Ziebart

Markanın Franchise Sistemi Yarım Asırlık Bir Deneyime Dayanmaktadır. Daha Çok Orta Ve Üst Gelir Düzeyindeki Otomobil Sahiplerine Hizmet Veren Marka Büyük Ve Küçük Ölçekli Istasyonları Için Bayilik..

Ziebart Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markanın yatırım bedeli 150.000 USD’den başlamakta ve açılacak olan istasyon tipine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi firmadan alınabilmektedir.

Ziebart Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ziebart Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın İstediği özelliklere Sahip İşletme Mekanını Bulabilmek
Tercihen 5 Yıl Yönetici Ya Da İşveren Olarak Görev Yapmış Olmak
Tercihen Yüksekokul Mezunu Olmak
Bu İşi Ana İşi Olarak Kabul Edip, İşinin Başında Durabilmek

Ziebart Bayilik Açıklaması

Ziebart Bayilik Hakkında

Ziebart otomobil koruma sektörü içerisinde yarım yüzyıla dayanan deneyimi ve köklü franchise sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Orta ve üst gelir düzeyindeki otomobil sahiplerine hizmet vermektedir. Franchise formatının bütünlüğünü otomobillere uygulanan sistemler oluşturmakta ve her hizmet noktasında bu konudaki standardizasyon sağlanmaktadır. Ziebart Büyük ve Küçük ölçekli istasyon bayiliklerinin yanı sıra, bu bayiliklerin açılabilmesi için gerekli şartları taşımayan il ya da bölgelerde de Ziebart Express tip istasyonları için bayilik vermektedir.  Hizmet kalitesi, sağladığı müşteri memnuniyeti ve getirdiği sektörel yenilikler nedeni ile marka  bayilik veren firmalar içinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir.

Ziebart Bayilik Şartları

Ziebartbayilik almak isteyen girişimcilerin yatırım yapmak istediği bölgedeki araç sayısının yeterliliğine göre uygun ölçekli istasyonun gerektirdiği yatırım miktarını karşılamasını beklemektedir. Açılacak olan bayiliklerin kolay ulaşabilen lokasyonlarda, işe merkezlerine yakın alanlarda söz konusu istasyon için belirtilen metrekare kapalı alana sahip olması istenmektedir. İçerisinde araçların rahatça hareket edebileceği genişlikte ve tavan yüksekliği en az 4 metre olan, tercihen müstakil dükkanlar tercih edilmektedir. Ziebart bayilik almak isteyen girişimcilerin tercihen beş yıl yönetici ya da işveren olarak görev yapmış olmasını istemektedir. Tercihen yüksekokul mezunu olması istenilen girişimcilerden bu işi ana işi olarak yapması ve işlerinin başında durması talep edilmektedir. 

Bayilik verilirken işletmenin açılacağı bölgenin büyüklüğü, araç sayıları, ihtiyaçları ve ekonomik seviyesi marka tarafından göz önünde bulundurulmaktadır. Küçük ölçekli istasyonlar için 400-750 m2 kapalı alan ile 150.000 USD sermaye ve tadilat gideri gerekmektedir. Büyük ölçekli istasyonlar için ise 600-1500 m2 kapalı alan ile 230.000 USD sermaye ve tadilat gideri bulunmaktadır. Bu rakamların içerisine franchise giriş lisans ücreti, temel dekorasyon giderleri, gerekli teçhizat ile üç aylık malzeme bedeli de dahil bulunmaktadır. Ziebart’ın verdiği hizmetlerden biri olan Küçük Alan Onarım Sistemleri ve istastonun kurulacağı mekanın iç ve dış tadilat gerektirebilecek olan masrafları sermaye tutarına dahil edilmemektedir. 

Ziebart Bayilik Avantajları

Ziebart bayilik alan girişimciler otomobil ve diğer taşıtların koruma, temizlik ve aksesuar uygulamalarında dünyanın lider kuruluşu ile çalışmanın avantajlarından yararlanmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojisi ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren marka müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Reklam çalışmalarına tüm bayilerin katılımı sonucu reklam maliyetlerinde büyük bir düşüş yaşanmakta bu da bayilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Pazarlama stratejisi ve uygulamaları desteği sayesinde bayilerin hizmet kaliteleri yükseltilmekte ve potansiyel müşterilere ulaşılmasına yardımcı olunmaktadır. 

Ziebart Bayilik Destekleri

Ziebart bayilik alan girişimcilerine hem teknik eğitim hem de satış-pazarlama eğitimi vermektedir. Açılacak olan bayilerin hem yöneticileri hem de teknik ve satış elemanları genel merkezde ve seçilen pilot istasyonda eğitilmekte, hizmet standardizasyonunun sağlanmasına büyük özen gösterilmektedir. Marka tarafından reklam faaliyetleri ile bayilere destek 

olunmakta, personel seçimi sürecinde destek ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Tüm bayiler etkili bir işletmeye sahip olabilmek adına geliştirilen müşteri takibi database programını kullanmaktadır.

Ziebart bayilik almak ve oto koruma sektörü içerisinde faaliyet göstermek istiyorsanız, siz de markanın internet sitesi üzerinden bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Ziebart Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR