BAYİLİK VEREN FİRMALAR

Oto Yıkama Bayilikleri Veren Firmalar

aramanızda 26 adet sonuç bulundu.

Oto yıkama sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler, bilindik bir markanın güvencesi altında olmak ve aynı zamanda tanınırlığının ilk kurulduğu günden itibaren ispatlamak adına bu sektöre fazlası ile sıcak bakmaktadır. Biz de yaptığımız çalışmalar ile beraber sizlerin marka değerini daha üst alanlara taşımak ve aynı zamanda önde gelen bir firma konumuna ulaşabilmeniz bakımından, oto yıkama bayilikleri konusunda Franchise sunan markaları sıralamaktayız.

Oto yıkama sektöründe oluşan rekabet, ülkemizde 30 milyonu aşkın araç olmasından dolayı dönemsel olarak tercih edilmektedir. İç / dış yıkamanın yanı sıra oto kuaför olarak da hizmet sunan bu kuruluşlar, oto yıkama bayiliği veren firmalar kapsamında kendilerini öne çıkartmaktadır. Türkiye’de şöhret yakalamış ve marka değerini giderek daha ileri platformlara çeken birçok firma ile web sitemizin kategorisi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Onlarca farklı firma, Türkiye genelinde yer alan yüzlerce şubesi ile beraber yeni araçları kabul etmekte ve %100’e kadar memnuniyet sunan bir hizmeti ele almalarına yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda ücretli hizmetlere istinaden, ücretsiz oto yıkama bayiliği veren firmalara da ulaşmak fazlası ile kolaydır!

Sizleri her geçen gün daha ileri aşamalara taşımayı amaçlayan web sitemiz, yüzlerce farklı oto yıkama firmasına ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor. Eşleşmeleri bu alanda yapabilir, bütçenize hitap eden oto yıkama bayilikleri ile anlaşmalarınızı sağlayabilirsiniz. Bu anlaşmalar ile beraber çok daha tanınan ve aynı zamanda müşteri potansiyelini kurulduğu an itibariyle ele alabilen bir firma olabileceksiniz. Girişimcilerin en büyük korkusu ise işletmelerini kurduktan sonra duyuramamak ve müşteri potansiyeline ulaşamamaktan geçiyor. Bunu sağlayabilmek adına oto yıkama bayiliği veren firmaların sayısı giderek artış göstermektedir.

Bir oto yıkama işletmesi açabilmek için öncelikle işletme alanını kiralayın, daha sonrasında Franchise isim hakları konusunda anlaşmalarınızı sağlayın! Bu anlaşmalara istinaden ücretsiz oto yıkama bayiliği veren firmalar konusunda da tercihler yapabilirsiniz. Franchise isim alarak hem konsept derdinden, hem de araçları yıkama ve temizleme hizmetlerini sunacak olan malzemelerin tedariklerinden tamamen kurtulacaksınız. Markalar sizlere dönemsel olarak maliyet fiyatından bu ürünleri ulaştıracaktır. 

YATIRIM MALİYETİ