Turbopax Oto Yıkama

Turbopax Oto Yıkama Bayilik Açıklaması

Turbopax Oto Yıkama Bayilik

Turbopax Oto Yıkama Bayilik Hakkında : Yerli bir marka olan Turopax ürünleri Türk Kimya Mühendislerinin Cognis desteği ile, emek ve bilgi birikimleri sonucu ortaya çıkmış, üstün özellikleri sayesinde yurt içi ve yurt dışında kalıcı bir marka olarak kategorisinde en üst sıralarda yer alacak niteliklere sahip yerli ürünlerdir. 

Turbopax Oto Yıkama Bayilik ve Bayilik Şartları Daha iyisini ancak Turbopax yapar felsefesi ile çalışan Turbopax AR-GE departmanı en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma arayışlarına hiç biz zaman son vermezler.Bu Felsefe Turbopax başarısında önemli bir yere sahiptir. Elde ettiği başarıları ve getirilerini birlikte olduğu, Turbopax istasyonları, bayiler ve çalışanları ile paylaşmaktan çekinmeyen Turbopax yönetimi ; Elde ettiklerinin büyük bir kısmını otofinansman yöntemi ile sistemini geliştirmek ve sürekli iyileştirme çalışmaları için harcar. 

FİRMA İSMİ: TURBOPAX 

BAYİLİK KATEGORİSİ: OTO YIKAMA BAKIM ÜRÜNLERİ 

KURULUŞ YILI: 2008 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 20

Turbopax Oto Yıkama Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik Talepleri satış ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere en az  bir adet aracın bulundurulması şartı ile değerlendirilmektedir. Ürünlerimizin bayisi olmak istemeniz halinde, sıcak satışta kullanmayı düşündüğünüz otomobilin ruhsat fotokopisini şirketimize faxlamanız gerekmektedir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Turbopax Oto Yıkama Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR