Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Açıklaması

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Paketi

Sabit Hizmet Noktası Paketi içinde bayiye mobil olarak susuz oto yıkama hizmetini vermesine olanak sağlayan “Mobil Hizmet Paketi”ne ilave olarak kar marjı çok yüksek olan oto kuaför hizmetini vermesini sağlayacak teçhizat ve ürünler bayilerimize tedarik edilmektedir. Verien teçhizat ve ürünlerin tamamı üretici garanti belgesi ile birlikte bayiye teslim edilen sınıflarının lideri malzemelerdir. 

Bluegreenwax Bayilik ve Buharlı Yıkama Bayilik Oto kuaför teçhizatlarının başında Buharlı Oto Yıkama ve Oto Kuaför hizmeti konusunda çok iyi sonuçlar üreten Buhar makinesi gelir. Sağlanan buhar makinesi oto yıkama&oto kuaför endüstrisi için özel olarak üretilmiş 9 Bar basınç üretebilen , 4 tabancalı ve 30 lt su tankına sahip bir ürün olmakla birlikte bugün piyasa satış bedeli 4500 TL+KDV’dir. Özellikle oto taban ve tavan döşeme temizliği ve koltuk temizliğinde üstün kalitede işler çıkaran Oto Buhar Makinesi BLUEGREENWAX’ın Sabit Hizmet Noktası Paketi ile birlikte standart bir teçhizat olarak bayilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Oto kuaför konusunda bayilerimize iyi işler yaptıracağını tahmin ettiğimiz bir diğer tedariğimiz ise Makita marka Polisaj makinesidir. Tüm oto kuaför, oto boya ve tekne bakım ustalarının ilk ve tek tercihi olan Makita polisaj makinesi yine BLUEGREENWAX bayilerimize tarafımızdan tedarik edilmekte ve ürün garanti belgesi ile birlikte teslim edilmektedir. Power Wash Vakum makinesi, oto kuaför tabancası,dünyaca ünlü Blanck Decker çakmaktan şarj olabilen mobil oto süpürgesi ve daha bir sürü teçhizat,reklam ürünü ve hizmet SABİT HİZMET NOKTASI PAKETİ içinde siz değerli bayilerimizin hizmetine sunulmaktadır. SABİT HİZMET NOKTASI PAKETİ fiyat teklifi için info@bluegreenwax.com adresine mail atabilir veya 0505 647 8985 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bluegreenwax Mobil Hizmet Bayilik Paketi

BLUEGREENWAX olarak amacımız site, plaza ve iş merkezleri yönetimlerine iş ortakları olarak hizmet vererek müşterilerine uygun fiyatlarla üstün hizmet sunmalarına yardımcı olmaktır. Özel olarak hazırlanmış bir alana ihtiyaç duymadan ve gürültü kirliliği yaratmadan sunulacak bu hizmetlerimizi kullanarak kendinize kazançlı bir iş fırsatı yaratmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Bluegreenwax Susuz Oto Yıkama Bayilik ve Bayilik Şartları ile İlgili 2015 te Yazılan Makalemizi Okuyunuz.Bluegreenwax Mobil Hizmet Bayilik Paketi Sunduğumuz Mobil Hizmet Paketi içinde bulunduğunuz bölgede reklamınızı yapmanıza yardımcı olacak ekipmanların yanı sıra çalışacağınız sabit bir nokta için ise BLUEGREENWAX için özel olarak hazırlanmış 3 mx3 m ebatlarında 1 adet katlanır tente ve ayrıca yine BLUEGREENWAX logosu ile hazırlanmış katlanır masa bayilik paketimiz içinde standart olarak bayilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Bluegreenwax Mobil Buharlı Araç Temizliği

BLUEGREENWAX’ın bir diğer hizmeti olan buharlı mobil araç temizliği sistemi ile otomobil, tekne ve uçak temizliği gibi yeni iş fikirleri gerçekleştirilerek ek kazanç elde edebilirsiniz. Son yıllarda tüm otoriteler tarafından en yenilikçi iş fikri olarak öne sürülen susuz oto yıkama iş fikri BLUEGREENWAX’ın hizmet anlayışı ile yeni bir boyut kazanmaya devam ediyor. Donatılan araç kullanıcı tarafından seçilmekte olup araç temizliği için gerekli ekipmanlar BLUEGREENWAX tarafından tedarik edilmektedir. Tedarik edilen teçhizatlar arasında susuz araç temizliğinde kullanılan solüsyonlar, buharlı oto yıkama makinesi, buharlı oto yıkama makinesi kontrol paneline enerji sağlayacak jeneratör, oto elektrik süpürgesi, mikrofiber bezler ve araç temizliğinde gerekli diğer sarf malzemeler bulunmaktadır. Aracınız logolarımız ile giydirilmekte olup hemen işe başlanabilmektedir.  

Buharlı Uçak Temizliği Araç içinde gidilen bölgede daha profesyonel bir görüntüde çalışmanızı sağlayacak ve 2 dakika gibi kısa bir zamanda kurulup toplanabilen 3mx3m ölçülerinde uygulama tentesi de yine tedarik edilen ve BLUEGREENWAX’ın farkını ortaya koyan bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır. Susuz oto yıkama dünyasına minimum maliyetle adım atmanızı sağlamak üzere tüm stratejilerini belirlemiş olan BLUGREENWAX’ın her gün genişleyen ailesine sizde katılmak isterseniz bizimle hemen irtibata geçin. Uzman BLUEGREENWAX yetkililerimiz sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir.

Buharlı Temizlikle Daha Neler Yapılabilir

1.Tekne Temizliği 

2.Uçak Temizliği 

BLUEGREENWAX’ın sahip olduğu özel buhar makineleri ve buharlı vakum teçhizatları yardımıyla teknenizin her köşesi sadece temizlenmek ile kalmaz buharın dezenfeksiyon etkisi ile mikroorganizmalardan da arındırılmış olunur. Hidrolik yağ devrelerinden güverteye sızmış yağ lekeleri, usturmaça lekeleri, koltuk döşemelerinizdeki yemek lekeleri buhar teknolojisi kullanılarak rahatlıkla giderilebilinir.  

Buharlı Tekne Temizliği Türkiye’nin hemen hemen tüm marinalarında buharlı tekne temizliği hizmeti verebilmek üzere yapılanmasını kurmaya devam eden BLUEGREENWAX bünyesinde bulundurduğu Gemi İnş.Müh. ve Gemi Mak.İşl.Mühendisleri yardımıyla teknenizin temizlik ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretir.

 

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR