1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE, kurulduğu günden bu yana yatırımcılarına sunduğu avantajlı koşullarla hızla büyümeye devam ediyor ve şimdi yeni yatırımcılarını arıyor.

Cafe

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE
İtalya kahve kültürünü son noktasına kadar yaşayan Montenegro'da kahve ve bitki çayı üretim tesisi işletme fikri ile çıktığımız yolda zamanla kahvenin ve bitki çaylarının blend'ini (aroma) bulmaya evrildi ve bugün sahip olduğumuz özel reçete ve aromaya ulaşmamızı sağladı.
Yıllarca Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Türkiye ve Avrupanın bir çok ülkesinde bulunan butik ve nitelikli kahve dükkanlarına kendi özel blend'imiz ile harmanladığımız çekirdek kahvelerimizi ve bir çok artisan çay ürünlerimizin tedariğini sağladık.
Uno Monero Coffee & Tea House, kahve ve çay tutkunlarının kalbindeki tek adres. Geniş ürün gamımızla kahve ve çayın eşsiz dünyasını keşfetmenizi sağlıyoruz. Blend kahvelerimiz, özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin benzersiz kombinasyonlarıyla hazırlanır, size unutulmaz bir kahve deneyimi sunar.
Kendine özgü mimari projesiyle tasarlanmış mekanlarımızda, 3. nesil kahve deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Uno Monero Coffee & Tea House markası olarak, her bir fincanın içindeki tutkuyu ve lezzeti size sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bugün geldiğimiz noktada Uno Monero , Türkiye pazarında Uno Monero Coffee & Tea, Monero Point ve Monero Label olarak adlandırdığı 3 farklı modelde tüketici ve yatırımcıya ulaşmaktadır. İnovatif yatırım ortaklığı ve sürdürülebilir kazanç modeli ile siz değerli yatırımcılarımızı ailemizin bir parçası olarak görmekten onur duyacağız. Şimdi Sizleri Uno Monero Coffee & Tea House Markamız ile eşsiz konsept ve kalite ile ailemize davet ediyoruz.
Uno Monero Coffee & Tea House Avantajları ve Destekleri
Uno Monere Coffee & Tea House olarak, yeni girişimcilere sunduğumuz desteklerle işletmelerini başarıya taşıyor. Konseptin sağlam temellere oturması ve iş süreçlerinin sorunsuz ilerlemesi için gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Bu sayede bayilerimiz, kısa sürede gelirlerini artırmanın yanı sıra sektörel başarıya ulaşma şansını elde ediyorlar. Ayrıca, sektördeki deneyimimiz, birikimimiz ve kusursuz tedarik süreçlerimizle girişimcilerimize karlı bir işletme fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimizin lezzeti ve uygun fiyatıyla her kesime hitap ederken, bayilerimize geniş bir müşteri kitlesiyle buluşma imkanı veriyoruz. Ayrıca, 200'den fazla ürün çeşidimizle sağladığımız uygun tedarik desteği, işletmelerin güçlü bir temele sahip olmasını sağlıyor.
Uno Monere Coffee & Tea House bayilik programına katılan girişimciler, işbirliği yaptıkları kurumsal, güçlü ve tanınmış markanın sağladığı imkanlarla, işletmelerinin başarılı bir şekilde gelişmesini ve büyümesini destekleyecek stratejik adımlar atma fırsatını, anlaşma imzalandığı anda hissetmeye başlıyorlar.

  1. Konsept Cafeler

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

UNO MONERO COFFEE & TEA HOUSE Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör