Bir mali bedel karşılığında, franchisorun markasını,sistemini, iş görme ve teknik yöntemlerini, satın alarak işleyen sistemi olduğu gibi kullanmaktır.

Neden Franchise Sistemi

Franchise alırsanız kendi işinizin sahibi olursunuz, günlük kararları yine kendiniz verirsiniz; ancak aynı zamanda sizi kollayan ve yol gösteren uzmanların deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Büyük bir marka sürekli reklamını yapacak ve marka bilinirliğini arttırmak için çalışmalarına devam edecektir. Franchise alırsanız marka reklamlarının etkisini doğrudan hisseder ve büyük bir ağın parçası olmanın avantajlarını arttırarak yaşayabilirsiniz.

Tanınmış hizmetlerin, ticari markaların, tescilli bilgilerin, orijinal tasarımların kullanım hakkına sahip olursunuz.

Kendi başınıza, kendi imkanlarınızla ve kendi markanızla kuracağınız bir işte başarısız olma ihtimaliniz arkanızda destek ve deneyim olmadığı için çok daha yüksek olur.

Finansman, muhasebe, personel eğitimi ve operasyonel işleyiş gibi alanlarda işinizi kurmadan ve kurduktan sonra franchise veren firmadan destek alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm avantajlar bir araya geldiğinde franchise alarak iş hayatına atılan girişimcilerin, kendi işlerini sıfırdan kuranlara nazaran çok daha başarılı olduğu bilinmektedir. KOSGEB’in yayınladığı verilere göre; franchise alanların %95’i başarılı oluyorken; kendi işini kuranların sadece %35’inin ticari faaliyetlerine devam edebildikleri istatistiki olarak tespit edilmiştir.

Kendi işini yapmak isteyen girişimcilerin en büyük motivasyonları esnek çalışma koşullarına kavuşmak, sigortalı bir işe göre daha fazla para kazanmak ve aynı zamanda prestij elde etmektir.

Bizimle çalışıp oto ekspertiz franchise alırsanız tüm temel motivasyonlara sahip olabilirsiniz. Hali hazırda standartlaşan ve başarılı bir şekilde işleyen organizasyonun parçası olursunuz, satış yapacağınız hedef  kitleye ulaşmakta güçlük çekmez ve sıfırdan iş kuran kişilere göre çok daha fazla kar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda işinize ayırmanız gereken zaman dilimleri daralır ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Üstelik prestij elde etme konusunda rakiplerinize açık ara fark atabilirsiniz.

Franchising Kapsamı

Başvuru olumlu bulunduğu takdirde, oto ekspertiz bayilik açılacak lokasyon ziyaret edilerek yerinde değerlendirme yapılır.

Bölgenin iş potansiyeli hakkında tespit yapılır.Oto ekspertiz bayilik için gerekli olacak ekipmanlar belirlenir. Aday için öngörü oluşturularak kar / zarar tablosu ve yatırım geri dönüşü ile ilgili çalışmalar yapılır.

Dyno test cihazı (Performa)
Süspansiyon test cihazı (Performa)

 • Fren test cihazı (Performa)
 • Yanal kayma test cihazı (Performa)
 • All in one özel performa program destekli pc
 • Çok işlevli pc ve elektrik panosu
 • Renkli yazıcı (wifi destekli)
 • Hava kompresörü
 • Mobil Takım dolabı
 • 3 ton platform lift (2 metre)
 • Würth profesyonel boya kalınlık ölçer
 • Yedek boya kalınlık ölçer
 • Launch arıza tespit cihazı (orijinal 1 yıl ücretsiz güncelleme)
 • LCD ekran yansıtma TV
 • Würth silindir kaçak test cihazı
 • Mekanik steteskop
 • Antifriz ve Akü Sıvısı Ölçen Refraktometre
 • Bombeli klavuz aynalar
 • Özel tasarım iş kyafetleri
 • Ücretsiz ekspertiz ve cihaz kullanım eğitim
 • Kurulum sonrası sınırsız görüntülü destek
 • Mimari proje ve tabela tasarımı (3 boyutlu)
 • İnternet sitesi ve seo çalışmaları
 • Google adwords reklam desteği
 • Toplu sms sistemi üyeliği
 • Marka ve logo kullanım hakkı (bedelsiz)
 1. Oto Bakım Ürünleri
 2. Servis & Bakım
 3. Yedek Parça

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz Şartlar & Koşullar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör