1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. THE ESPRESSOR

THE ESPRESSOR

ALL ABOUT COFFEE AND FOOD

Cafe

1000000 ₺

Bir atasözü der ki, “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır.” Seçtiğimiz kahve harmanıyla, müşterilerimizin damaklarında yıllarca unutamayacakları bir hatıra birabilmek için yola koyulduk. Logomuzda bulunan kutup yıldızı bilindiği üzere tarih boyunca yön bulma ve seyir amacıyla kullanılmıştır. İçindeki üç kahve çekirdeği hem kahveyi hem de THE ESPRESSOR’ün kurucuları olan üç kişiyi işaret etmektedir. Logomuzun sloganını oluşturan “ ALL ABOUT COFFE and FOOD” sloganımız ise kahve ve hazır yiyecek konusunda insanın arayabileceği her şeyi bulabileceği bir merkez olmayı hedeflediğimizi beyan ediyor. KAHVEMİZ Çoğunluğun damak tadına uygun olabilecek kahve harmanın yakalayabilmek için Yunanistan çapında yaklaşık 20 firma ile görüşerek 6 aylık bir sürede araştırmalarda bulunduk. İlimzde yaklaşık 100 kişi

ile 6 ay boyunca sürekli denemeler yaptık. Müşteri potansiyelimizi olaşturacak tüketicilerden aldığımız geri bildirimler sonucu bugün kullandığımız İtalya’nın dünya markası LAVAZZA’ya karar verdik. LAVAZZA’nın ilimizde sadece bizde bulabileceğiniz özel bir kahve harmanını kullanıyoruz. Mükemmel bir espresso’ya ulaşabilmek için sadece kahvenin kaliteli olması yetmiyor. Kahvenin yapılışı, hazırlanışı da aynı zamanda kaliteye yansımaktadır. Elemanlarımız espresso konusunda uzmanların verdiği eğitim seminerlerini başarıyla tamamladıktan sonra servise başladık. Amacımız, kaliteli kahveyi kaliteli bir şekilde tüketicilerimize ulaştırabilmektir. Espresso konusunda artık uzmanlaşan, güler yüzlü ve tecrübeli elemanlarımız işlerini zevkle yapıyorlar. Oluşturduğumuz dağıtım ağıyla artık size çok yakınız. Menümüzde bulunan bütün ürünlerimizi hiçbir ek ücret ödemeden en hızlı bir şekilde evinize veya işyerinize kadar ulaştırabiliyoruz.

YAN ÜRÜNLER

Kaliteli kahvemizin yanısıra günlük soğuk sadviçler, kekler ve anında yapılan çeşit çeşit doğal meyve suyu servisimiz de mevcuttur. SICAK MEKAN GÜLER YÜZLÜ PERSONEL Pandemi ve “yasaklar”dan sonra mekanımızda self service ile kahvenizi yudumlayıp sandviç ve tatlınızı sıcak bir mekanda yeme imkanına sahip olacaksınız. Hafif fon müziği eşliğinde ücretsiz WF hizmetimizden yararlanabileceksiniz. Havaların ısınmasıyla dışarıda sigara eşliğinde gölgede kahvenizi yudumlayıp sohbetinizi de yapabileceksiniz. Kaliteli kahve ve kaliteli hizmet konusunda iddialıyız. Bundan ödün vermeden sizlere uzun yıllar hizmet etmeyi ve sizinle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. 3K

The Espressor  Bayilik Şartları

The Espressor bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Doldurulan başvuru formundaki bilgiler ışığında bayi adayımızın talebini değerlendirmeye alıyor ve tüm koşulların uygun olması durumunda bayi adayımıza ön görüşme için bir randevu veriyoruz. Belirlenmiş olan günde marka yetkililerimiz ile yatırımcı adayımızı bir araya getiriyoruz. Görüşme esnasında markamız franchising koşulları ile ilgili tüm bilgileri en detaylı şekilde yatırımcı adayımız ile paylaşıyor, eğer kendilerinin soruları varsa yanıtları en açık şekilde kendilerine veriyoruz. Karşılıklı olarak tüm şartlarda mutabık kalınması durumunda 5 + 5 yıl geçerli olacak ve süre sonunda karşılıklı memnuniyet ve talep olması durumunda 5 + 5 yıl olarak yenilenecek bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Markamız uzman ekibi aracılığı ile bayilik alan girişimcimizle birlikte, mağaza açmak için uygun özelliklere sahip mekanları değerlendiriyoruz. Doğru mekanın belirlenmesinin ardından mimarımız rölöveyi alıyor ve proje çizimlerini gerçekleştiriyor. Henüz inşaat sona ermeden bayilik alan girişimcilerimize mağazalarının bitmiş halinin sunumunu yapıyoruz. Uygulama ekibimiz ve proje üzerinde çalışan mimarımız aracılığı ile yatırımın bütçesini paylaşıyoruz. Uzman ekibimizin çalışmaları ile öngörülen tarihte işletmeyi anahtar teslim olarak bayilik alan girişimcimize teslim ediyoruz.

The Espressor bayilik almak isteyen girişimcilerimize mağaza konsepti bayilik imkanı sunuyoruz. Mağaza konseptimizin franchise bedeli 7.000 – 10.000 EYRO arasi olup bu konseptte açılacak işletmelerimizin en az 20 metrekare ve üzeri alana sahip olmalarını istiyoruz.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

THE ESPRESSOR Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

THE ESPRESSOR Şartlar & Koşullar

  • Belirtilen Hedefler Doğrultusunda Çalışarak, Başarıyı Yakalayacak Motivasyona Sahip Olmak.
  • İş Ortaklığımız İçin Gerekli Finansal Yeterliliğe Sahip Olmak.
  • Persmont İş Ortaklığı Sistemi, Hem Yeni İş Kuracak Network/Çevre veya Portföye Sahip Girişimciler İçin Hem de İşi Olan ve Müşteri Portföyü Olan (nalbur ve hırdavat sektörü vb) Firmaların, Mevcut Mağazalarında Değerlendirme Yapabilmesi İçin Uygundur. Başvurunuz Sonrası Değerlendirme Yapılacaktır.
  • Oluşturulacak Standa Başlangıç Seviyesinde Konulacak Ürünlerin, Sonraki Hiç Bir Dönemde Eksilmesine Müsaade Edilmez. İşin Doğru Akışı İçin Standın Tam Ürün ile Beslenmesi Şarttır.
  • İş Ortağımız Olan Firmanın, Persmont Standı İçin Bir Personel İstihdam Etmesi Gerekmektedir. İlgili Personel, Persmont Eğitim Sisteminden Faydalanacak ve On Beş Günlük Periyotlarda Persmont Merkezinde ya da Uzaktan Yapılacak Eğitimlere Katılması Beklenecektir.

THE ESPRESSOR Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör