Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası

Türkiye’nin Pek Çok Yerinde Hem Susuz Hem Buharlı Araç Temizliği Hizmeti Veren Ve Bayilik Sayısını Çok Kısa Sürede Artıran Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Marka bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim bedeli talep etmemektedir. Şube açılış maliyeti yaklaşık 20.000 TL civarında bulunmaktadır.

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Talep Edilen İlde Bir Başka Bayinin Bulunmaması
Başarılı Bir Ticari Geçmişe Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Açıklaması

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Paketi

 

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası oto yıkama koruma sektörü içinde susuz ve buharlı oto yıkama hizmetleri vermektedir. Susuz ve buharlı oto yıkama seçenekleri ile doğaya da büyük bir katkı sağlayan marka, mobil ekipler aracılığı ile de faaliyet göstermektedir. Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik paketi içerisinde bayilerine sunduğu mobil olarak susuz oto yıkama hizmetinin yanı sıra, Mobil Hizmet Paketi’ne ek olarak kar marjı çok yüksek olan oto kuaför hizmeti için gerekli teçhizat ve ürünleri de bayilerine tedarik etmektedir. Markanın verdiği teçhizat ve ürünlerin tamamı üretici garanti belgesine sahip olan kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Profesyonellik, servis kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen marka belirlediği yüksek standartlar ile oto yıkama koruma sektörüöncüleri arasında yer almaktadır. Sektöre getirdiği yenilikler ve kar marjı yüksek bir iş sahibi olma fırsatı sunması nedeni ile de  oto yıkama korumasektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir.

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Şartları

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik almak isteyen girişimcilerin taleplerini mail ya da telefon yolu ile kabul etmektedir. Ön değerlendirme sonucu başvurusu olumlu olan girişimci adayının tercih ettiği lokasyon ile ilgili bilgi vermesi istenmektedir. Marka bayiliklerinin otoparklarda, alışveriş merkezlerinde ve trafiğin yoğun ilerlediği caddelerin üzerinde konumlandırılmasını talep etmektedir. Bayilik açılmak istenilen ilde bir başka bayinin bulunmaması markanın öne sürdüğü koşullar arasında bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren marka, bayilik alan girişimcilerin iletişim yeteneklerinin üst düzeyde olmasını beklemektedir. Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Şube açılış maliyetinin yaklaşık 20.000 TL civarında olduğu bilinmektedir.

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Avantajları

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik alan girişimciler düşük sermayeler ile karlı bir iş sahibi olmanın avantajını yaşamaktadırlar. Müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sunan marka, özel bir alana ihtiyaç duyulmadan ve gürültü kirliliğine neden olmadan hizmet vermeyi sağlamaktadır. Markanın bir diğer hizmeti olan mobil araç temizliği hizmeti sayesinde otomobil, uçak ve tekne temizliği gibi yeni iş fikirlerini uygulayan bayilerin ek gelir elde etmesi mümkün kılınmaktadır.  Araç temizliğinde tamamen doğal malzemelerin kullanılması ve bu ürünlerin tamamen zararsız olması, araçların hiçbir şekilde zarar görmeden temizlenmesini ve üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşılmasını sağlamaktadır. Markanın tüm motorlu araçlar için hizmet vermesi bayilerin hizmet vereceği müşteri kitlesinin oldukça geniş olmasını ve buna bağlı olarak gelirlerinin de artmasına yol açmaktadır. 

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Destekleri

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik alan girişimcilerine yer seçimi konusunda destek sunmakta ve aynı ilde ikinci bir bayiliğe izin vermeyerek, bayilerinin gelirlerini de koruma altına almaktadır. Özel eğitim desteği de sunulan bayiler süreçlerin tüm aşamalarında Bluereenwax’ın sınırsız işbirliğinden yararlanabilmektedir. Ticari hayatın getirdiği riskleri markanın bilinirliği ve deneyimi ile kolayca atlatabilen bayiler, aynı zamanda hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi amacı ile marka yetkilileri tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte ve yapılan geri bildirimler ile işletmeleri hakkında bilgilendirilmektedirler.

Yatırımlarınız karşılığı kar getiren bir işletmeye sahip olmak istiyorsanız siz de Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası bayilik başvurusunda bulunarak, giderek genişleyen bu ailenin bir parçası olmak yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR