Servis ve bakım merkezi bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Servis ve bakım merkezi bayilikleri

Otomotiv ve motosiklet sektöründe servis ve bakım merkezleri konusunda bayilik veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ilanları.

Filtrele
“Servis ve bakım merkezi bayilikleri” sektöründe 18 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Esan Akü

Esan Akü

Esan Akü, 2005 yılında Çevre ve Orman Bakanlığı’nın yetkilendirdiği AKÜDER (Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği)'nin 1 numaralı ve aynı zamanda kurucu üyesidir.

Carringo Servis

Carringo Servis

CarringoServis, franchise bedelsiz oto servis bayiliği veren; oto bakım, yedek parça, oto kuaförlüğü alanlarında hizmet veren oto servis ağıdır.

FastCare

FastCare

En Hızlı Bakım

Goldenwax 50.000 ₺

Goldenwax

Oto yıkama koruma sektöründe hizmet veren Goldenwax bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Petlas

Petlas

Petlas bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Petlas bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Yiğit Akü

Yiğit Akü

Yiğit Akü bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Yiğit Akü bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Auto King 500.000 ₺

Auto King

Auto King bayilik almak isteyen girişimcilerine; parça onarım, ekspres ve mini onarım ile hasar onarım olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor.

Akü Yenileme

Akü Yenileme

Akü Yenileme bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Akü Yenileme bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Göçük Timi

Göçük Timi

Göçük Timi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Göçük Timi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

EBS Yazılım

EBS Yazılım

EBS Yazılım bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, EBS Yazılım bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Autolye

Autolye

Autolye bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Autolye bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Mini Onarım Ekibi

Mini Onarım Ekibi

Mini Onarım Ekibi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mini Onarım Ekibi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Boom Boyasız Onarım

Boom Boyasız Onarım

Boom Boyasız Onarım bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Boom Boyasız Onarım bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

ServiseVer

ServiseVer

Otomotiv sektöründe hizmet anlayışı ile dikkat çeken ServiseVer bayilik vermeye devam ediyor.

Bomm Boyasız Onarım

Bomm Boyasız Onarım

Bomm Boyasız Onarım bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bomm Boyasız Onarım bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Oto Servis & Bakım bayilikleri açarak, yatırımlarınızı kısa sürede kara çevirme durumu söz konusu! Bu alanda sizler için çalışan editör kadromuz, “Oto Servis & Bakım” kategorisi üzerinden Türkiye’de ün kazanmış ve Dünya çapında marka olan onlarca farklı firma kıyaslamalarını yapmanızı sağlıyor. Alanında önemli bir yere sahip olan ve doğru çalışma standartları oluşturan firmamız, böylelikle yatırımcıların uygun alanlara bir yatırım olanakları oluşturmasını da desteklemektedir.

Yapılan bu çalışmalar ile beraber öne çıkan bir firma kimliği oluşturmanız ve gelecek vaat eden sektörlere giriş yapabilmeniz bakımından yüzlerce farklı kategori ile hizmetinizdeyiz! Oto Servis & Bakım bayiliği veren firmaların sayısı giderek artarken, oluşan rekabet sebebiyle yatırımcılar uygun fiyatlardan Franchise bayilik hizmetlerini ele alabilmektedir. Sunduğumuz bu devasa hizmetler sayesinde her geçen gün öne çıkmanızı sağlıyor, böylelikle öne çıkan bir firma kimliği elde etmenize de yardımcı oluyoruz. Yapılan çalışmaların tamamını kontrol altında tutmanız ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmeniz bakımından burada sizleri beklemekteyiz. Kıyaslamaları bu düzlemde yapabilir, herhangi bir firmayı tercih edebilirsiniz. Ek olarak ücretsiz Oto Servis & Bakım bayiliği veren firmaların sayısı da giderek ülkemizde artış göstermektedir.

Hem ücretli, hem de ücretsiz Oto Servis & Bakım bayiliği veren firmaların Franchise isim hakları sunmasından dolayı birçok yatırımcı, bütçesine uygun bir iş yeri / işletme kurma olanaklarına sahip olabiliyor. Web sitemiz yatırımcıları aydınlatmak ve onlara uygun iş planlarının oluşturulmasını sağlamak bakımından önemli bir çalışma ortamı sunmayı ihmal etmemektedir. Bu sayede ise sorunsuz bir hizmeti doğrudan ele almak ve tercihleri ise bu yönde belirlemek söz konusu olabilmektedir. Kıyaslamaları doğrudan yapmak, bir firma güvencesi altında olmak adına hemen Oto Servis & Bakım bayiliklerine göz atabilirsiniz.

Türkiye’de girişimcilerin ortak kaygısı, sıfırdan açılan bir işletme sebebiyle kazançların yönetilmemesi ve kısa vade de kar marjına dönüşmemesinden yakınmaları! Bu sebeple Oto Servis & Bakım bayiliği veren firmalar ile anlaşmanızı öneriyor, ilk kurulduğunuz gün itibariyle güvenilir bir izlenim elde etmenizi sağlıyoruz.