1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Goldenwax

Goldenwax

Oto yıkama koruma sektöründe hizmet veren Goldenwax bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Otomotiv ve Motosiklet

50000 ₺

Goldenwax Bayilik

Sektöre girişi oto bakım ürünleri ile olan Goldenwax şu anda müşterilerine sunduğu tüm oto bakım ve temizlik kimyasalları ile oto yıkama sektörünün öncü markaları arasında yer alıyor. Kurumsal yetkili servislerde, özel servislerde, oto yıkamalarda ve benzin istasyonlarında büyük talep gören markamız avantajlı bayilik fırsatları ile oto yıkama koruma sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilere de destek sağlıyor. Bu kapsamda Türkiye genelinde profesyonel olarak oto yıkama ve kuaför bayiliklerimizi anahtar teslim olarak veriyoruz. 

Goldenwax Bayilik Şartları

Goldenwax bayilik almak isteyen girişimcilerimize farklı bayilik paketleri sunuyor ve kendilerine en uygun paket ile ailemizin bir parçası haline gelmelerini sağlıyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini bize iletebiliyorlar. Girişimci adaylarımızın ihtiyaç duyduğu sermaye miktarı seçilen bayilik paketine göre değişiklik gösterebiliyor. O nedenle yatırımın finansal boyutu ile ilgili bilgi edinmek için firma yetkililerimiz ile iletişime geçilmesini öneriyoruz.

Yatırımcılarımıza sunduğumuz alternatiflerden Kurumsallaşma Paketi, mevcutta oto yıkama hizmeti veren firmalara yönelik olarak hazırlanmış olup bedeli 6900 TL + KDV’dir. Goldwash Paketimiz 15000 TL + KDV, Eko-Gold Paketimiz 23000 TL + KDV, Gold Paketimiz ise 27000TL + KDV yatırım bedellerine sahip bulunuyor. 

Goldenwax bayilik alacak girişimcilerimizden işletmelerinin en az 150 metrekare alana sahip olmasını talep ediyoruz. Ayrıca araçların girişlerinin ve çıkışlarının kolaylıkla sağlanabilmesi için işletmenin önünün geniş ve yüksek olmasını istiyoruz. Bayilerimizin işletmelerini alışveriş merkezlerinde, yerleşim yerlerinin ya da iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde açmalarını öneriyoruz.

Goldenwax Bayilik Avantajları

Goldenwax bayilik alan girişimcilerimiz yaptığı yatırımlarla ve AR-GE çalışmaları ile kalitesini ve hizmetlerini sürekli yukarıya taşıyan bir markanın güvencesi ile iş hayatına atılabiliyorlar. Marka bilinirliği yüksek olan markamız insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ürünlerin geliştirilmesine yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Sürekli geliştirilen ve genişletilen ürünlerimiz sayesinde giderek daha fazla müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyor ve pazardaki payımızı artırmaya devam ediyoruz. Bu durum bayilerimizin de hacimlerini ve müşteri portföylerinin genişlemesini olumlu yönde etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Sektördeki tecrübelerimizi ve sürekli gelişime yönelik yeniliklerimizi bayilerimiz ile paylaşıyor, böylece hem ülke çapındaki bayilik ağımızı geliştirmeyi hem de girişimcilerimizin karlılığı yüksek bir iş sahibi olmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Goldenwax bayilik alan girişimcilerimize yatırım maliyetlerini markamızın yüksek karlılık oranları sayesinde kısa sürede geri kazanma imkanını sağlıyoruz.  Ayrıca sürekli yeni teknolojik alt yapı kullanarak hazırladığımız ürünlerimizi bayilerimiz müşterilerine sunabiliyorlar. Hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı ürünlerimiz ve yüksek kalitedeki hizmet standardımız ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor ve bayilerimizin sadık bir müşteri kitlesi edinmesine yardımcı oluyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz yeni atıldıkları sektörde en güçlü organizasyona sahip olan firmalardan biri ile çalışıyor böylece bayiliğin kurulması, yönetilmesi ve yürütülmesi için uzman kadrolarımızın desteğinden yararlanabiliyorlar. Markamızın merkezi tarafından yürütülen reklam faaliyetleri ile desteklediğimiz bayilerimiz geniş müşteri kitlelerine ulaşabiliyor ve yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabiliyorlar. 

Goldenwax Bayilik Destekleri

Goldenwax bayilik alan girişimcilerimize personel desteği, finansal destek, eğitim desteği, pazarlama desteği, reklam desteği, bölge koruması ve lokasyon seçimi konularında destekler sağlıyoruz. Goldenwax bayilik alan tüm girişimcilerimize uygulamalarımızın eksiksizve doğru bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayacak eğitimlere tabi tutuyoruz. Toplu ürün alımlarında işletmelerde ihtiyaç duyulan sarf malzeme grubunu, makineleri, dükkan giydirmelerini bedelsiz olarak sunuyoruz. Goldenwax bayilik alan girişimcilerimize işletmelerinin açılışından önce ve sonra gerekli teknik yardımı ve destekleri markamızın uzman ekibi aracılığı ile sağlıyoruz. İşletmede görev alacak personelin ihtiyaç duyacağı teknik ve pazarlama eğitimleri düzenli olarak veriyoruz. İşletmenin açılışında ve sonrasında bayilik alan girişimcilerimize reklam faaliyetlerinde de destek veriyoruz. Ayrıca işletmelerin cirolarının artırılmasına yönelik gerekli analizleri yapıyor ve gerekli hareket planlarını işletmelerimiz ile paylaşıyoruz.

 

  1. Servis & Bakım
  2. Oto Yıkama

Goldenwax Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Goldenwax Şartlar & Koşullar

Goldenwax Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör