Akby Rent A Car

Akby Rent A Car, İstanbul Avrupa Yakası Ve İstanbul Anadolu Yakası Başta Olmak Üzere, Tüm İstanbul Ve Çevresi Illerde Kısa Dönem Ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri Sunmaktadır. Araç Parkurumuzda..

Akby Rent a Car Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Akby Rent a Car Bayilik Şartları

Havalimanında Ya Da Merkezi Yerleşim Yerinde Olmak,
Minimum 2 Yıllık Sektör Tecrübesine Sahip Olmak
Araç Kiralama Modelimiz, Türkiye çapında Aynı Yüksek Standartta Sürdürmek Ve Sürekli Yenilenen Araçlar İle Hizmet Vermek Esasına Dayandığından, Sistemimizde Yer Alan İş Ortaklarımızın Bu Standartlar Dahilinde İş Yapma Bilincinde Olmaları Bizim İçin Vazgeçilmez ön Koşuldur.
Minimum 5 Adet Farklı Segmentlerde Araç Sahibi Olmak

Akby Rent a Car Bayilik Açıklaması

Firmamız Akby Rent a Car Genel Merkezimiz olmak üzere; birçok şubeyle beraber hizmet veren bir Rent a Cardır.

Web siteleri tarafımıza ait olup, online hizmet de sunmaktayız. İstanbul, Malatya, Adana, Mersin de hizmet veren şirketimiz; hızla büyümekte olup İzmir, Antalya, Muğla gibi birçok ilde de hizmet verebilmek için çalışmalar yapmaktayız. Akby Rent a Car olarak hizmet ağımızı; bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedefliyoruz. Otokiraliyorum.com ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.

Ofis-Personel

Her Otokiraliyorum.com ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş,yeterli deneyim ve sayıdaki personelle üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

Temsilcilik Bedeli

Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

Araç Marka ve Modelleri

Araç kiralama modelimiz sürekli yenilenmekte olup, farklı marka modeller sunulabilmektedir.

Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

Akby Rent a Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç