Oto Yıkama Bayilikleri Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Oto Yıkama Bayilikleri Veren Firmalar

Oto yıkama bayilikleri veren firmalar ve bayilik veren oto yıkama konusunda uzmanlaşmış markaların ya da firmaların bayilik ilanlarını bu kategoriden takip edebilirsiniz.

Filtrele
“Oto Yıkama Bayilikleri Veren Firmalar” sektöründe 27 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Veloce Araç Yıkama Sistemleri 500.000 ₺

Veloce Araç Yıkama Sistemleri

LASERWASH 360 VELOCE TEMASSIZ ARAÇ YIKAMA Veloce, PDQ ortaklığı ile Türkiye’de kendi sektöründe ilkleri ve en kalitelisini sizlere sunan Araç Yıkama Sistemleri uzmanıdır.

KİNGWASH 25.000 ₺

KİNGWASH

Firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan sizlere vermiş olduğu güvencesi v

Ars  Car Care 25.000 ₺

Ars Car Care

Oto kuaför ve uygulama merkezleri

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA 25.000 ₺

OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA

OTOSAUNACar Clean çevreye duyarlı oto temizleme sistemi nasıl olmalı sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarılan teknolojik sistemdir Son yıllarda küresel ısınmanın etkisini arttırması nedeniyle su kaynaklarında yaşanan ciddi azalma, suyun insanlar içi

Sonax

Sonax

Geliştirdiği araç bakım, detaylı temizlik ve boya koruma hizmetlerini sunduğu konsept ve sahip olduğu kurumsal kimlik ile Türkiye’de sektörünün öncü markalarından olan Sonax girişimcilere bayilik vermeye devam etmektedir.

Ziebart 1.000.000 ₺

Ziebart

Markanın franchise sistemi yarım asırlık bir deneyime dayanmaktadır. Daha çok orta ve üst gelir düzeyindeki otomobil sahiplerine hizmet veren marka büyük ve küçük ölçekli istasyonları için bayilik vermeye devam etmektedir.

AUTOWASH 50.000 ₺

AUTOWASH

Oto yıkama ve bakım sektörünün lider isimlerinden olan Autowash bayileri ile büyümesini sürdürüyor.

KAWAX Oto Yıkama 250.000 ₺

KAWAX Oto Yıkama

Oto yıkama koruma sektörünün lider markalarından olan markamız bayilik vererek ülke genelindeki büyümesini sürdürüyor.

DİVORTEX

DİVORTEX

DİVORTEX bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, DİVORTEX bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası 25.000 ₺

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası

Türkiye’nin pek çok yerinde hem susuz hem buharlı araç temizliği hizmeti veren ve bayilik sayısını çok kısa sürede artıran Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik vermeye devam etmektedir.

Dry Car Care 100.000 ₺

Dry Car Care

Yaratıcısı olduğu Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme sistemi ile Türkiye’de sektöre yenilik katan marka bayilik vermeye devam etmektedir.

Vip Susuz Oto Yıkama

Vip Susuz Oto Yıkama

Vip Susuz Oto Yıkama bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Vip Susuz Oto Yıkama bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Carismax 50.000 ₺

Carismax

En üst düzey teknolojik uygulamalar ile müşterilerine hizmet veren Carismax bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Turbopax Oto Yıkama

Turbopax Oto Yıkama

Turbopax Oto Yıkama bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Turbopax Oto Yıkama bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

PDQ Otomatik Araç Yıkama Sistemleri

PDQ Otomatik Araç Yıkama Sistemleri

PDQ Otomatik Araç Yıkama Sistemleri bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, PDQ Otomatik Araç Yıkama Sistemleri bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Ülkemizde yaklaşık olarak 20 milyondan fazla motorlu araç bulunuyor. Bu araçların yarısından fazlasını ise otomobiller oluşturuyor. Ayrıca her yıl satılan otomobil sayısı da giderek artıyor. Bu nedenle ülkemizde özellikle son yıllarda oto yıkama bayilikleri son derece popüler hale gelmiş durumda. Giderek büyüyen oto yıkama pazarı yeni teknolojilerin entegre edilmesi ile beraber artık daha detaylı ve önemli bir rol oynuyor. Birçok yerli markanın da bu pazara girmesi ile beraber oto yıkama bayilikleri bu büyük pastadan bir dilim almak isteyenler için ideal bir ortam haline gelmiş bulunuyor. Düşük sermaye bedelleri ve markaların sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen girişimcilerin birçoğu tercihini oto yıkama bayiliklerinden yana kullanıyor.

Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Olmalı?

Bazı oto yıkama markaları lokasyon seçiminde belirleyici rol oynarken bazı markalar bu seçimi girişimciye bırakmaktadır. Ayrıca yer seçiminde olduğu gibi dükkan büyüklüğünde de bazı markaların ön şartları bulunurken bazı markalarda bu tarz şartlar yer almamaktadır. Bu nedenle kararınızı vermeden önce araştırma yapmanız fakanızdaki işe dair yardımcı olacaktır. Yüksek sesin olduğu bu işletmelerin araçları kapalı bir alanda yıkaması gerekli ya da çevredeki binalarda yaklaşık 50-100 metre uzak olmalıdır. Ayrıca seçtiğiniz lokasyonun çevresinde diğer oto yıkama bayiliklerinin olmamasına dikkat etmelisiniz. Genel olarak bayiliğin yer alacağı işletme 120 metrekaden küçük olmamalıdır. Oto yıkama dükkanı açmak için aynı zamanda belediyeden de ruhsat almak gerekmektedir. 

Oto Yıkama Bayiliği Avantajları

Sıfırdan bir oto yıkama dükkanı açmak yerine bir markanın bayiliğini yapmak girişimcilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Markaların sunduğu lokasyon koruması desteği sayesinde bayiniz kendi çevresindeki yerel pazarda daha rekabetçi bir konuma gelmektedir. Ayrıca herkes tarafından bilinen ve adını duyurmuş bir markanın sağlayacağı reklam desteği ile düşük pazarlama bütçesine sahip olarak adınızı çok rahat bir şekilde duyurmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra marka tarafından hem işletmenin faaliyet öncesi hem de faliyet aşamasındaki eğitimler bu işten hiç anlamıyor olsanız bile size büyük yardımcı olacaktır. Ayrıca yine markalar tarafından sağlanan personel desteği de kalifiye eleman ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Oto Yıkama Bayiliği Ön Şartları

Oto yıkama bayisi olabilmeniz için gerekli olan ön şartlar markalar tarafından belirlenmektedir. Bu şartlar her ne kadar markadan markaya göre değişiklik gösterse de birçoğu benzerdir. İsim hakkı isteyen markalar olduğu gibi bazı markalar böyle bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca pazarlama desteği ya da royalty ücreti gibi bazı ücretlerde seçtiğiniz markaya göre karşınıza çıkabilmektedir. Oto yıkama bayileri genel olarak KOSGEB desteğine başvuracak olan girişimciler için Girişimcilik Sertifikası da isteyebilmektedir. Seçtiğiniz markanın ön şartlarını yerine getirdikten sonra siz de kendi işinizin patronu olarak oto yıkama sektörünün isimlerinden biri haline gelebilirsiniz.