1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Otomotiv ve Motosiklet
 3. AUTOWASH

AUTOWASH

Oto yıkama ve bakım sektörünün lider isimlerinden olan Autowash bayileri ile büyümesini sürdürüyor.

Otomotiv ve Motosiklet

50000 ₺

Autowash Bayilik     

Autowash adı altında 2005 yılından bu yana hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Uygun fiyatlarımız, kalitemiz, üstün teknolojimiz ile oto yıkama ve bayilik sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin en çok tercih ettiği markalardan biri olarak hızlı büyümemizi bayilerimiz ile işbirliği içerisinde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin araçları için mükemmel temizliğe en kısa süre içerisinde kolayca ulaşabilmesi için hizmetlerimizi ülkemizin dört bir yanında yaygın hale getirmeyi hedefliyoruz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izliyor, portföyümüzü yeni ürünlerimizle genişletiyoruz ve hizmetlerimizi müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile sunmaya özen gösteriyoruz. Üretim aşamalarımızda en güvenilir hammaddeleri kullanıyor, yüksek standartlarda ve kalitede ürünler elde ediyoruz. 

Autowash Bayilik Şartları

Autowash bayilik almak isteyen girişimcilerimiz için başlangıç paket fiyatımızı 30.000 TL + KDV olarak uyguluyoruz. Autowash bayilik almak isteyen girişimcilerimizin işletmelerinde 1 araç kuaför, 1 araç yıkama ve 1 araç kurulama hizmetleri olmak üzere toplamda üç araçlık yer bulunması gerekiyor. Oto kuaför ve oto yıkama işinin en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak olan alanda yeterli yer bulunması durumunda en az 1 adet müşteri bekleme salonunun, aksesuarların ve çeşitli ürünlerin sergileneceği bir alanın olmasını öneriyoruz. Kullanım alanı öncelikli olduğundan metrekare olarak bayilik almak isteyen girişimcilerimize herhangi bir sınırlama getirmiyoruz. Autowash bayilik sözleşme süremiz 5 yıl olmakla birlikte yasal olarak her yıl sözleşme yenilemesi yapıyor ancak bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. 

Tüm dekorasyon giderlerimiz bayilik alan girişimcilerimize ait olup Autowash Oto Yıkama konseptine uygun mimari uygulamaların yapılmasını talep ediyoruz. Eğer bayilik almak isteyen girişimcimizin işletmesini açmak istediği yerde bir Autowash şubesi varsa yeni açılacak şubemiz ile aralarında ortalama 5 km mesafe bulunmasını istiyoruz. 

Bayilik alan girişimcilerimizin işlerini yerine getirmede gerekli özeni göstermesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Bayilerimiz şubelerinde yalnızca Autowash ürünlerini kullanmalarını, satmalarını istiyor; başka marka ürünlerin kullanımına ve satışına izin vermiyoruz. 

Autowash Bayilik Avantajları

Autowash bayilik alan girişimcilerimizden franchise ve hizmet bedeli, yıllık isim hakkı bedeli, aylık ciro kar payı ya da reklam katkı payı talep etmiyor ve oldukça karlı bir iş sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Hızlı ürün tedarik sistemimiz sayesinde bayilerimiz herhangi bir mağduriyet ile karşı karşıya kalmıyorlar. İşletmelerimiz yüksek karlılık oranımız sayesinde ilk günden kar elde etmeye başlıyor ve yatırım sermayelerini hızlı bir şekilde geri kazanabiliyorlar. Bayilerimize aylık ya da yıllık kota ve başlangıç paketi dışında ürün alma mecburiyeti uygulamıyoruz. Bayilik süresi sonunda tüm makineler bayilik alan girişimcilerimize ait oluyor. Bayilik başlangıç paketimiz günlük 30-40 oto yıkama ve 1-2 oto kuaför hizmeti vermeye yeterli bir makine ekipmanından oluşuyor. Bayilerimizin en düşük maliyetle en yüksek karlılığa ulaşması için kendilerini her anlamda destekliyor ve müşteri potansiyellerinin artması için marka merkezi olarak gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Autowash Bayilik Destekleri

Autowash bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinde kullanacak oldukları tüm makinelerin kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Hem bayilerimize hem de işletmelerinde çalışacak olan personele ihtiyaç duydukları tüm eğitimleri ücretsiz olarak veriyoruz. Autowash bayilik alan girişimcilerimize bölge sorumlularımız aracılığı ile ihtiyaç duydukları her konuda 7/24 destek sağlıyoruz. Bayilerimizin verdikleri siparişleri en geç 3 iş günü içerisinde hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. 

 

 1. Oto Yıkama

AUTOWASH Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

AUTOWASH Şartlar & Koşullar

 • ARVEL CAR CENTRAL bayilikler alt lisansiye olarak verilmektedir. Bayiler alt lisansiye oldukları bölgede hizmet verebilirler. Bu bölgenin dışında çıkılması yasaktır.
 •  ARVEL CAR CENTRAL bayilikler bayilerin ticari bir engeli bulunmamalıdır.
 • ARVEL CAR CENTRAL bayileri, araç kiralama alanında tecrübeli olmalıdır.
 •  Bayilik için yeterli sermaye gücüne ihtiyaç vardır. Şube kurulum giderleri bayilere aittir.
 • Bayiler, ARVEL CAR CENTRAL bayilik için fiziki bir ofis kurmalıdır.
 • Bayiler, araçların temizlik bakım ve park vb. gibi unsurlarını yerine getirmelidir.
 • Özellikle turizm bölgelerinde bayilerin ve personelin en az bir yabancı dil bilmesi gerekmektedir.
 • Bayileri, şubelerde ve araç teslim işinde işin yapısına uygun personel bulundurmalıdır.
 • ARVEL CAR CENTRAL bayileri sorumlu oldukları bölgenin tamamına eşit bir hizmet sunabilmelidir.
 • Hem bayilerin hem de personelin insan ilişkileri iyi olmalı, iletişim yönleri kuvvetli olmalı ve güler yüzlü olmalıdır.
 • Bayiler, ARVEL CAR CENTRAL merkezce istenecek raporları doğru bir şekilde yapıp iletmelidir.
 • ARVEL CAR CENTRAL bayileri firmayı iyi şekilde temsil edebilmelidir.
 • ARVEL CAR CENTRAL bayilerine araç desteği verir ancak bayilerin araç adetine göre banka teminat mektubu vermesi gerekmektedir.

AUTOWASH Fotoğraflar

AUTOWASH 0
AUTOWASH 1
AUTOWASH 2
AUTOWASH 3
AUTOWASH 4
AUTOWASH 5
AUTOWASH 6

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör