1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Mutlu Oto Ekspertiz

Mutlu Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz sektöründe faaliyet gösteren firma bayilik yolu ile büyümesini sürdürmektedir.

Otomotiv ve Motosiklet

250000 ₺

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik

Mutlu Oto Ekspertiz oto ekspertiz sektörü içerisinde Türkiye’nin en iyisi olma hedefi ile hizmet veren firmalardan biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknik bilgisi yüksek çalışanları, geniş makine parkuru ve düzenli AR-GE çalışmaları ile Mutlu Oto Ekspertiz oto ekspertiz sektöründe bayilik veren firmalar arasında dikkat çekmekte, ayrıca ülkemizde oto ekspertiz sektörünün gelişimine de katkı sağlamaktadır. Profesyonel ekibi aracılığı ile oto ekspertiz hizmetini en kaliteli ve güvenli şekilde müşterilerine sunan Mutlu Oto Ekspertiz hizmet ağını genişletmek için bayilik verme yolunu tercih etmektedir.

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerin işletmelerindeki alt yapı marka tarafından sağlanmakta olup bayi adayları yalnızca lisans ücretini ödemektedirler. Mutlu Oto Ekspertiz bayilik almak için gereken yatırım maliyeti 100.000 TL – 150.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Mutlu Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimciler bayilik başvurusunda bulunduktan sonra ön değerlendirme süreci başlatılmaktadır. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan bayi adaylarından oto ekspertiz bayiliği açılması için gerekli olan belgeler e-mail yolu ile istenilmekte ve bayi adayı ile yüz yüze görüşme yapılarak bayilik açılması süreci adım adım ilerletilmektedir. 

Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimciler yatırımmaliyetlerini ortalama 18 – 24 ay içerisinde geri kazanabilmektedirler. Markanın ortalama şube kurulum süresi bir ay olup bayilerden reklam katılım ücreti de tahsil edilmektedir.

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Avantajları

Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimciler düşük bir bütçe ile hızla gelişme kaydeden oto ekspertiz sektöründe iş sahibi olabilmektedirler. Bayilik işletmesinin, Mutlu Oto Ekspertiz tarafından kuruluyor olması markadan bayilik almak isteyen girişimciler için Mutlu Oto Ekspertiz büyük bir avantaj sağlamaktadır. Mutlu Oto Ekspertiz marka bilinirliği yüksek bir isim olması nedeni ile yeni açılan bayiliklerinin bile çok sayıda potansiyel müşteriye erişimini mümkün kılmaktadır. Her işletme için geçerli olduğu gibi lokasyon seçimi Mutlu Oto Ekspertiz bayiliklerinde de büyük önem taşımakta olup özellikle ana bayiye uzak lokasyonlardaki alt bayiler ilgili konumlardaki potansiyelmüşterileri kolaylıkla müşteri portföylerine ekleyebilmektedirler. Ayrıca karlılık oranlarının yüksek olması bayilik alan girişimcilerin yatırım sermayelerini kısa zamanda geri kazanmalarında etkili olmaktadır.

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilere marka tarafından eğitim desteği, personel desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, ortak reklam ve bölge koruması alanlarında destek sağlanmaktadır. Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimciler markanın kendilerine sağladığı desteklerden yararlanarak karlılık oranlarını yükseltebilmektedirler. Mutlu Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilere gerekli temel ekipmanların kullanımı konusunda destek olmaktadır. Ayrıca marka tarafından gerçekleştirilen kurumsal tanıtım çalışmalarında bayilikler ön plana çıkarılmakta, bayilerin internet ortamındaki bilinirliğinin artırılması için gerekli çalışmalar Mutlu Oto Ekspertiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siz de giderek büyüyen oto ekspertiz sektöründe yer almak ve Pazar payınızı kısa sürede yükseltmek istiyorsanız, alanındaki deneyimi ve yenilikçi yaklaşımı ile dikkat çeken Mutlu Oto Ekspertiz bayileri arasında yer alabilmek için bayilik başvurunuzu markaya iletebilirsiniz. Doğru lokasyon seçimi ve bu güçlü markanın adı altında girdiğiniz sektörde kısa zamanda karlı bir işletme sahibi olacak ticari faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

  1. Oto Bakım Ürünleri
  2. Servis & Bakım
  3. Yedek Parça

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Mutlu Oto Ekspertiz Şartlar & Koşullar

  • a)Ticari bir engel olmaması gerekiyor b)Bayi adayının en az filosunda 10 adet araç sahip olması gerekiyor c)Bayi adayları araçları için uygun park yeri tertip etmesi ve araçların güvenliğini sağlama bilincinin olması gerekiyor d)Bayi adayları merkez tarafından istenecek tüm raporları zamanında ve eksiksiz yapmak zorundadır
  • 1.Ön kabul görülen firmalarda bayilik sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanacaktır. 2.Byaslan rent a car tarafından bayilere rent a car sistemi kurulumu yapılacak olup kontrol paneli bayilere verilecek, araç ekleme / çıkarma, fiyat girme / değiştirme gps sistemini kullanmak isteyen bayiler bu web sitesi (www.byaslanrentacars.com) üzerinden takibini sağlayabilecektir. 3.Web sayfası ve sistem kurulum bedeli ilk yıl ücretsiz olup müteakip yıllar ’da fatura karşılığında 199 Euro + KDV ile faturalandırılıp bayi tarafından Byaslan rent a car’a ödenecektir. 4.Sistem kullanımı, destek, eğitimler tamamen ücretsiz olup Byaslan tarafından karşılanacaktır. 5.Bayiler kendi bölgeleri dışında byaslan rent a car’a ve diğer byaslan rent a car bayilerine yönlendireceği (pas edeceği) her müşteri için toplam fiyatın yüzde 8’ini alacaklardır. 6.Byaslan rent a car yüzde 10 revenue alacaktır. 7.Bayiler yapmış olduğu rezervasyonları 15 günde bir ayda iki defa olmak üzere byaslan rent a car’a göndermek zorundadır.

Mutlu Oto Ekspertiz Fotoğraflar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör