Bayilik Veren Cafeler

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe

Bayilik veren cafe markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak cafe bayilikleri fırsatlarını değerlendirin.

Filtrele
“Bayilik Veren Cafeler” sektöründe 193 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Kahve Sokağı

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

DÜRÜMHANE 40

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan 1.000.000 ₺

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan

Tüm dünyada 50 ülkede 1200 şubesi bulunan uluslararası kahve zincirinin Özbekistan şubesi

Porto Riko Coffee House

Porto Riko Coffee House

Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Porto Riko Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen

JACKDEERCOFFEE

JACKDEERCOFFEE

2022 yılında kahve tutkunları ile bir araya gelmeyi farklı bir konsepte doğanın ambiyansını günümüz kahve dünyasına hissettirmeye amaçladık.

COFFEE ON STORE 250.000 ₺

COFFEE ON STORE

Butik kahveci konseptinde Türkiye'nin ilk bayilik veren firması...

Dükkan Kuruyoruz 500.000 ₺

Dükkan Kuruyoruz

Anahtar teslim Kuruyemiş, Aktar ve Cafe dükkanları kuruyoruz.

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON OLARAK GÜNÜMÜZDEKİ MALİYETLER DÜŞÜNÜLEREK AZ PERSONEL VE DÜŞÜK BÜTÇELİ DEKORLA HAREKETLİ NOKTALARDA KÜÇÜK METREKARELERDE HİZMET VERECEK TAKE AWAY KONSEPTİYLE GENÇ DİNAMİK YATIRIMCILAR ARIYORUZ

Kahve Şahane 100.000 ₺

Kahve Şahane

Yüksek ciro hedefiyle yatırımcıları cezbeden iş olanağı sunuyoruz. Akıllı yatırımcılara yüksek kazanç sağlayan yeniliklere açık Kahve Şahane projesi, müşteri memnuniyetini sağlayıp istihdamı hedef alarak büyüyüp gelişmektedir.

Pigro Coffee 100.000 ₺

Pigro Coffee

Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren Pigro Coffee bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

Coffeemania 1.000.000 ₺

Coffeemania

Nitelikli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olan Coffeemania ülke genelinde bayilikler veriyor.

ÇAYDANLIK

ÇAYDANLIK

Çaydanlık Cafe 2019’Da Kocaeli İzmit'te Hizmet Vermeye Başlamış ve Günümüz Konseptine Uygun Hale Getirilmiş Olup Çaydanlık Cafe Konsepti Ile Bayilik Vermeyi Amaçlamaktadır.

Son Eklenen Firmalar

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON OLARAK GÜNÜMÜZDEKİ MALİYETLER DÜŞÜNÜLEREK AZ PERSONEL VE DÜŞÜK BÜTÇELİ DEKORLA HAREKETLİ NOKTALARDA KÜÇÜK METREKARELERDE HİZMET VERECEK TAKE AWAY KONSEPTİYLE GENÇ DİNAMİK YATIRIMCILAR ARIYORUZ

Ersin Online

Ersin Online

Televizyondan internete, telefondan su arıtmaya her türlü abonelik burada. Bayilik online verilecektir.

Maya Araştırma ve Anket

Maya Araştırma ve Anket

ANKET UZUNLUKLARINA GORE ORTALAMA 8-15 TL ARASINDA ÖDEME YAPILMAKTADIR. (ORTALAMA ANKET SÜRESİ 3-4 DK)

Türkiye’de ev dışı tüketim sektörünün en hızlı büyüyen pazarlardan biri olduğu yadsınamaz bir gerçek. 50 milyar TL’yi aşan büyüklüğe sahip pazarın yarısını ise gıda sektörü oluşturuyor. Bu pazarın bir diğer avantajı ise Amerika ve Avrupa ile karşılaştırdığımızda her ne kadar düşük olsa da daha çok gelişeceğinin kaçınılmaz olması. Pazarın yarısına sahip olan kısmını ise fast food bayilikleri ve cafe bayilikleri liderliği götürüyor. Kazançlı bir yatırım olarak görülen bu bayiliklere olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. İlk başta Starbucks gibi yabancı sermayenin cafe bayilikleri pazarına girmesi ve başarılı olması yerel markaları da bu alanda büyümeye teşvik ediyor.

Kentli nüfusun giderek büyümesi, kadınların daha çok iş hayatında yer alması ve öğrenci sayısının giderek artması hazır yiyecek, gıda ve cafe gibi sektörlerin büyümesini hızlandırıyor. Bu pazarın yarısını gıda sektörü oluştururken kalan yarısını ise alkollü içecekler, alkolsüz içecekler ve temizlik kategorisi oluşturuyor. Özellikle iş merkezlerinde, okul çevrelerinde, alışveriş merkezlerinde ve kalabalık caddelerde yer alan cafeler yüksek yatırım geri dönüş oranlarıyla girişimcilerin ve yatırımcıların ilgisini çekiyor. Son yıllarda geniş menü yelpazesine sahip cafeler her yastan birçok kişiye hitap ediyor. Franchising sistemi ile sıfırdan bir marka oluşturmak yerine bilinirliği yüksek ve ürün yelpazesi geniş bir marka ile işletme kurmak birçok açıdan avantaj sağlıyor.

Kazançlı Cafe Bayilikleri

Cafe Bayilikleri

Ülkemizde çok çeşitli alanlara hitap eden cafe bayilikleri bulunuyor. Sadece kahve üzerine yoğunlaşan markaların yanı sıra, kahve ve yiyecek, çay, alkollü menü gibi çok çeşitli ürünler sunabilen bayilikler bulunuyor. Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’nin en büyük 7 ilinde ve 81 ilçesinde toplamda 92binden fazla ev dışı tüketim noktası bulunuyor. Bu noktaların %80’ini yeme içme alanları oluştururken kalan %20’lik kısmı hastane, konaklama ve yemek şirketleri gibi işletmeler oluşturuyor. Ülkemizdeki bu noktalarda hizmet veren 25 markanın 1000’den fazla şubesi bulunuyor. Cafe sektörünün toplam büyüklüğünün ise 2.5 Milyar TL’den daha fazla olduğu tahmin ediliyor. Cafe bayilikleri genellikle insanlar tarafından alışverişe ya da günlük hayata mola verilen bir durak olarak görülüyor. Türkiye’de ortalama bir cafe maliyeti franchising giriş bedelinden açılışa kadar yaklaşık olarak 350.000 TL tutuyor. Cafe bayilikleri ne kadar büyük alanda hizmet verirse bu maliyet o kadar artıyor. Ancak cafe bayilikleri bir noktada avantaj sağlıyor. Kalabalık bir lokasyonda kurulan işletmenin yatırım geri dönüşü 2 seneden kısa sürüyor. Ortalama bir işletmenin geri dönüşü ise en fazla 3 yılı bulabiliyor. Düşük maliyet ve hızlı geri dönüş oranı cafe bayilikleri için en cezbedici unsurlar arasında yer alıyor. Kısa vadede geri dönüş almak isteyenler için cafe bayilikleri büyük avantajlar sunuyor.