Vip Susuz Oto Yıkama

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Açıklaması

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Hakkında : Nano teknoloji yerinde susuz oto yıkama hizmeti bayilikleri verilecektir. VIP Susuz Oto Yıkama işini u.s.a dan Türkiye'ye getiren İbrahim NACAR 1977 doğumlu olup turizm otelcilik mezunudur. Yaklaşık 13 yıl bilinen kurumsal firmalarda pazarlama müdürlüğü yapmıştır. 13 yıllık iş deneyimlerini kendi işinde kullanmak amaçlı PLATİN PAZARLAMA 'yı 2008 yılında kurmuştur. Yaklaşık 2 yıldır araştırıp Türkiye'ye getirdiği susuz oto yıkama işinin Türkiye distribütörüdür. 

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik FİRMA İSMİ: VİP İÇ ve DIŞ TİCARET PAZARLAMA 

BAYİLİK KATEGORİSİ: susuz & buharlı oto yıkama sistemleri 

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 18

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Şartları

Bayilik şartları ayrıca bildirilecektir. Kişilerin imkanları doğrultusunda oluşturulacaktır.

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ
  • FİNANSAL DESTEK

GÜNÜMÜZÜN VE GELECEĞİN İŞİNE YATIRIM YAPIN, KAZANIN. VİP DRY CAR CLEANING, SUSUZ & ADRESİNİZDE ARAÇ TEMİZLİĞİ ŞİMDİ TÜRKİYE'DE !  

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik ve Şartları Vip Dry Car Cleaning susuz ve adresinizde araç temizliğinde markalı bir hizmettir. Vip Dry Car Cleaning gezici bir hizmet olduğundan, apartman ve site otoparkları, üniversiteler, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamu kurumları ve hastaneler gibi araç parkı fazla, ancak imkanları kısıtlı olan bölgelerde pratik hızlı ve çağdaş bir hizmet sunmaktadır. Kuruluş ve kira maliyetleri açısından yüksek olmayan karlı bir yatırımla siz de bu markanın iş ortağı olabilirsiniz. Vip Dry Car Cleaning profesyonel kadrosu ihtiyaç duyduğunuz ürün, araç-gereç, reklam desteği ve eğitim imkanlarını sunmaktadır. Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Başvurusu için Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Formulinkine tıklayınız.

 

Vip Susuz Oto Yıkama Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR